Şimdi Ara

Insanlar son zamanlarda anormalleşmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son bir kaç haftadır hep abuk supuk insanlar gözüme çarpıyor, özellikle toplu taşımadaki insanlar bomba gibi, illaki bir tartışmaya ras geliyorum ve normal gözükmüyor bu tartışan insanlar. Taksiciler zaten normal değildi ama geçen gün taksiye bindiğimde adamin bana bi kufretmedigi kaldi baya bi haslamisti beni, sebebi ise ters yonden adami cevirmem ve el hareketleriyle gidicegim yönu söylememem miş. Bir başka gözlemimde tramvayda oldu, bir kadın tramvaydan cikarken milleti ezererek kendini disari atti.(kiloluydu)

Insanlar gittikçe anormalleşmeye mi başladı yoksa banamı öyle geliyor? Gittikçe tammülümüzmü azalıyor? Gözlemlerinizi paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skythunderr -- 25 Eylül 2017; 6:59:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gözleme gerek yok hocam,son zamanların işi de değil bu aç haberlere bak ne tür deliler olduğunu görüyosun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HarveyBullock

Gözleme gerek yok hocam,son zamanların işi de değil bu aç haberlere bak ne tür deliler olduğunu görüyosun

Haklısın ama önceden haberlerde duyardım, şimdi günlük hayatta görmeye başladım.

• Milletçe çoğumuz iyi insanlarız aslında...kötü olan çekişmeyi çok sevmemiz...empatiyi huy edinip birbirimize krediler açsak, çok güzel oluruz...olayların başlıca nedeni çok saf ya da çok zalim olmakla ilgili...bu iki kavramdan, davranış mı desem huy mu desem, uzak durmak lazım...ne ezen ol nede ezil...her zaman haklının yanında ol, haklı olan güçlü olsa bile...çoğu zaman bir kavganın nedenini bilmeden dayak yiyenden yana bir taraf tutma eyilimine gireriz...bu yanlış...dayım eski hakimdir ve derdi ki öldürülenlerin çoğu suçluydu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavakspor -- 25 Eylül 2017; 10:55:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

Milletçe çoğumuz iyi insanlarız aslında...kötü olan çekişmeyi çok sevmemiz...empatiyi huy edinip birbirimize krediler açsak, çok güzel oluruz...olayların başlıca nedeni çok saf ya da çok zalim olmakla ilgili...bu iki kavramdan, davranış mı desem huy mu desem, uzak durmak lazım...ne ezen ol nede ezil...her zaman haklının yanında ol, haklı olan güçlü olsa bile...çoğu zaman bir kavganın nedenini bilmeden dayak yiyenden yana bir taraf tutma eyilimine gireriz...bu yanlış...dayım eski hakimdir ve derdi ki öldürülenlerin çoğu suçluydu...

Haklısın hocam, annem hep derdi genelde öldürülende suç diye inanmazdım.

• Sormayın hocam ya yanıma kızlar oturuyo bacaklarını bacağıma sürtüyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.