Şimdi Ara

İnsanlar facede ne salak olmuş @SS li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne salak insanlar var arkadaşalr ya milletin facede yapmadığı kalmadı yediği yemeği yazanlar yeni aldığı şortun resmini koyanlar . İnsanlar kendilerini bulunmaz hint kumaşı gösteriyor bu facede çok uyuz oluyorum onlara yazdıkları başka gerçekte başka elemanlar yok fame yok kaykaycı ne salak bir toplum yetişiyor şimdi bugünde bunu gördüm "kardeşime sevgili arıyoruz inteyenler mesaj atsın çekinmesin " allahın asosyal herifi sevgiliyi bile faceden bulmaya çalışıyor onu geçtim kendine bulmuyor arkadaşından reklam yaptırıyor. İnsan utanır lan biraz nedir bu saçmlalıklar böyle ya bu düşündüklerimi yorum olarak yazıcam şimdi bağlantıya olay çıkacak sonra hepsi sopalık ya hepsi gösteriş meraklısı gerizekalıalr bence HAKSIZ MIYIM ARKADAŞALR SİZCE ÇOK MU TAKIYORUM KAFAYA BUNLARI YOKSA SİZDE BENİM GİBİ UYUZ OLUYOR MUSUNUZ

İnsanlar facede ne salak olmuş @SS li

• cok istiyosa kendi verseymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir gün kapatacağım bir gün. Bugün de gördüm bir arkadaşım var hazırlıktaki kızın tüm resimlerini beğeniyor. Bir baktım ki tüm arkadaşlarım o kızın tüm resimlerini beğenmiş .Benimkileri beğenmedi diye değil yaptıkları tam yavşaklık diye.
  • Önce fotoğrafını beğeniyorlar sonra durumunu sonra durumlara yorum atıyorlar sonra arkadaş sonra kanka sonra sevgili işte gençlerin nasıl kız arkadaş yaptıkları burada yatıyor . Yavşak olacan ve yüzsüz olacan toplum öyle bir hale geldi ki artık bunlar tutuyor .
  • Yıl olmuş 2013 hala kullananlar var şunu

• Benim gibi facebook kullanmayacaksin ya da belli basli insanlari ekleyeceksin. Bu kadar basit

• Yaren.Olcay.23
  • facebook'u kapatalı yaklaşık 1 yıl oldu. Ömrümün en huzurlu yılını geçirdim. Hiç bir yük yok. Önerilir
  • kardeş diyor ama aslında çocuk kızı seviyor ama diyemiyor
  • kapadim,rahatim

• siz kapıyorsunuz ama bütün gün facebookta işi gücü bu olan gençler var yani boş beleş yaşıyorlar

• Bu kişilerin senin listende ne işi var?
  • Cep telefonumdan her 15 dk bir face'e bakmazsam bir fena oluyorum. Artık alışkanlık oldu. Buna farklı anlam katanlar kusura bakmasın da çağın gerisinde yasıyorlar. Sizleri atalarımız gibi çadırda yasamaya davet ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN

Cep telefonumdan her 15 dk bir face'e bakmazsam bir fena oluyorum. Artık alışkanlık oldu. Buna farklı anlam katanlar kusura bakmasın da çağın gerisinde yasıyorlar. Sizleri atalarımız gibi çadırda yasamaya davet ediyorum.

ben mesela faydalı bazı sayfalar olduğu için kullanıyorum o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN

Cep telefonumdan her 15 dk bir face'e bakmazsam bir fena oluyorum. Artık alışkanlık oldu. Buna farklı anlam katanlar kusura bakmasın da çağın gerisinde yasıyorlar. Sizleri atalarımız gibi çadırda yasamaya davet ediyorum.

İroni yaptığını varsayıyorum..
  • Face
  • Bi kapatmadılar şu face denen dallamayı. Yıllar geçtikçe herşey facefoodlaşıyor..
  • Keşke isimleriyle beraber koymasaydın. Şimdi buradan birileri o kızın fotolarını teker teker beğenicek, altına da "Burcucum çok güzel çıkmışsın"ı döşeyecek. Yapma bunu.
  • Ben de kullanıyorum fakat arkadaş sayısı 20
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.