Şimdi Ara

İninal kart [SS GELDİ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
17
Favori
25.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • babacan içine en fazla 25 tl mi @Godolphin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKivircik

4Redsea hocam ; Eğer dx paypal destekliyorsa kartı paypala kaydettirip alışveriş yapabilirsiniz.

küflükondom ; kardeşim en yakın ptt veya migrostan temin edebilirsin.Tavsiyem migros sıra beklemezsin fakat en az 30 tl ile migrosa gitmen gerek cünkü migros bakiye yüklemeden satmıyor kartı.Eğer dersen 15 lira param var gidersin pttye 5 lira kart ücreti 10 lirada bakiye yükletirsin sonra kartını ininal'ın sitesinden onaylayıp kullanabilirsin.

DX paypal destekliyor ozaman alışveriş yapabilirim?

bu ARADA tüm ptt lerde satılıyormu?

+Bu ARADA Cok Sagol TAM bekledigim konu idi. bi ara cok ugraşmıstım. böyle sanal kart flaan . ama hepsi kredi kartı istiyordu . dx den alışveriş yapmak icindi..

• quote:

4Redsea hocam ; Eğer dx paypal destekliyorsa kartı paypala kaydettirip alışveriş yapabilirsiniz.

küflükondom ; kardeşim en yakın ptt veya migrostan temin edebilirsin.Tavsiyem migros sıra beklemezsin fakat en az 30 tl ile migrosa gitmen gerek cünkü migros bakiye yüklemeden satmıyor kartı.Eğer dersen 15 lira param var gidersin pttye 5 lira kart ücreti 10 lirada bakiye yükletirsin sonra kartını ininal'ın sitesinden onaylayıp kullanabilirsin.

Hocam en fazla kaç yükleyebiliriz? Ben aylık 300 falan atarım mesela. Bi de bakiyeleri falan sadece migros ve pttde mi yüklüyoruz?
  • Mesajları okumadan yazıyorum kusura bakma bu kartı paypal, ebay gibi yerlerde kullanabiliyormuyuz deneyen eden oldu mu bide almak için şartlar neler ?

• Bu ne la ne işe yarıyor bu,
  • 4RedSea : Her pttye bu pazartesi kartlar verildi.Tüm pttlerde var şuan fiyatı 5 lira.

küflü : Kartın maximum aldığı bakiye 2000 lira.Aylık 300 yükleyebilirsin yani.

Mr:Paypal karta destek veriyor fakat ebay bilmiyorum.

Robinson : İnternetten kullanabileceğin bildiğin -18 arkadaşlar için üretilmiş önödemeli kart.Nette alışverişte ve mastercard ibareli heryerde kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Bu ne la ne işe yarıyor bu,

mini kredi kart. arkadaşlar ne kadar yüklenir en fazla sizce 25 tl ise cok az işe yaramaz

• quote:

4RedSea : Her pttye bu pazartesi kartlar verildi.Tüm pttlerde var şuan fiyatı 5 lira.

Robinson : İnternetten kullanabileceğin bildiğin -18 arkadaşlar için üretilmiş önödemeli kart.Nette alışverişte ve mastercard ibareli heryerde kullanabilirsiniz.

Vergi ve kesintileri fazlaymış,
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4EverPain

Hocam 18 yaşından küçükler ne gibi şeyler için kullanabilir ?

hocam Mastercard ibaresi geçen heryerde kartı kullanabilirler.Alışveriş,karıyı kızı restorana kafeye götürür mastercard geçerse yırtar.Sonra online oyunlarda eşya satın almak için kullanabilir.Paypal üzerinden alışveriş edebilir.Birde bazı arkadaşlar oyunlar üzerinde karakterlerini satıyor parayı pttden yollamasını istiyorlar sattıkları kişiye adamda 18 yaşında birini bulmak zorunda kalıyor vsvs. fakat satıcağın kişiye kartının numarasını verirsen bakiye olarak yükler sende ininal.com'dan online olarak kontrol edip karakter bilgilerini adama verebilirsin.Çok avantajlı bi kart yani.
  • bende kart hakkında birkaç bilgi vereyim.
    öncelikle kartı almak için 5 tl ücret istiyorlar ve ilk seferde en az 10 tl yükleme yapmalısınız.Kartı aldıktan sonra sitesinden aktif ediyoruz.Sonra paypala numarasını filan yazarak kartı tanımlıyoruz.Paypal karttan 3 tl kesiyor ve kestiği parayı paypal hesabınıza aktarıyor.Kart bakiyenizden her ay 1 tl kesiliyor.Kartta hiç para yoksa kesmiyor
    Bir de her yüklemede 2 tl kesiliyor denmiş.Ben şuana kadar 25er 25er 125 tl yükledim.Her yükleyişimde 20 kuruş gibi bir para kesildi.Kartı şu ana kadar kullandığım yerler :ebay,amazon,steam,gamersgate,humble bundle... Kısacası paypala kartı tanımlatıp paypal kabul eden her yerde alışveriş yapabilirsiniz.Paypal kabul etmeyen yerlerde(amazon mesela)normal bir kredi kartıymış gibi kart numarasını vs yazarak kullanabilirsiniz.

• Migrosta her yükleme için mi 2 tl alıyor yoksa yükleme miktarı çoğaldıkça kesilen ücret artıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

4RedSea : Her pttye bu pazartesi kartlar verildi.Tüm pttlerde var şuan fiyatı 5 lira.

Vergi ve kesintileri fazlaymış,

Denildiği kadar değil hocam.
    Yükleme başı 1 lira kesiliyor
    Birde her ay kullanım ücreti 1 lira olarak bakiyeden düşülüyor.

1 yıllık zararı ; 24 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zıkkımlı Kök

bende kart hakkında birkaç bilgi vereyim.
    öncelikle kartı almak için 5 tl ücret istiyorlar ve ilk seferde en az 10 tl yükleme yapmalısınız.Kartı aldıktan sonra sitesinden aktif ediyoruz.Sonra paypala numarasını filan yazarak kartı tanımlıyoruz.Paypal karttan 3 tl kesiyor ve kestiği parayı paypal hesabınıza aktarıyor.Kart bakiyenizden her ay 1 tl kesiliyor.Kartta hiç para yoksa kesmiyor
    Bir de her yüklemede 2 tl kesiliyor denmiş.Ben şuana kadar 25er 25er 125 tl yükledim.Her yükleyişimde 20 kuruş gibi bir para kesildi.Kartı şu ana kadar kullandığım yerler :ebay,amazon,steam,gamersgate,humble bundle... Kısacası paypala kartı tanımlatıp paypal kabul eden her yerde alışveriş yapabilirsiniz.Paypal kabul etmeyen yerlerde(amazon mesela)normal bir kredi kartıymış gibi kart numarasını vs yazarak kullanabilirsiniz.

alakmı yani iyi olurmu sence hocam sahibinden felandan alınırmı bişeler avantajlımı sence fazla kesiliyormu

• Zıkkımlıkök ; adam haklı beyler.Dediklerini baştan sona okursanız özet geçmiş arkadaş.

Küflükon:Hocam her yükleme başına karttan 1tl kesiliyor.mesela 25 tl yetmiyor ben 3 tane 10tl yükleticem dersin pttde vezneci aplaya oda yükler 30 lira teslim edersin oldu bitti değil.
    3 kere 10 yüklettin,her birinden 1 lira kesildi sana kaldı 27 lira para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKivircik -- 3 Haziran 2013; 12:16:53 >
  • ek kart var ama ne alirsam babam ogreniyor gizli gizli alisveris yapmak icin cok ideal

• Bu kart ile dx ebay ve steam dan alışveriş yaptım sorun yok

• normal kredi kartı varken ne gerek var.
  • 10 10 yukleme degilde tek seferde hepsini yuklerseniz daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: FTH - A

ek kart var ama ne alirsam babam ogreniyor gizli gizli alisveris yapmak icin cok ideal

Bu arkadaşın dediğide doğru.Pederden ek kart isteyip yediğiniz moklar ortaya çıkmasın isterseniz iyi bir yöntem.Fakat bedelini kendiniz ödersiniz

Yani pedere geçiremezsiniz hesabı :(
  • Tamam denk gelirse bu haftaiçi bitane alacağım bundan. İlginiz için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.