Şimdi Ara

Inside Man (2006) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Luaxelit

bence gayet güsel bi film dün izledim çok beğendim bugünde gidip bu adamın(Clive Owen) diğer bi filmi olanRaydan Çıkanlar ı aldım,bu filmde mükemmel bu adam çok iyi oyuncu..

@nihatnet
    diğer adamlar rehine oalrak çıktıalr zaten filmin içersinde sorgulara gidiyo ya arada bir orda o diğer 3 üde sorgulanıyor

DİKKAT:
    Filmin sonuyla ilgili bilgi verdin izlemeyenleri düşünmeden böle yorum yazmayın lütfen daha dikkatli olalım

• quote:

Orjinalden alıntı: erdemgtr

quote:

bence gayet güsel bi film dün izledim çok beğendim bugünde gidip bu adamın(Clive Owen) diğer bi filmi olanRaydan Çıkanlar ı aldım,bu filmde mükemmel bu adam çok iyi oyuncu..

@nihatnet
    diğer adamlar rehine oalrak çıktıalr zaten filmin içersinde sorgulara gidiyo ya arada bir orda o diğer 3 üde sorgulanıyor

DİKKAT:
    Filmin sonuyla ilgili bilgi verdin izlemeyenleri düşünmeden böle yorum yazmayın lütfen daha dikkatli olalım

Ehuhue..
    Gerçekten topic kilitlenmeli bence, hatta silinmeli. Bunu okuyanın filmi seyretmesine gerek yok =)

• film çok güzel bence...

tamam kilitliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Somebodysomeone

quote:

quote:

@nihatnet

DİKKAT:

Ehuhue..
    Gerçekten topic kilitlenmeli bence, hatta silinmeli. Bunu okuyanın filmi seyretmesine gerek yok =)

ya bunu bilseler sorun olmazki asıl biyeri var orası önemli bence bunu anlamayabilirler şahsen bende ilkinde pek anlayamadım...bilerek izleseler daha iyi olur bence..

• Filmin sonuna aklım hala ermiyo ya
  • ya sıradan amerikan action filmlerinden çokta bir farkı yok
  • MI:3 ya da X-Men gibi zırvalıkları izlemektense,eleştirel ve akıl kurcalayıcı bir film olduğu için benim çok hoşuma gitmişti.

Bence tam arşivlik bir filmdir,ayrıca gözler ve akıl salt ekşına kitlendiği için sadece filmi öyle sananlar tekrar izlesinler.
  • running scared ve lucky number slevin bu 2filmi izleyin aksiyon/macera filmlerini sewenlerin şiddetle izlemesini öneririm
  • quote:

DİKKAT:

sizde editleyin isterseniz
  • sonunu beğenen yoqmu cok sasırdınız demi?
  • Senaryo beni çokta şaşırtmadı açıkcası klasik bunun örneği var dır tahmin ediyorum yeni bi senaryo deil yane
  • güzel film ama o kadar da etkileyici değil..filmi izlerken çok güzel ve şaşırtıcı bir son olacağı hissine kapılıyorsunuz ama o kadarda güzel bir son çıkmıyor.
  • güzel filmdi bence de
  • Dünyanın en iyi arabulucusu devreye giriyor fakat hiç bir işe yaramıyor. Film sırf kadro yapsın diye Jodie Foster ı oynatmışlar. Ayrıca tüm yaşananların bir olayı ortaya çıkarmak için yapılmasıda pire için yorgan yakmak gibi. Konuda zayıf 3 veririm bu filme
  • İlgili yorumlar puanlar burda var;
    http://www.arshiv.net/arshiv.asp?id=235
  • arkadaşlar
    bu filmdeki hint şarkılarının adnı bilen varmı?
  • o şarkılar güzel di gerçekten

film çok güzeldi bu filmle clive owen bende ilk 3 e girdi ;) raydan çıkanlarda her Erkeğin en az 2 kere izlemesi gereken bir film.
  • Filmin kadrosu baya kaliteli William Defoe gibi bir ustada oynuyor filmde bu filmi alıp izlemeliyim.

Jackal Raydan Cıkanlar cok güzel bir film sana sonuna kadar katılıyorum.
  • izledim ama çok beğendiğimi söyleyemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: 07nightdevil

arkadaşlar
    bu filmdeki hint şarkılarının adnı bilen varmı?

bende bu filmi vizyondayken tam 1 mayıs günü izlemiştim okulu asıp,baya da etkilemişti senaryosu ve oyuncuları.

o hint şarkının adı ----->> Inside Man Soundtrack - Chaiyya Chaiyya
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.