Şimdi Ara

Instagram Beğeni Botu Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Instagram için beğeni botu yapıyorum.Yorumlarınız benim için önemli eksikleri söylermisiniz!

Aşağıdaki Linkten Programımın videosunu izleyebilirsiniz.

Instagram Beğeni Botu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gocak -- 18 Temmuz 2017; 2:33:48 >

• gocak kullanıcısına yanıt
    Kardeşim istersen öyle programlara bulaşma derim şifrenin çalınması söz konusu ayrıca takip ettiklerin saçma bir şekilde artış gösteriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba. Şu an sadece anasayfayı beğeniyor sanırım.

1- etiket bazlı beğeni ve takip de olması lazım.
    2- havuz sistemi olmalı. belirli kelimeleri tarayıp bu kelimelerle ilgili konuşanları havuza alıp farklı zamanlarda yavaş yavaş takip etmek için.
    3- basşkasının takipçilerini takip etme olmalı. birkaç isim verip periyodik olarak o kişilerin takipçilerini takip et diyebilmeli
    4- çoklu hesap özelliği olmalı
    5- php script gibi web üzerinden çalıştırabileceğimiz bir yapısı olursa pc bağımsız kullanabiliriz.
    6- belirli bir zaman içinde geri takip etmeyenleri takipten çıkarma olmalı

kolaylıklar dilerim. ücreti ne olacak? eğer makul bir tutar olursa kullanabiliriz.
  • buminimben kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir kâr beklemeksizin.bir akşam oturup bir kaç saatte hazırladığım birşey.Bir arkadaş için hazırlamıştım.Instagramıda kullanmam aslında.Ama dediğin konuları araştıracağım.Program Lazım olursa video'nun altına mail adresinizi yazabilirsiniz.
  • gocak kullanıcısına yanıt
    selam hocam.
    programın linkini pm atmanız mümkün mü acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.