Şimdi Ara

İnsan kaynakları yönetimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önlisans okumayı düşünüyorum beni aydınlatırsanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İnsan kaynakları yönetimi
    Buyur hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Boş yapmasakta ciddi cevap versek

• 2 sene takılcam diyorsan git. Bu ülkede Tıp Hukuk dışında garanti meslek sahibi olacağın bölüm yok. İnsan kaynaklarında kadınlara iş ilan açarlar genelde. fikrimi alacak olursan okuduğuna değmez. Git asgari ücretle bir şirkette işe gir çevre yap yüksel daha faydalı. veya meslek öğren. Okumak için gidip afyonda üni okuyup sonra işsiz kaldım diye ağlıyorlar bu adamların yerine 2 sene tesisatçının yanında çıraklık yapan adamlar daha faydalı memlekete. Zaten işsizlik sorunu şu dönemde ağır var İtü mezunları bile sürünüyor.

Senin ne istediğinle alakalı ama okumak için okuduğunu bil mezun olunca niye iş bulamıyorum deme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrehan09 kullanıcısına yanıt
    Hocam sayısalım zayıf çok vaktim yok ya adalet okuycam ya insan kaynakları

• Potansiyel işsiz olabilirsin iyi düşün

• karahancer2 kullanıcısına yanıt
    Şuanda işsizim zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: dev10ran44

Hocam sayısalım zayıf çok vaktim yok ya adalet okuycam ya insan kaynakları
    Git çalış adam gibi bölüm oku yada okuma. bu sözümü hatırlarsın. Lise kpss'si var ordan dene biryere girersin belediyelere başvur veya git ilkokullunun çözeceği sorularla bekçi ol 5-6 bin TL maaş. 2 yıl okuyum dersen kapı kapı dolanır işsiz kalırsın. Git sanayide tornacı, kaportacı, motor ustası ol yemin ediyorum sana 5 yıl sonra işi kap kendi yerini aç aylık 15-20 den aşağı para kaldırmıyorlar. Git klimacının yanında işe gir söküp takmayı öğren yaz vakti 100 TL'ye takıyorum desen millet kapında kuyruk olur sabahtan akşama kadar koltuğa oturmazsın. Elektirik oku veya teknisyen ol giremeyeceğin şirket yok kalifiye eleman olarak iş bulamadım dersen gel yüzüme tükür o derece.

Ama gider yok süt ve süt ürünleri insan kaynakları muz bölümlerinde okursan bir halt olmaz. Twitterda Kpss atama istiyoruz diyen tayfaya dönersin. internetten araştır kalifiye birkaç bölüm vardı iş bulunabilen okuyacaksan onları oku. Ama hayat senin boşa öldürme vaktini hayatını.

• emrehan09 kullanıcısına yanıt
    Tavsiyelerin için teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.