Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.588
Cevap
192
Favori
538.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar; arkadaşım bana ininal kart numarasını verecek ve ben bu numara ile pttden gidip onun hesabındaki parayı alıcağım bu mümkün mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zConqueror

Arkadaşlar; arkadaşım bana ininal kart numarasını verecek ve ben bu numara ile pttden gidip onun hesabındaki parayı alıcağım bu mümkün mü ?

Hayır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • an itibariyle benimde ininal kartım oldu. biri bana paypal olayını anlatır mı?
  • OdinTR kullanıcısına yanıt
    18 yaşından büyükseniz zaten en ideali Enpara'dır. Karta Paypal desteği geldikten sonra bu tip kartların bir anlamı kalmadı. Yurtdışıysa yurtdışı, internetse internet. Ekstradan 3-5 kuruş da faiz geliriniz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albus Dumbledore -- 16 Temmuz 2014; 17:57:29 >
  • bu kartlar kaç günde geliyor ve gelir gelmez kullanılıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westblood

Amazon.com'dan alışveriş yapmayı dedim ancak kartımdan parayı çekmiyor, ödeme bilgilerini girdikten sonra devam diyince hata veriyor, adres kısmıyla ilgili bir sorunum yok, Türkiyeden bir adres girince yollamıyor biliyorum, ancak bu ödeme ile ilgili bir sorun. Kartın üstünde ad soyad yazmıyor ancak ödeme kısmında istiyor, kendi adımı soyadımı yazıyorum ancak ödemeyi almıyor, kartın bakiyesi yeterince var. Amazon'da nasıl kullanıyoruz ininal kartını?

Hocam bende amazondan alışveriş yapmak istiyorum.Siz verebildiniz mi sipariş ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

18 yaşından büyükseniz zaten en ideali Enpara'dır. Karta Paypal desteği geldikten sonra bu tip kartların bir anlamı kalmadı. Yurtdışıysa yurtdışı, internetse internet. Ekstradan 3-5 kuruş da faiz geliriniz olur.

hocam ben faiz işini müslümanlıkta haram olarak geçtiği için sevmiyorum o bakımdan vadesiz hesap açtım vadesiz devam edicem, ama ininal kadar lanet bir firma yok allahtan kurtardım kendimi
  • Arkadaşlar matbaa kartın üzerine isim yazar mı.

• Yüklenebilir limit 50 TL kalmış, tekrar mı kart alacağım,limiti güncelleyebilir miyim?

• Ahmetyel06 kullanıcısına yanıt
    Yazmaz. İnternette gerektiğinde İsim: ininal Soyisim: Kart
  • Innial card 100 tl bakiyem var.Aliexpressten 30$ ürün alacağım.Card kuru kendi kendine çevirecek mi?Güncel kuru nereden görebilirim,İsim-Soyisim kısmına adımı soyadımı yazsam olur mu?Türkçe alfabeye göre mi yazacağım?

• Trendyoldan ininal kart ile alisveris yapmis var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Yüklenebilir limit 50 TL kalmış, tekrar mı kart alacağım,limiti güncelleyebilir miyim?

Ne yazıkki tekrar kart almanız lazım. o Limit bitince çöp oluyor kart.

• İninal kart ile cdjapan dan alışveriş yapılabiliyormu? Birde 200 tl lik bir alışveriş yapıcam sizce 200 lira yüklemek mantıklımıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Obencan

İninal kart ile cdjapan dan alışveriş yapılabiliyormu? Birde 200 tl lik bir alışveriş yapıcam sizce 200 lira yüklemek mantıklımıdır.

ininal kart ile cdjapan'dan alışveriş yapabilirsiniz ve 200 liralık alışverişinizi doların bugünkü kuruna göre bakıp yapmanızı öneririm küsürat olabileceğinden ekstra 5 veya 10 lira daha yükleyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

quote:

Orijinalden alıntı: Obencan

İninal kart ile cdjapan dan alışveriş yapılabiliyormu? Birde 200 tl lik bir alışveriş yapıcam sizce 200 lira yüklemek mantıklımıdır.

ininal kart ile cdjapan'dan alışveriş yapabilirsiniz ve 200 liralık alışverişinizi doların bugünkü kuruna göre bakıp yapmanızı öneririm küsürat olabileceğinden ekstra 5 veya 10 lira daha yükleyin derim

Bilgilendirdiğin için saol.
  • ÖNEMLİ : Bu kart Master Card logosunu gördüğünüz her yerde geçerlidir
    burdan bakınız :www.ininal.com/sss/
  • İstanbul bilişimsen alışveriş yapabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

ÖNEMLİ : Bu kart Master Card logosunu gördüğünüz her yerde geçerlidir
    burdan bakınız :www.ininal.com/sss/

Fiziksel poslarda geçerli olabilir, ama sanal poslarda, oyun için kullanmayacaksanız hiç de öyle değil gerçek durum... Dene ki geçerli bir site bulasın...

• nette o kadar alışveriş yaptım hiç birinde sorun çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destinati0n -- 20 Temmuz 2014; 21:40:07 >
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.