Şimdi Ara

x

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pekbiumursanmaz -- 18 Eylül 2023; 18:39:58 >

• Honda cbr 125 rr, adidasın nizza ayakakbı (sade olması hoşuma gidiyor.) artengo masa tenisi raketi ve topları(butterfly çöp) motosikleti şu an fazla kullanmıyorum üniye götürmem bile hatta ileride iyi bir raket toplamak istiyorum ama önce düzenli oynayabileceğim arkadaşlar istiyorum jbl e50 kulaklığım vardı kaybettim düzgün bir kulakiçi kulaklık almak istiyorum

Derslerimden bir an önce kurtulup dgs ile 4 yıllık bir üniye geçmek istiyorum daha sonra da yurtdışına gitmeyi biraz gezmeyi istiyorum

Bu arada keşke oynamasını bilen bir kız bir sağdan bir soldan forhand atsa baya zorlasa arkadaş geneli orta seviye ya da kötü oynuyor masa tenisi... Al sana hayal dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞokBıçaklıZed -- 3 Ocak 2016; 2:05:06 >
  • Vicdan
    Ahlak
    Saygı
    Sevgi
    Sağlık
    Para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Her isi ters giden adam -- 3 Ocak 2016; 11:03:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para, maddiyat geçici mutluluk getirir. Gerçek mutluluğa bireyin kendini gerçekleştirmesiyle ve erdemlerini çoğaltmasıyla erişilir.

• İnsan tembel olmamalı, gerisi çok basit.
  • İdeal yaşantı diye konu açmış arkadaş marka model vererek ürün hayali kuruyosunuz :-) biraz daha geniş düşünün.

• pekbiumursanmaz kullanıcısına yanıt
    Yaş kaç bilmiyorum ama genel olarak benim isteklerde bu doğrultuda, teknoloji istedigi kadar gelissin alamadiktan sonra anlami yok, rahat genis istediklerinizi yapabilecek eviniz yoksa yine boş, yapacaklariniz icin cevrenizde arkadas, kiz arkadas yoksa yine boş. Ancak bunların hepsi parayla çözülecek sorunlar ne yazıkkı sevgili bile.

• şans
    saglık
    caliskanlik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemin, kafaların değişmesi lazım.

İdeal yaşamın net tanımı yok aslında. Şunum bunum olsun gibi bir mantık pek geçerli olmaz.

Sadece şunu söyleyebilirim ki; "İdeal Yaşam" zevk alınan yaşamdır. Bilinç, farkında olunan yaşamdır. Günümüz insanlığının aksine...

• quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

Yaş kaç bilmiyorum ama genel olarak benim isteklerde bu doğrultuda, teknoloji istedigi kadar gelissin alamadiktan sonra anlami yok, rahat genis istediklerinizi yapabilecek eviniz yoksa yine boş, yapacaklariniz icin cevrenizde arkadas, kiz arkadas yoksa yine boş. Ancak bunların hepsi parayla çözülecek sorunlar ne yazıkkı sevgili bile.

Yalnız şu da var hepsini şip diye çözünce n'olur biliyor musun? Hiç bir zevk alamazsın yeni bir şeyler istersin. bkz: ben , mesela paten aldım alana kadar istiyordum aldım yani tamam zevkli ama hani o alma zamanındaki heyecan olmuyor. Bir çok benzer örnek bulunabilir.
    Bir şeyi böyle çabalamadan alınca, sahip olunca o çok basit geliyor hiç hayalindeki gibi çıkmıyor.
  • pekbiumursanmaz kullanıcısına yanıt
    Orası bendede öyle bugüne kadar kavuştuğum isteklerimden hep kısa süreler sonunda sıkıldım yada başka şeyler istemeyede başladım. İnsanın doğasında var bu ancak eğer maddi olarak sıkıntı çekmezseniz atıyorum patenden sıkıldınız kaykay alır onu dener yine sıkarsa geri patene dönersiniz filan. Bahsetmek istediğim bu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.