Şimdi Ara

İninal Migros kredi kartı yükleme kalkmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
5.388
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce yükleme için gittiğim Migros şube ininale kredi / banka kartı ile yüklemenin kalktığını ve sadece nakit yükleme yapıldığını belirtti, haberi olmayan arkadaşların bilgisine...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar Migros kâr etsin ürün satsın diye market alışverişlerinde puan kampanyası yapıyorlar. Sen ininal yüklemesi yapıp gidip alakasız yerlerden alışveriş yapıyorsun. Ve üstelik gelip onbinlerce kişinin takip ettiği forumda konular açıp mesaj atıyorsun. Böyle kapatırlar işte. Yazık.
  • Güzel haber. Kredi karti kullanim orani düşer yeniden başlamak isterler bu sefer de ben iptal ederim.

• Bankaların yaptığı market kampanya konularına “ininal geçerli ama yhaaaa sizi salaklar siz normal alışveriş mi yapıyorsunuz yhaaaa “ diyenlerin gözü aydın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumlarin iyiligi kadar maglesef kötü tarafida var. Adamlar yapilan cakalliklari buradan takip edip önlemlerini aliyorlar. Kaç kapi kapandi kapanmayada devam ediyor.

• Adamlar Migros kâr etsin ürün satsın diye market alışverişlerinde puan kampanyası yapıyorlar. Sen ininal yüklemesi yapıp gidip alakasız yerlerden alışveriş yapıyorsun. Ve üstelik gelip onbinlerce kişinin takip ettiği forumda konular açıp mesaj atıyorsun. Böyle kapatırlar işte. Yazık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediyem karta da yükleyemedim bugun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgb06

Hediyem karta da yükleyemedim bugun
    Hediyem kart ta mı bitmiş...

• Tahsilat ekranında kartla ödeme göremiyorum sesi kasiyer

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Tahsilat makbuzu ile yapilan islemlerin hepsinde nalit istiyorlar.

• Bir dal daha kesildi.

• İninnal oturduğu dalı kesmiş.

• İninal'in çöküşü yakındır. dh tayfasını bir anda kaybetti. hakkında hayırlısı ne diyelim.
  • Şok market de başlayacak deniyordu, deneyen var mı acaba?

• Yanlış bilgilendirme yapmayın. Gölgelerinden korktuğu için kasiyerler nakit hediyem karta olmuyor diyor. Yanlış, oluyor. Kendilerine müdür/müdür yardımcılarından gelen direktif doğrultusunda yok, göremiyorum, sistem izin vermiyor diyorlar. Sıkıntı aslında genel merkezde, doğru düzgün yazsa herkes doğru anlayacak illa saçma sapan bir dil ve üslupla yazıyorlar.
  • PayPal dan sonra istemeye istemeye bir birliktelikti bizimkisi yüklemesi ayrı bir dertti kasalarda,içindeki parayı çıkarması ayrı,mh si ise apayrı bir konuydu,güle güle ininal sen daha iyilerine layıksın,bizden sana ekmek çıkmaz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih KARAHAN -- 15 Haziran 2019; 20:58:35 >
  • ininal zaten zarar ediyordu. artık dükkanı kapatırlar heralde.
  • 4 kart vardı 4ünüde iptal ederim onlar kaybeder
  • Bu durumda İninal kulanıcı sayısı ciddi manada azalacaktır. Bizler için de neredeyse tüm kampanya kapıları kapanıyor bir bir.

• quote:

Orijinalden alıntı: karamsar1İ

ininal zaten zarar ediyordu. artık dükkanı kapatırlar heralde.
    nasıl zarar ediyor çok merak ediyorum.
    hee kullanıcıdan 2 lira para alıyor aylık.
    kartla alışveriş yapılıyor.
    alışverişyapılan yer hemen parasını çekerse komisyon alıyor . yoksa parayı işletiyor.
    nasıl zarar ediyor açıklayın bilelim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.