Şimdi Ara

İninal Kart Digital Platform İndirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, ininal 31 ağustos sonrası kampanyalarına devam ediyor. Bu sefer de google play, app store netflix gibi platformlarda %50'ye varan indirimler söz konusu. Haberin detay linkini paylaşıyorum bence çok güzel bir fırsat özellikle bu sıra güzel kampanyalar da yapıyorlar diyebiliriz. Sosyal medya hesaplarını bu sıra takip etmenizde fayda var. Tahminimce kullanan kişi sayısı da oldukça fazla. Benden bilgilendirmesi kullanması size kalmış.
    İninal Kart Digital Platform İndirimi

ininal kart

• şartlar açıklanmadı mı?

edit:https://www.ininal.com/dijital-platformlar-indirim-kampanyasi/

Kampanya Koşulları:

• Kampanya 20 Eylül – 31 Aralık 2019 saat 23:59 tarihleri arasında, ininal Visa Kart ile Apple Store ve Google Play Store uygulama marketleri içinde yapılan harcamalar ile Netflix ve Spotify üyelik harcamaları dahildir.

• Kampanyaya sadece ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal Visa Kart’larla yapılmış işlemler dahil edilecektir.

• Kampanyadan kazanılabilecek maksimum ödül tutarı aylık 10 TL’dir. Örneğin, toplam harcaman 10 TL ise ödülün 5 TL olur, 25 TL ise 10 TL olur.

• Kampanya kapsamında bir kullanıcı aylık olarak en fazla 10 TL, kampanya sonunda kadar en fazla 30 TL kazanabilir.

• Bir kullanıcı, farklı kartlarıyla kampanya koşullarına uygun yaptığı harcamalardan sadece 1 kez ödül kazanabilir.

• Ödül bakiyeler her ayın ilk haftasında kartlara yüklenecektir.

• ininal herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve etkinliğini gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 24 Eylül 2019; 14:32:30 >

• aylık 2 lira kart ücreti var, max iade 10 tl.
  • kardeş, devamlı ininal reklamı yapıyorsun. yapma.
    ininal kart ücreti var, para atma ücreti var, çekme ücreti var, zartı var zortu var

yukarda arkadaş da yazmış, en fazla 10 tl iade veriyormuş, söyle o kampanya birimine, o 10 lirayı ....

git instagram'da falan avlan , buralar yaramaz sana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence kullanıcı sayısı ciddii oranda azaldığı için kampanyalarla tekrar artırmaya calsıyor.
  • eeeeeee kullanıcı yararı yüklemeyi kaparsa veya kapatırlarsa böyle olur
  • çöp yığını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık kart ücreti, her işlemden ekstra ücret almaya devam ederlerse kullanan sadece -18 yaş grubu kalacak zaten. Ki +18 grup uzun zamandır kullanmıyor zaten zorunlu olmadıkça.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar, bu sıra güzel kampanyalar yaptıkları aşikar gözüküyor zaten lakin söylediğiniz çoğu sorunun üzerine sünger çekmek istiyor olabilir marka. Son zamanda yaptıkları kampanyaları bu zamana kadar gördüğüm hiç bir sanal kart yapmadı diyebilirim. Bunun yanı sıra şikayetler arttıkça ve marka bunları gördükçe bence yenileme sürecine girdiler. Şunu da kabul edelim markanın evet bir yerden kazanması gerekiyor. Şuan bir çok yerle anlaşmalı hale geldiler, ama kullanıcı değeri de önemli tabi ki. Yani şirket sahibinin yerine koymakta kendimizi fayda var. hayırlısı diyorum bakalım daha nice kampanyalar gelecektir diye umuyorum.
  • zaten hepsiburada koton baska firmalarla 100 e 20 hediye ceki veriyor. oyun sirketi 5 tl alsada aynı 6 tl de alsa aynı olmayan şeyden para kazanıyor.
  • yeni inial kart aldık.
    4 eylülde Netflix üyelik için kartı kayıt ettik.

kampanyadan faydalanabilecek miyiz?

yoksa silip tekrar mı yükleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

yeni inial kart aldık.
    4 eylülde Netflix üyelik için kartı kayıt ettik.

kampanyadan faydalanabilecek miyiz?

yoksa silip tekrar mı yükleyelim.
    hocam yaşınız 18 üstü ise, ne işiniz var vurguncu ininal'la ? cepteteb'in var mesela güzel kampanyası

https://www.cepteteb.com.tr/dijital-platform-uyeligi-yuzde50-indirim

• İninal BKM den atılan paradan 2 TL üzeri kesinti yaptı. Aylık 2 TL ücreti var. Paramara dan para atmak ücretsiz demiş ama sanal ininal kartı paramara uygulaması tanımıyor. Düşün aynı banka altyapısında ama adam sanal ininali tanımıyor .

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    bu daha beter

Kampanyamızdan yararlanmak için CEPTETEB Kredi Kartı’na ait kesilmiş son ekstrenin en az 1.000 TL olması gerekmektedir.
  • Migrosda yükleme bitince bende bitirdim ininal kartı.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bu daha beter

Kampanyamızdan yararlanmak için CEPTETEB Kredi Kartı’na ait kesilmiş son ekstrenin en az 1.000 TL olması gerekmektedir.
    o şartı sonradan getirdiler maalsef
    ininal almayın, batsınlar, bkmekspress gibi işe yarayanları bitireceğine hükümet, vatandaşi salak yerine koyan ininal 'ın faaliyetini bitirsin

• vakıfın şartları bence gayet basit

100 TL eft almak, gönderiyorum enpara ile
    Eft göndermek, gelen parayı geri atıyorum enparaya
    100 TL kredi kartı harcaması yapmak, kim ayda 100 TL harcamıyor?
    atmden para çekmek ya da bankomatla harcama yapmak

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

vakıfın şartları bence gayet basit

100 TL eft almak, gönderiyorum enpara ile
    Eft göndermek, gelen parayı geri atıyorum enparaya
    100 TL kredi kartı harcaması yapmak, kim ayda 100 TL harcamıyor?
    atmden para çekmek ya da bankomatla harcama yapmak
    Vakif derken vakıfbankın kartımı
    netflix için kampanya var mı?

enpara da olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

Vakif derken vakıfbankın kartımı
    netflix için kampanya var mı?

enpara da olur

Alıntıları Göster
    Evet vakıfbank yeni müşterilere var kampanyası ondan bahsediyordum mevcut müşteriyseniz geçerli değil. ayda 20 TL iade veriyor tam netflixlik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 25 Eylül 2019; 19:31:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.