Şimdi Ara

Inspire 4400 4+1 bu işe uygunmudur :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam ses sistemlerinden anlayan arkadaşlarım :)
    aracıma ses sistemi taktıracaktım fakat sizlere danışmadan taktırmayayim dedim:)

öncelikle aracımdaki ses sisteminden çok memnun değilim, fabrika çıkışlı ses sistemi gercekten berbat.
    2005 model astra var ve ses sistemi taktıracağım fakat çok sesi sevmiyorum aynı şekilde bass ı da çok sevmiyorum. düşündümde evde çok sevdiğim fakat kullanmadığım creative inspire 4400 4+1 var, bunun sadece subwoofer ini aracıma takabilirmiyim? yada o 4 tane hoparlörünü de kapı altlarındaki hoparlörler yerine monte etsem bağlantıyı kurabilirmiyim? şimdiden teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: D4L_maxima

selam ses sistemlerinden anlayan arkadaşlarım :)
    aracıma ses sistemi taktıracaktım fakat sizlere danışmadan taktırmayayim dedim:)

öncelikle aracımdaki ses sisteminden çok memnun değilim, fabrika çıkışlı ses sistemi gercekten berbat.
    2005 model astra var ve ses sistemi taktıracağım fakat çok sesi sevmiyorum aynı şekilde bass ı da çok sevmiyorum. düşündümde evde çok sevdiğim fakat kullanmadığım creative inspire 4400 4+1 var, bunun sadece subwoofer ini aracıma takabilirmiyim? yada o 4 tane hoparlörünü de kapı altlarındaki hoparlörler yerine monte etsem bağlantıyı kurabilirmiyim? şimdiden teşekkürler :)

4400 ü 4 sene kadar kullandım subwoofer'ı hiç işe yaramaz diyebilrim sesi biraz yükseltince bozuluyo hemen
    uydularda o kadar kaliteli değil orta seste yeterli ama iyideğil kesinlikle
    bence değmez yani genede sen bilirsin
    (Birde kendi görüşümdür bu ben kullnadım beğenmedim beğenenede saygı duyarım)

• arkadaşım böle işklerle uraşacağına 2 tane oto hop al tak daha iyi ses verir anfisiz felan bağla ondna daha iyi ses verir ben dfandik bi markayı dayımın olunun arabaya taktım çok güzel ses verdi bence sende böle bişey yap
  • Çok gereksiz bir iş bence.Zaten 4400de bu işini görmez.Kaldıki 2005 model astra var arkadaşımdada(1.6 enjoy) yeni kasaalrdan ses sistemi çook güzel bass tiz ler harika sesi sonuna kadar açınca bile ses kalitesi bozulmuyor(bass çok açık olmazsa tabi).Siz eğer 2005 astradaki ses sistemini beğenmiyorsanız 4400 den hiç memnun kalamzsınız
  • bence hiç girma bu işe 4400 bu iş için yeterli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSidesOfMe

bence hiç girma bu işe 4400 bu iş için yeterli değil.

Yeterliliği tamamen bir kenara bıraksak bile 4400 bir multimedia sistemidir.Bilgisayar için üretilmiştir.Şöyle bir düşünülünce arabada ne işi var diyesi geliyo insanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John PHILIPS

Çok gereksiz bir iş bence.Zaten 4400de bu işini görmez.Kaldıki 2005 model astra var arkadaşımdada(1.6 enjoy) yeni kasaalrdan ses sistemi çook güzel bass tiz ler harika sesi sonuna kadar açınca bile ses kalitesi bozulmuyor(bass çok açık olmazsa tabi).Siz eğer 2005 astradaki ses sistemini beğenmiyorsanız 4400 den hiç memnun kalamzsınız

nası oluyoda bozulmuyo arkadaşım yaa bu arabalarda fabrika çıkışlı amfimi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: genius61

quote:

Orijinalden alıntı: John PHILIPS

Çok gereksiz bir iş bence.Zaten 4400de bu işini görmez.Kaldıki 2005 model astra var arkadaşımdada(1.6 enjoy) yeni kasaalrdan ses sistemi çook güzel bass tiz ler harika sesi sonuna kadar açınca bile ses kalitesi bozulmuyor(bass çok açık olmazsa tabi).Siz eğer 2005 astradaki ses sistemini beğenmiyorsanız 4400 den hiç memnun kalamzsınız

nası oluyoda bozulmuyo arkadaşım yaa bu arabalarda fabrika çıkışlı amfimi var

Sesin bozulmaması için anfimi olması gerekiyo illa, öyle bir şey yok.Sadece kullanılan malzeme çok kaliteli 6 tane hoparlör var.Bozulmamasının sebebi bu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.