Şimdi Ara

İninal Bakiyeni Cüzdandan Yükle 50TL'ye 7TL kazan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
3
Favori
3.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: namebaris

ininalın kart kampanyalarını beğenmiyorum. Çünkü n11 de de yaptı. 1000 kişi ne zaman doluyor bi bilgi yok 1000 kişi arasındamıyım bilmiyorum. Ben kampanyaya katıldığımı düşünürken hooop bi bakıyorum ki 1000 kişi arasında değilmişim. Tarafıma indirim yansımamış.

Aynen katılım limiti şu kadar oldu,doldu vs herhangi bir bilgi de yok.Belkide 1 kişiye bile iade yapmayacaklar nereden bileceğiz 1000 kişiye iade yapıldı mı yapılmadı mı?
  • dermani06 kullanıcısına yanıt
    bu videodaki işlem gerçekse dicek birşey bulamıyorum adam bir tıkla sitelerdeki kartları taratıyor birkaç tıkla bakiyeni öğreniyor bir tıkla 3d secure cep tel nosunu değiştiriyor harcama sonrası ise eski tel noyu yerine koyuyor bu nasıl bir açıktır böyle güvenlik namına hiçbirşey yok bu aradada ilk aşama site açıklarından kart bilgilerinize ulaşma o yüzden girdiğiniz sitelere dikkat edin bu siteler cvv ve skt ni bile kaydediyor normalde kaydedilmemesi lazım bu bilgilerin
    son olarakta hocam 135 liranızı belki bu yolla geri alabilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=GGmvuEmHlXQ
    yorumlarda olumlu dönüşler yapılmış olursa söyleyin bizde yapalım

• vedat25617 V kullanıcısına yanıt
    Yasal olmayan işlere pek bulaşmak istemem dostum,Belki bddk şikayeti işe yarar ve alırız parayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

quote:

Orijinalden alıntı: namebaris

ininalın kart kampanyalarını beğenmiyorum. Çünkü n11 de de yaptı. 1000 kişi ne zaman doluyor bi bilgi yok 1000 kişi arasındamıyım bilmiyorum. Ben kampanyaya katıldığımı düşünürken hooop bi bakıyorum ki 1000 kişi arasında değilmişim. Tarafıma indirim yansımamış.

Aynen katılım limiti şu kadar oldu,doldu vs herhangi bir bilgi de yok.Belkide 1 kişiye bile iade yapmayacaklar nereden bileceğiz 1000 kişiye iade yapıldı mı yapılmadı mı?

Bir denizbank bir de ininal kampanyada çamura yatmayı çok seviyor ikisine de katılmıyorum artık.
  • vedat25617 V kullanıcısına yanıt
    aynen yazdığınız şekilde bddk ya şikayet etmek gerekir.Bakalım ozaman uyanıklık yapabileceklermi birdaha.
  • Nasil yukleniyir acaba bende kredi karti ekle diye ibarede yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüklenmiş 7 tl
  • ahmet macit kullanıcısına yanıt
    paramara dan para attım geçmedi mh aradım kredi kartı no hepsini talep etti vermeyince kapattı şikayet etmek lazım hepsini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitti gidiyor 15 tl ile 7 tl yattı ve harcadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

yüklenmiş 7 tl

Hangi gün yapmıştın islemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana yüklenmedi. 9 haziranda yükleme yapmıştım.

• 15inde yaptım bana geldi

• 9 haziranda yuklemistim. Bana da gelmemis.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.