Şimdi Ara

instagram'a ne oldu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya 2-3 hafta evveline kadar, yabanci unlu isimlerin yaptigi her paylasimi goruyordum ana sayfada an an. 2-3 haftadir bakiyorum da ana sayfa rus ve arap paylasimlarindan reklamlardan abuk sabuk yazili fotolardan gecilmiyor. noldu biri anlatsa?

bu durumu duzeltme imkani var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LivingDeads69 -- 5 Nisan 2018; 9:22:51 >

• İnstagramın algoritmasını değiştirmişler zeka küpü yazılımcıları o nedenle hiçbirşey eskisi gibi çalışmıyor hashtagler vs. Paylaşımlar kendi takipçilerine bile sınırlı gösteriliyor insanlar artık hikayelerinden yeni gönderilerini duyurmak zorunda kalıyorlar. Mahvettiler anlayacağınız.. Google' instagram değişen algoritma yazın çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

İnstagramın algoritmasını değiştirmişler zeka küpü yazılımcıları o nedenle hiçbirşey eskisi gibi çalışmıyor hashtagler vs. Paylaşımlar kendi takipçilerine bile sınırlı gösteriliyor insanlar artık hikayelerinden yeni gönderilerini duyurmak zorunda kalıyorlar. Mahvettiler anlayacağınız.. Google' instagram değişen algoritma yazın çıkar.
    Sagol.

Arastirma yaptim da, Reddit'de aldigim yanita gore unlulerin hayran sayfalarinin paylasimlarini begeniyorsan eger, unlulerin resmi sayfalarinin paylasimlari gozukmuyormus pek.

Bir de eger unlu kisiyi takip ediyorsan "home feed" de gorunuyormus yalnizca. explore'da degil. Bu algoritma degistirme sacmaligindan once boyle degildi. Ornegin ZZ Ward bir paylasim yapiyordu ben onu hem home feed'de hem de explore'da gorebiliyordum.

Simdi ise takip etmedigim unlulerin resmi sayfalarinin paylasimlarini bile goremiyorum explore'da. cilkini cikarmislar!

• LivingDeads69 kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle.. Ne biz istediğimiz gibi kimseyi görebiliyoruz ne de kimse bizim gönderilerimizi doğru düzgün görebiliyor. Defalarca destek kısmından yazdım, ios uygulama yorum kısmına detaylıca yazdım işleyişin şu şekli ile kıt olduğunu ama herhangi bir dönüş zaten almadım.. Mümkün mertebe herkesin hesabından bu yeni algoritmanın instagramın sosyal bir platform olma ilkesine ters olduğunu yazması şikayet etmesi gerekli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

Maalesef öyle.. Ne biz istediğimiz gibi kimseyi görebiliyoruz ne de kimse bizim gönderilerimizi doğru düzgün görebiliyor. Defalarca destek kısmından yazdım, ios uygulama yorum kısmına detaylıca yazdım işleyişin şu şekli ile kıt olduğunu ama herhangi bir dönüş zaten almadım.. Mümkün mertebe herkesin hesabından bu yeni algoritmanın instagramın sosyal bir platform olma ilkesine ters olduğunu yazması şikayet etmesi gerekli..
    Ya iki uc gundur soyle hayran sayfalarindan falan uzak kalayim dedim. bir seyler denedim ama explore'un harbiden cilki cikmis. yuzde 80'i rus arap paylasimlari reklamlar, bir kismi da hayran paylasimlari.

mide bulandirici.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.