Şimdi Ara

İngiltere Premier League Takip Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.223
Cevap
27
Favori
86.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cardiff başkanı ile Cardiff menajeri Mackay arası çok kötü bazı yerlerde istifa etti edecek haberleri var büyük ihtimal gidecek Mackay da.

EDİT: Wilshare o parmak hareketi sonucu 2 maç ceza aldı Chelsea maçında yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l053r -- 20 Aralık 2013; 23:58:47 >
  • Lig kızışıyor. Liverpool beklenmedik derecede iyi gidiyor. Everton tüm büyüklere kafa tutuyor. City mükemmel bir ivme yakaladı. Chelsea şampiyonluğun büyük adaylarından. Çok zevkli bu sene lig.
  • İngiltere Premier League Takip Konusu

Maçların başlama saatleri İngiltereye göre yazıyor, Türkiye için +2 saat ekleyin. Sonra maçları kaçırmayın buraya bakıp

• Gerçekten bu yıl mükemmel bir lig oluyor. Liverpool'u, Everton'ı vs. herbirinin maçları heyecan dolu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibari ile devam eden Liverpool-Cardiff maçın da yine bir Suarez şov izliyoruz.2 gol 1 asist ile oynuyor şu ana kadar ve attığı gollerde fantastik.Aguero'yu daha önde görüyordum ama Suarez artık daha da önde dünyanın en iyi golcüsü diyebilirim.Henderson da da inanılmaz bir gelişme var
  • Premier Lig de Cumartesi seansı tamamlandı , sonuçlar şu şekilde ;

Liverpool 3-1 Cardiff City
    Crystal Palace 0-3 Newcastle United
    Fulham 2-4 Manchester City
    Manchester United 3-1 West Ham United
    Stoke City 2-1 Aston Villa
    Sunderland 0-0 Norwich City
    West Bromwich Albion 1-1 Hull City

Hemen maçları kısa bir şekilde yorumlamak istiyorum.

Günü Anfield ile açtık;Suarez yine enfes performansına bu hafta da devam etti.2 gol 1 asist ile şık bir performans sergiledi.Coutinho,Henderson ve Sterling de diğer beğendiğim isimler oldular.Gerrard'ın yokluğunda forma giyen Joe Allen heme hiç sırıtmadı ve gözüme girmeyi başardı bir kez daha.Cardiff ikinci yarı biraz toparlanır gibi olsa da farkı daha fazla azaltamadı ve Liverpool liderliğe uzanmayı başardı.

Günün 2.maçında formda Newcastle Palace'a konuk oldu.Orta sahayı domine eden Cabaye-Sissoko ve Goufrann üçlüsü maçı da takımlarına getirdiler.Palace savunması ise rezildi bu maç hiç hoşuma gitmedi.Debuchy de gözüme giren isimlerden biriydi.Anita ise geriye dönük orta saha rolünde gayet başarılı bir oyun sergiledi.Cabaye ise ödülünü 1 golle almayı başardı.Sonuç olarak Newcastle Avrupa iddiasını sürdürmeyi devam etti.Palace ise bu gidişle ligde kalması zor gözüken takımlar arasında.

Ligin golcü takımı Manchester City ise Fulham deplasmanında 4 gollü bir galibiyet alırken zorlandı.Harika bir maç oldu,Fulham Aston Villa maçından sonra belki de ligin en iyi futbolunu bu maç oynadı.City de Yaya,Demichelis ve David Silva beğendiğim isimler oldular.Fulham da ise Taarabt başlarda alakasız yerlerden şut da çekse sonradan toparlayarak gözüme girmeyi başardı.City de Dzeko her zaman ki gibi saç baş yoldurdu.Onun yerine oyuna giren Navas skoru 3-2'ye getiren golü atarak takımını son 12 dakika kala öne geçirdi.City için şu an en önemli meselelerden biri Aguero'nun çabuk iyileşmesi.Şampiyonluğun net en büyük favorisi şu anda Maviler..

Manchester United ise sahasında rezil bir halde olan West Ham'ı ağırladı.ManU fanları bu galibiyete sevinip iddialı hale geldiklerini düşünebilirler ama inanın West Ham rezil bir halde.Januzaj Old Trafford da ki ilk golünü atmayı başardı,Rooney ise 2 asist ile gol atamasa da yararlı olduğunu gösterdi.West Ham da hiç bir oyuncu iyi bir oyun ortaya koyamadı,Manu da ise orta sahada ki Phil Jones bu maç biraz daha iyiydi eski maçlara göre.Welbeck ise gol atmaya devam etti.West Ham da tıpkı Palace gibi küme düşmeyi hak eden takımlar arasında,bu futbolla çok zor.Big Sam'in artık gitme vakti geldi,geçiyor bile..

Orta sıralarda yer alan iki takım Stoke-Aston Villa mücadelesinde ise ev sahibi güldü.Stoke galibiyete giderken Assaidi,Crouch ve Cameron'un performansına çok şey borçlu olmalı diye düşünüyorum.Charlie Adam da oyuna girdikten sonra olumlu etki yarattı.Aston Villa da golün sahibi Kozak dışında göze hoş gelen bir oyun sergileyen yoktu ancak özel olarak Baker-Clark ikilisini hiç beğenmedim.Stoke altın değerinde bir galibiyet aldı ve sezon sonuna kadar burada kalmak isteyecektir.

West Brom ise ligin yeni ekibi Hull karşısında beraberliği son dakikalara doğru attığı golle kurtardı,zaten gittikçe ligin dibine doğru ilerleyen WBA için bu puan önemliydi.WBA da Ridgewell oynadığı oyunla takdiri hak etti.Hull da ise Graham ve Figueroa iyiydi diyebilirim.WBA da golü oyuna sonradan dahil olan Vydra'nın atması da ilginç bir olaydı.Sonuç olarak WBA 1 puan kazandı,Hull 2 puan kaybetti.En iyi bu şekilde özetlenir..

Günün tek golsüz maçı Sunderland-Norwich maçı ise sert bir mücadeleye sahne oldu.Son dakika da ev sahibi ekipten Wes Brown kırmızı kart ile oyun dışı kaldı.Norwich ise Wolfswinkel'i oyuna fazla geç oldu,belki erken alınsa gol için umut olabilirdi.Norwich takımı sakin ve kontrollü bir oyun oynarken,Sunderland dağınık bir yapıda görünüm çizdi.Sund-Yueng gözüme hoş geldi ev sahibi ekipten sadece.Ama 2 takımda bu futbolla ligde zor kalır.

Okuduğunu için teşekkürler.Günü lider olarak kapatan Liverpool taraftarlarına tebriklerimi iletiyorum.

• Yarın Southampton-Tottenham maçı canlı değil çok merak ediyorum ne yayınlayacaklar
  • Liverpool'u bayadır CL'de göremiyoruz ya özledik yani. Umarım bu sene iyi bir yerde bitirirler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Fernando Hierro
    Ellerine sağlık hocam, sayende izleyemediğim maçları bile izlemiş kadar oluyorum analizlerin çok bilgilendirici

@Gaston Ramirez
    Digitürkün saçmalıklarına alıştık artık bırak yayınlamasınlar, Sopcast ne güne duruyor
  • Benim kaynağımda sopcast listesinde maç yok.
  • Hocam ne ara izledin bu kadar maçı?

@Fernando Hierro
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Hocam ne ara izledin bu kadar maçı?

@Fernando Hierro

İşimi sabahtan halletmiştim zaten Premier Lig olduğu günler pek iş yapmamaya özen göstermekteyim.Mesela Perşembe Hull-ManU maçını kaçırıyorum Maçların geniş özetini izliyorum ( izleyemediğim maçları ) sopcast,ace stream ve digitürk play

• Beyler BBC de ki Match of the Day'i izleyen var mı ?
  • Beyler ne yapıyor bunlar ??? Maç 4-2 bitti oysa ki

İngiltere Premier League Takip Konusu
  • Onu yazan İngiliz 5 çayında çay yerine alkol amış galiba

• Adam heralde 3-0 diye iddia oynamış, içinde kalmış.

@Fernando Hierro
  • 17.hafta derbi dışında tamamlandı bugünkü sonuçlar ;

Southampton 2-3 Tottenham
    Swansea 1-2 Everton

Haftanın şu ana kadar oluşan puan durumu,fena.

Premier Lig her zaman harikaydı ama bu sene başka Premier Lig
  • puan durumuna bakin

Acik Ara Dunyanin en iyi Ligi

Son yillarda ingiliz takimlarinin avrupa kupalarinda neden basarisiz oldugunu gosteriyor..
    Her hafta derbi her hafta buyuk mac. tatil de yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 22 Aralık 2013; 20:22:46 >
  • Gol krallığında durum ;

Asist krallığında durum ;

İlginç gördüğüm bir kaç bilgiyi de aktarmak isterim ;

-David Silva'nın sahada olduğu maçlarda City'nin kazanma oranı %77,8
    -Coleman,Distin,Howard ve Baines ( Everton ) ; Jaaskelainen ( West Ham ) 8 tane Clean Sheet ile güzel bir istatistik yakalamış durumda
    -Luis Suarez maç başına 1.58 gol ortalamasıyla oynuyor.
    -Tottenham bu sezon ilk defa bir maçta 3 gol atmış.

• Hooiveld yerine Fonte oynasa gol yemezdik yediğimiz 3 golde Hooiveld hatası (Birinciyi zorla attırdı 2. yi kendi attı 3. de hatalı)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.