Şimdi Ara

>>Inno3D GeForce GTX 1050 Ti Compact İncelemesi Ekran Kartlarının Matruşkası<< (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
6.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Grid2 4k oynanış videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 28 Haziran 2017; 20:1:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doom 2016 videosu
  • Arkadaşlar 1050 ti alıcam. bu kart güvenilirmidir illa msi mı almalı aralarında 3-5 fps fark ettiğini okudum doğrumudur ? msi yada asus yerine zotac yada inno3d alsam sıkıntı çekermiyim ?

birde tek fanlı olan neden çift fanlı olandan pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vforfreedom -- 1 Temmuz 2017; 1:29:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Arkadaşlar 1050 ti alıcam. bu kart güvenilirmidir illa msi mı almalı aralarında 3-5 fps fark ettiğini okudum doğrumudur ? msi yada asus yerine zotac yada inno3d alsam sıkıntı çekermiyim ?

birde tek fanlı olan neden çift fanlı olandan pahalı

Ben kullanıyorum sorun yok hiç yaşamadim overclock kapasiteside güzel en önemlisi tek fanlı olmasına rağmen kartın soğutması güzel buzdolabi gibi çalişiyor ve fanida sessiz
    Şuan fiyatının pahalı olması stok az olduğu için arttiğini düşünüyorum genelde tek fanlı modellerin fiyatlari uygun oluyor çift fanlı modellere göre ve o.c saat hızları hızlandırılmış modeller ve çift fanlı soğutmalı modellerin fiyatları biraz pahalı oluyor

• Dayinglight oynanış videosu

• Shadow of mordor oynanış videosu

• Resident Evil 7 oynanış videosu
  • Hocam oncelıkle guzel ınceleme olmus fakat su ana kadar tum ınceleme yapan forum ahalısının dusunemedıgı bırsey var ve sızde dusunmemıssınız.

Tum herkes MSIAB yazılımı ıle ss veya video alırken bunu yapıyor.Sorun olan kısım ıse ss ve vıdeo da degerlerın kucucuk gozukmesı.

Bunun ıcın rıvatunerstatistics serverdan ON SCREEN DISPLAY ZOOM sekmesındekı cubugu saga dogru en az 2 tık kaydırın.4k da ıse 3 tık kaydırın.

Hele bazı kısıler 4k da ss veya vıdeo alıyor cubugu kaydırmadan hıc okunmuyor.

Ayrıca vsync hem oyundan hemde kontrol panelden off yanı kapalı yapılmalı kı oyun 60fps lımıtıne takılmasın

Ornek:

>>Inno3D GeForce GTX 1050 Ti Compact İncelemesi Ekran Kartlarının Matruşkası<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 11 Temmuz 2017; 22:20:46 >

• Sniper Ghost Warrior 3 oynanış videosu

• The surge 2017 HDR oynanış videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 13 Temmuz 2017; 18:4:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Hocam oncelıkle guzel ınceleme olmus fakat su ana kadar tum ınceleme yapan forum ahalısının dusunemedıgı bırsey var ve sızde dusunmemıssınız.

Tum herkes MSIAB yazılımı ıle ss veya video alırken bunu yapıyor.Sorun olan kısım ıse ss ve vıdeo da degerlerın kucucuk gozukmesı.

Bunun ıcın rıvatunerstatistics serverdan ON SCREEN DISPLAY ZOOM sekmesındekı cubugu saga dogru en az 2 tık kaydırın.4k da ıse 3 tık kaydırın.

Hele bazı kısıler 4k da ss veya vıdeo alıyor cubugu kaydırmadan hıc okunmuyor.

Ayrıca vsync hem oyundan hemde kontrol panelden off yanı kapalı yapılmalı kı oyun 60fps lımıtıne takılmasın

Ornek:

Sagolun hocam verdikleriniz bilgiler için
    bundan sonraki kayitlarimda bilakis öyle yapıcam bunları bilmiyordum bilgilendirdiğiniz için sağolun.
    Bu yuklediğim kayıtları önceden almiştim vakit buldukda uptade ediyorum youtube'a 4kda dediğiniz gibi okunmuyor bundan sonraki kayıtlarda düzelticem inşallah saygılar!...

• Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olduguma sevındım hocam.Bu konuyu ne kadar cok kısı gorurse o kadar ıyı olur.
  • WARTIME kullanıcısına yanıt

İnner Chains 2017 4K HDR oynanış videosu!

peki hocam bu 4k videoyu 1080p indirgeyip yukledim biraz düzeltebilmişmiyim?
    Degerler okunuyor onda sorun yokta gpu kullanımın nıye dusuk?4k da 1050ti full %99 kullanım gormelı normalde.Oyun kaynaklı sorun mu yoksa her oyunda oluyor mu?
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Oyundan kaynaklı yeni oyunların bazilarinda oluyor sonra güncelleme gelince oyuna düzeliyor yada yeni driver geliyor o zaman düzeliyor!
    Bi ara bf4 'te öyleydi şimdi düzelttiler hiç %90 görmüyordu bakıyordum cpu kullanımı bazi oyunlarda %100 olmamasina rağen gpu kullanımı %100 yakın bi değer olmuyor fakat güncelleme gelince düzeliyor!
  • 780ti pert overclocksuz bile 1050ti kafa tutarken ve 3katindan fazla elektirik harciyor 780ti gömen kart varin gerisini siz düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 30 Ağustos 2017; 21:31:38 >
    Bu videodaki kartın 780Ti olma ihtimali bana göre çok düşük, bu kart muhtemelen düz 780 olabilir çünkü gtx 770 ile cebbeleşen 1050ti'ın 780Ti ile bu videodaki gibi poz vermesi ihtimali çok düşüktür, 780ti tarafında'ki oyun ayarlarınn hepsinde MSAA'lar açık 1050ti'da kapalıysa belki ozm 1050ti, böyle 780ti'a yakınmış gibi bir poz verebilir düşüncesindeyim.
  • CoNaR-X kullanıcısına yanıt
    bu alttaki resimdeki kart hocam site güvenilir öyle taraf tutan bi youtuber değil birdünya kart inceleme videosu ve karşilaştirma videosu mevcut arkadaşin ayrica 780ti modeli o.c edilmiş versiyon ve 1050ti modeli ise o.c siz

Teknoloji gelişiyor hocam yapıcak bişi yok
    Zamanının kralı olabilir şuanın ihtiyari artık malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 17 Eylül 2017; 13:53:50 >

Dediğim gibi bence mümkünü yok, o video başlığında deseki stock 1050ti vs o.c 770 bana göre daha inandırıcı olur çünkü verdiğin videoyu tekrar izlediğimde sanki düz 780 bile değildir bu dedim kendi kendime.

Youtube'a gtx 770 vs 1050ti yazdığında aşağıdaki gibi dünya video bulursun artık hangisine güvenirsen.

Öte yandan olaya biraz mantıklı bakarsak, gtx 780Ti bir sonraki nesilde aşşağı yukarı (oyuna göre) gtx 970~980 arası performans veren bir kart, bu konuda digitalfoundry testleri youtube'ta bolca yapıp paylaştı, rastgele birini verdim aşağıya.

Şimdi 1050ti verdiğin videoda'ki oyunlar'da 780ti ile mücadele edebiliyorsa öyleyse 970~980 ile'demi edebiliyor ? Tabiki edemez.
    Öyleyse buradaki 780ti ile ilgili video gerçek bir video olamaz, video sağlayıcı güvenilirse hazırladığı video'nun içeriğine dikkat etmeden yanlış başlık atmış olabilir yada sandığın kadar güvenilir olmayabilir diye düşünüyorum.

Gerçi neyse sen nasıl dilersen öyle düşünebilirsin, ben kendi düşüncemi belirtiyorum bence mümkün değil.
    Mesela bende'de MSI gtx 960 Gaming 4G var, ben bu kartı herkesin öttüremiyeceği kadar'da ötttürebiliyorum fakat 780Ti'yı asla gözüme kestiremem.

Kartların saf kas gücü ortadayken 1050 ti ın 780 ti ı geçmesi beklenemez pek.Ben de açıkçası pek ihtimal vermiyorum böyle bir şeye.

Bu arada güzel inceleme.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.