Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.588
Cevap
192
Favori
538.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba.ptt merkezine gitsem yükleyeceğim miktar dışında vereceğim para (masraflar) 5tl yi geçmez değilmi?
  • Kartımı paypala tanıttım ve 3 tl çekim işleminide onayladım kart şuan paypalda onaylı fakat 3 tl hala paypalda gözüküyor kartımda 2 tl mevcut.Ebaydan 1.39$ lık alışveriş yapmak isteyince onaylanmıyor bu alışveriş sıkıntı nedir sizce
  • Dostlar kredi kartindan ininal karta para gonderebiliyormuuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elrond Carnesir

Dostlar kredi kartindan ininal karta para gonderebiliyormuuyuz

Önceden gönderiliyordu ama şimdi kapatmışlar sanırım o özelliği
  • Bu kart nasıl iptal ediliyor. Kendi sitesinde bulamadım. Paramara diye ing bankın uygulamasından açmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enderun40

Bu kart nasıl iptal ediliyor. Kendi sitesinde bulamadım. Paramara diye ing bankın uygulamasından açmıştım.

İçinde para var mı ? İptal edilmiyor diye biliyorum.

• Ahmetyel06 kullanıcısına yanıt
    Bu gün müşteri temsilcisi ile görüştüm. İptal etmek isterseniz edebilirsiniz dedi. Aklımda takılan bir kaç soruyu da sordum; mesela 10 ay sonra para yatırdım ve kullanmaya başladım, 10 aya kadar olan kısmın parası olan 10 lirayı çekecek misiniz diye sordum. Müşteri temsilcisi de bana kullandığınız ayın ücreti olan 1 tl kesilir dedi geri kalan 9 ayın ücreti kesilmez dedi. Ne kadar doğru yanlış bilmiyorum bana katagullü cevap ta vermiş olabilir :) gelecek ay iptal ettireceğim müşteri temsilcisini arayıp. Bana göre passolig kart daha mantıklı. Arkasında bir banka var maç biletlerini alabiliyorsun, takımına destek veriyorsun ve 18 yaş altı ön ödemeli kart alabiliyor. internet üzerinden harcama yapabiliyorsun eft ile para yükleyebiliyorsun....

şunuda ilave etmekte yarar var bu innial kartı alacak olanlar kart parası vermemek için sanal olarak ing bankın herkese açık paramara uygumasından ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirler. Nasıl olsa internet alışverişi için kullanacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: enderun40

Bu gün müşteri temsilcisi ile görüştüm. İptal etmek isterseniz edebilirsiniz dedi. Aklımda takılan bir kaç soruyu da sordum; mesela 10 ay sonra para yatırdım ve kullanmaya başladım, 10 aya kadar olan kısmın parası olan 10 lirayı çekecek misiniz diye sordum. Müşteri temsilcisi de bana kullandığınız ayın ücreti olan 1 tl kesilir dedi geri kalan 9 ayın ücreti kesilmez dedi. Ne kadar doğru yanlış bilmiyorum bana katagullü cevap ta vermiş olabilir :) gelecek ay iptal ettireceğim müşteri temsilcisini arayıp. Bana göre passolig kart daha mantıklı. Arkasında bir banka var maç biletlerini alabiliyorsun, takımına destek veriyorsun ve 18 yaş altı ön ödemeli kart alabiliyor. internet üzerinden harcama yapabiliyorsun eft ile para yükleyebiliyorsun....

şunuda ilave etmekte yarar var bu innial kartı alacak olanlar kart parası vermemek için sanal olarak ing bankın herkese açık paramara uygumasından ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirler. Nasıl olsa internet alışverişi için kullanacaksınız.

Sana doğru demişler müşteri hizmetleri. Kullandığın her ay için 1 tl kesiyorlar. Yani kartında para bırakma.

• quote:

Orijinalden alıntı: TavukPilav

Kartımı paypala tanıttım ve 3 tl çekim işleminide onayladım kart şuan paypalda onaylı fakat 3 tl hala paypalda gözüküyor kartımda 2 tl mevcut.Ebaydan 1.39$ lık alışveriş yapmak isteyince onaylanmıyor bu alışveriş sıkıntı nedir sizce

aynı durum bendede vardı ama alışveriş yaptım hem paypal ve tanıttığın kart o sitede destekliyse fark eden bişey olmaz ha paypal bakiyenden çekti ha kartından aynı çıkışa varıyor hepsi yalnız böyle bir sorunu ilk defa duydum müşteri hizmetleriyle görüştünüz mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilaldem12

Merhaba.ptt merkezine gitsem yükleyeceğim miktar dışında vereceğim para (masraflar) 5tl yi geçmez değilmi?

geçmez kardeşim ininal.com'a tanıt 24 saat geçtikten sonra aktif olur ve yükleme yaparak paypala eklersin sonra keyfine bakarsın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

quote:

Merhaba.ptt merkezine gitsem yükleyeceğim miktar dışında vereceğim para (masraflar) 5tl yi geçmez değilmi?

geçmez kardeşim ininal.com'a tanıt 24 saat geçtikten sonra aktif olur ve yükleme yaparak paypala eklersin sonra keyfine bakarsın .

Bisey daha soracagim, paypalla isim yok.mastercard icin kullanacagim.arkadasim karti sabah alip oglen steamdan istedigini almisti.24 saat beklemeyecegim dimi bende?

• Tansaşa gitsem 125 TL yükletebilir miyim karta?
  • Lanet Olası Federal L kullanıcısına yanıt
    100+25 iki seferde yükletmeyeceksen ilk seferde 125 yükleme seçeneği yok, 100 veya 150 var yakın olarak. Ama içinde para varsa 125'i istediğin şekilde, 25'i ininal'ın kendinden çektirip fiilen 125 yükleme yapabilirsin. Veya 100 Tansaş'ta, 25 pttmatikten olabilir.

• ben kartı alalı baya oldu bi kez steam de kullandım şimdi gittigidiyor dan ürün alicam fakat paypal e felan tanitmadim sıkıntı olur mu
    ayrıca 3d secure seçmek lazım mı ininal de

• ben kartı alalı baya oldu bi kez steam de kullandım şimdi gittigidiyor dan ürün alicam fakat paypal e felan tanitmadim sıkıntı olur mu

• quote:

quote:

quote:

Bisey daha soracagim, paypalla isim yok.mastercard icin kullanacagim.arkadasim karti sabah alip oglen steamdan istedigini almisti.24 saat beklemeyecegim dimi bende?

ben ilk acemiliğimi çekerken kart hata veriyordu(banka işlem onayı vermedi diye) müşteri hizmetleri yetkilisine bu hatayı dile getirince bana 24 saat geçip aktif olur dedi ama siiz yine arkadaşınızın yaptığını deneyin olmazsa benim gibi beklersiniz aktif olur kullanırsınız problem çıkarsada burdan sorarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: mavikurt95

ben kartı alalı baya oldu bi kez steam de kullandım şimdi gittigidiyor dan ürün alicam fakat paypal e felan tanitmadim sıkıntı olur mu

Tüm dünyaca tanınan kart sağlayıcılarından Visa tarafından geliştirilen “3D Secure” protokolü, bir diğer kart sağlayıcısı Mastercard tarafından da kabul görmüş durumdadır. Bu sistem Türkiye’de de bazı bankalar hariç, çoğu banka tarafından desteklenmektedir.

İninal kart ing bank tarafından destek alıyor

ING Bank kredi kartınızı 3D güvenli ödeme sistemine kayıt etmeniz içinhttp://www.ingbank.com.tr/sizinicin-geas.asp adresini ziyaret ediniz.
    NOT: Alıntıdır.

• quote:

quote:

ben kartı alalı baya oldu bi kez steam de kullandım şimdi gittigidiyor dan ürün alicam fakat paypal e felan tanitmadim sıkıntı olur mu

Tüm dünyaca tanınan kart sağlayıcılarından Visa tarafından geliştirilen “3D Secure” protokolü, bir diğer kart sağlayıcısı Mastercard tarafından da kabul görmüş durumdadır. Bu sistem Türkiye’de de bazı bankalar hariç, çoğu banka tarafından desteklenmektedir.

ING Bank kredi kartınızı 3D güvenli ödeme sistemine kayıt etmeniz içinhttp://www.ingbank.com.tr/sizinicin-geas.asp adresini ziyaret ediniz.

yani bu 3d nın olayı nedir ben onu anlamadım galiba kredi kartı DOLANDIRICILARI için

• quote:

quote:

quote:

yani bu 3d nın olayı nedir ben onu anlamadım galiba kredi kartı DOLANDIRICILARI için

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.

Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ logoları* bulunan sanal iş yerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri olası sahtekârlıklara karşı güvence altına alınır.

* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®"; MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kaynak: bkm.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Bilgileri doğru girmeme rağmen böyle bir hata alıyorum arkadaşlar. Neden acaba?

TC Kimlik Numaranız ile Kişisel Bilgileriniz uyuşmamaktadır. Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tekrar girin.

Ayni problem bendede var cozumu yokmu uye olunmuyor
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.