Şimdi Ara

ininal ile RP alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar yaklaşık 7-8 kere RP alışverişi yaptığım kartıma dün PTT ATMsinden para yatırdım ve bugün RP alımı için LoL'e girdim ancak şu hata ile karşılaştım:

"Ödeme talebin, kartını veren kuruluş tarafından reddedildi. Daha fazla bilgi için lütfen bu kuruluşa başvur."

Çözümünü bilen var mı?

• Para yokturdur kartında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galıba ınınal paybyme gıbı kartlardan dırekt oyundan alamıyosun rp yı bynogame tarzı sıtelerden epın alıp yapman lazım maalesef
  • aynı hatayı steamde alıyordum bende

nedeni yeterli bakiyen olmaması bende şöyle oluyordu genelde

atıyorum steamden 10 dolarlık fund alıcam bende gıttım 20 attım dolar 22 ettıgınden olmuyordu

1 2 tl az atmışsındır ondan biraz daha yükle olucaktır.
  • Aylik 1 tl kesiyor. Ondandir.

• Benim de basima ayni olay geliyor gamesatistan al rpni odeme kisminda ininal larti sec olsun bitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Aylik 1 tl kesiyor. Ondandir.

Kesinlikle bu yüzden

Sen 50 yuklemisindir kartta 49 kalır sen 50 isteyincede o hatayı verir.

• epin sitelerinden al
  • Eger bakiyen oldugu halde bu hatayi veriyosa sistemde bir ariza vardir bende oldugu vakit sorusturdum biraz bi kac saat bekleyin demisti beklemifim sonra duzeldi yani sistemdede sikinti olabilir

• 22 sinde kesiyor 1 lirayı bakiyene bak
  • Paypallla alırsan 5.41 den mi ne alıyor 400 rp yi
  • Kartın sahibinin adı bölümüne İNİNAL KART yaz. Bende de aynı hatayı veriyordu kendi ismimi yazınca. Öyle yazınca düzeldi. Ama bak büyük şekilde yaz.
  • Paran olmadığı icin. Steame tl geliyor haftaya kurtulucaz su kur derdinden

• arsızbeladinleyen2000li kullanıcısına yanıt
    Yok alakası yok ben gayet rahat oyundan mastercard adına alabiiyorum . Bence ininal kart müşteri hizmetlerini aramalısın daha faydalı bilgi verebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zileantek

Selam arkadaşlar yaklaşık 7-8 kere RP alışverişi yaptığım kartıma dün PTT ATMsinden para yatırdım ve bugün RP alımı için LoL'e girdim ancak şu hata ile karşılaştım:

"Ödeme talebin, kartını veren kuruluş tarafından reddedildi. Daha fazla bilgi için lütfen bu kuruluşa başvur."

Çözümünü bilen var mı?

Bende de aynı hata var hocam yeterli bakiyem olmasına rağmen hata vermekte , çözüme ulaşırsanız mesajınızı beklerim
  • Bugün PTT'ye bakiyeyi kontrol etmek için gittim 42 kuruş kesilmiş bu yüzden olmuyormuş 5 lira yükledim ve tekrar denedim bu sefer oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.