Şimdi Ara

Injustice gods among us serisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
11.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar injustice gods among us ilk çizgi romanını okudum ama ikinci kitap hangisi bilmiyorum
    İkinci kitabın adı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de yıl iki cilt bir de kaldım türkçeye dönme hızı yavas sayılmaz hemen okumak lazım çok basarılı bir seri

• ReXXon kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• 4. Yılın ortasında kaldım birkaç aydır hiç okuyamiyorum, story arc'dan story arc'a atlıyorum 1940'larin detective comics ile batmanini okuyorum. x factor vol3'u bile tekrar okuyup bitirdim ama 4. yıla bir türlü devam edemiyorum
    Olmuyor. Yıl 5'i nasıl okuyacak onu da bilmiyorum çünkü bir fanfiction dan çok pis spoiler yedim bat-fam hakkında ve daha okumak istemiyorum.

• İnternetten Türkçe bulunamaz demi o kadar aradım ama nafile
  • Ben internetten ingilizce okuyorum. En son 5.yıl 29.bölümü okudum. Mükkemmel gidiyor gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsua74 -- 13 Temmuz 2016; 6:38:57 >
  • Eğer ingilizce okumak sıkıntı olmayacaksa viewcomic sitesinden güncele kadar gelebilirsiniz hocam. En son 5. yılın 30. fasikülü yayınlandı sanırım gerçekten çok sağlam bir seri.
  • Oyunu ile baglantısı nasıl arkadaşlar? Oyunun sinematik ara videolarini youtubedan izledim keske izlemeseymisim bukadar herkesin ovdugunu bilmiyordum. Duyduguma gore oyundaki hikayeyi daha ayrintili isliyormus ama cizgi roman oyunun hikayesinde nerede? Atiyorum ilk 3 yılda 1. oyun hikayesi bitti gibi soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhtemelen

Oyunu ile baglantısı nasıl arkadaşlar? Oyunun sinematik ara videolarini youtubedan izledim keske izlemeseymisim bukadar herkesin ovdugunu bilmiyordum. Duyduguma gore oyundaki hikayeyi daha ayrintili isliyormus ama cizgi roman oyunun hikayesinde nerede? Atiyorum ilk 3 yılda 1. oyun hikayesi bitti gibi soruyorum.

Çizgiroman oyunun öncesini anlatıyor. Şu an 5.yıl 39.sayı çıktı 40.sayı ile seri bitecek ve oyundaki olaylar başlamış olacak. Yani oyun ile ÇR aynı hikaye değil ve ikisinden birini atlarsanız hikaye eksik kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

quote:

Orijinalden alıntı: muhtemelen

Oyunu ile baglantısı nasıl arkadaşlar? Oyunun sinematik ara videolarini youtubedan izledim keske izlemeseymisim bukadar herkesin ovdugunu bilmiyordum. Duyduguma gore oyundaki hikayeyi daha ayrintili isliyormus ama cizgi roman oyunun hikayesinde nerede? Atiyorum ilk 3 yılda 1. oyun hikayesi bitti gibi soruyorum.

Çizgiroman oyunun öncesini anlatıyor. Şu an 5.yıl 39.sayı çıktı 40.sayı ile seri bitecek ve oyundaki olaylar başlamış olacak. Yani oyun ile ÇR aynı hikaye değil ve ikisinden birini atlarsanız hikaye eksik kalıyor.

Teşekkür ederim hocam. Keşke hiç oyuna bakmasaymışım bir hikayenin sonrasını bilince öncesi heyecanini biraz kaybediyor benim icin :/. Film ve oyunlarda prequel yapiyorlar genelde. Neyse artık bunu da okuyacagiz bilsek de merak ettim herkes övüyor. Sağol tekrardan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhtemelen -- 18 Eylül 2016; 22:34:37 >

• bende oyunu oynadıktan sonra çizgi romanlara başladım. yine de çok keyifli.
    hızlı ilerliyor ayrı bir evren karakterler ölebiliyor normal çizgilerinin dışına çıkıyorlar.
    ilk 3 yılı çok iyiydi beğendim.
    4. yılında artık yapacak bişey bulamadılar ama çok abartıp olmayacak şekilde bitirdiler beğenmedim.
    5. yılındada oyunun zaman çizgisine gelmişlerdi diye hatırlıyorum.
    4-5 yıllarını tamamen bitsin hadi artık diye okumuştum sıkıcıydı.
  • Ben önce oynun sinematiklerini izledim, sora 3.5 yılı okudum ve şimdi oyununu oynuyorum. 😁 Hikaye beni çok sardı ve injustice sayesinde çizgi roman okumaya başladım. Türkçesini web de 4x14 e kadar. Sonrasını ingilizce takip ettim ama sınav dönemi girdi. Ve arşiv yapıyorum. 4x14 ten sonrasının türkçe versiyonu olan biri link atarsa çok memnun olurum. 😊

• enzi_ramsey E kullanıcısına yanıt
    4x14'ten sonra telif yedi çeviri bulmak artık baya zor.

• Ben ilk 4 senesini okumuştum. Çok güzeldi. Yakında 5'i de okurum ama unutmuşum bayağı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.