Şimdi Ara

INJUSTICE™ 2 (PLAYSTATION ANA KONU) 'DC COMICS FIGHTERS' (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
8
Favori
19.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu nihayet alabildim ve oyuna bayıldım

Yalnız oyunda biraz acemilik çekiyorum, komboları henüz tam olarak öğrenemediğim için online maçlara pek girmiyorum. Kombolar konusunda tüyo verebilecek deneyimli arkadaşlar var mı aramızda? Olay tamamen el çabukluğu mu yoksa zamanlama mı net olarak kavrayamadım.
  • reverse.angle kullanıcısına yanıt
    Combolar için öncelikle tutorial kısmına girebilirsin.

Ama tutorial kısmında ayrı ayrı komboları birleştirme kısmın yok. İleride birgün belki ileri düzey tutorial kısmını getirirler. Sana tavsiyem bol bol video izlemek olacak. O zaman hangi komboları nasıl birleştireceğini görebilirsin.
  • Oyunu oynayan yok mu? Konu ölmüş gibi.
  • Oyun iyi güzel kahramanlar filan süper ama

Dijital 209 TL yuh nerdeyse 4 orta ölçekli oyun parası

Kutulu disk versiyonu bile 180 TL den başlıyor 2.el satan takas eden de görmedim yani oyun ulaşılabilir değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sub-Zero karakterinin combo ve super moves'lara yakından bakış. Vaktiniz varsa izleyin.

• İndirim bekleyenler US PSN'de

Injustice™ 2 : 47,99$
    Injustice™ 2 - Deluxe Edition : 59,99$
    Injustice™ 2 - Ultimate Edition : 69,99$

INJUSTICE™ 2 (PLAYSTATION ANA KONU) "DC COMICS FIGHTERS"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 16 Temmuz 2017; 19:37:51 >

• arkadaşlar subzero efsane olmuş biraz noob gibi oynadim sonlara dogru açıldım,
    gayet iyi bir karakter olmuş
  • Arkadaşlar bilenlere bir kaç sorum var

Epic itemleri nasık alıyoruz bana sadece onlineda düşüyor.. adamlar hep 20 lik epiclerle geliyor

subzeroyu nasıl alıcaz ?

adamlarımıza nasıl hızlı level atlatırız

Guildimiz varmı katılalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 20 Temmuz 2017; 0:25:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Arkadaşlar bilenlere bir kaç sorum var

Epic itemleri nasık alıyoruz bana sadece onlineda düşüyor.. adamlar hep 20 lik epiclerle geliyor

subzeroyu nasıl alıcaz ?

Epic itemleri Multiverse modunda çıkan görevler var. Onlara bakabilirsiniz. Hangi karakterlere hangi epic gear vereceği aşağıdaki gibi yazılıyor.

Onun dışında Mother Box kullanabilirsiniz.

Subzero'yu tek de alabilirsiniz "Fighter pack 1" yada "Ultimate Pack" paketinden de alabilirsiniz. Fighter pack 1, 3 karakter Ultimate gelecek 9 karakteri kapsamaktadır.

Adamlara hızlı level'ıda Multiverse ekranından Battle Simulator altında Endless tower oradan atlatabilirsiniz. Yalnız karakterinizi AI (otomatik dövüş modu) alın. Suya sabuna dokunmadan karakterinizi 2 saat içinde Level 20 yaparsınız. Bununla ilgili bir yazıyı daha önceki sayfalarda "KAKA" arakdaşımız incelikli olarak yazmıştı oradan bakabilirsiniz.

Guildimiz var mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 20 Temmuz 2017; 13:3:48 >

• Oyunu oynayip henuz mobile hesaba baglamamis birisi varsa yardimlasabiliriz. Mobil versiyona baglayinca Cyborg icin skin ve diamond motherbox veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: deviilll

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Arkadaşlar bilenlere bir kaç sorum var

subzeroyu nasıl alıcaz ?

Epic itemleri Multiverse modunda çıkan görevler var. Onlara bakabilirsiniz. Hangi karakterlere hangi epic gear vereceği aşağıdaki gibi yazılıyor.

Onun dışında Mother Box kullanabilirsiniz.

Subzero'yu tek de alabilirsiniz "Fighter pack 1" yada "Ultimate Pack" paketinden de alabilirsiniz. Fighter pack 1, 3 karakter Ultimate gelecek 9 karakteri kapsamaktadır.

Adamlara hızlı level'ıda Multiverse ekranından Battle Simulator altında Endless tower oradan atlatabilirsiniz. Yalnız karakterinizi AI (otomatik dövüş modu) alın. Suya sabuna dokunmadan karakterinizi 2 saat içinde Level 20 yaparsınız. Bununla ilgili bir yazıyı daha önceki sayfalarda "KAKA" arakdaşımız incelikli olarak yazmıştı oradan bakabilirsiniz.

Guildimiz var mı bilmiyorum.

Cevap için teşekkürler.

Kuralım bir Guild..

• Kutulu oyunumu satıyorum 125 tl ye, ilgilenenler pm atsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunda da Street Fighter V de olduğu gibi pri-sec sorunu var mı? Kardeşlikle alacağız oyunu ama dlcler çıktığında sorun olmasın istiyoruz. (Sf V de pri sahibi satın alınan içerikten yararlanamıyordu. Sadece sec hesapta çalışıyordu satın alınan karakter.)

Not : Hesaplardan biri Us diğeri Tr

• Merhaba, oyunu alacağım yakın bir vakitte mortal kombat x'i sonradan alınca yaşadığım bir takım sıkıntılar vardı;
    Adamlar çok ilerlemişlerdi oyunda ne kadar çalışsam da online'da hiç bir iş yapamıyordum dayak yiyordum sürekli. Bu oyunda bu geçen vakit zarfında böyle bir sorun yaşar mıyım? Çok mu geç kaldım oyunu edinmek için?
  • Pack 2 Trailer yayınlamış 3 Yeni karakter

Raiden

Black Manta

Ve Hellboy

https://youtu.be/Y2_Xq17UIig

• Injustice 2 - Introducing Black Manta!

• Hellboy Marvel karakteri diye biliyordum demek Dc'ymiş. Şu oyunda hep bekledigim V karakteri olmuştur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Dostum Hellboy ne Marvel'e ne de DC'e ait bir karakter değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reverse.angle -- 29 Ağustos 2017; 21:19:52 >
  • Sevgili arkadaşlar Sub Zero mu yoksa Red Hood mu. Ana karakterim Harley. Oradan yola çıkıp bir fikir verebilirsiniz. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: George of Kagen

Sevgili arkadaşlar Sub Zero mu yoksa Red Hood mu. Ana karakterim Harley. Oradan yola çıkıp bir fikir verebilirsiniz. Teşekkürler

Red Hood
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.