Şimdi Ara

İngiltere Premier League Takip Konusu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.223
Cevap
27
Favori
86.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 40 dakika sonra Londra derbisi start alacak.Yayın Lig TV3 .

Sizce kim yener ?

Ben 1-1 biter diyorum
  • Wenger çok ofansif bir kadroyla çıkmış. Ortasahadan itibaren Arteta-Ramsey-Rosicky-Ozil-Walcott-Giroud. Chelsea banko gol atacak gibi. Wenger belliki mutlak galibiyet istiyor ev sahibi olmanında verdiği avantajla saldıracak.
    Ben Arsenal'in tek farkla kazanacağını düşünüyorum ama hiçbir sonuçta bana sürpriz olmaz.

Edit ilave: Mourinho'da bende dahil çoğu kişiyi ters köşe yapmış. Schürrle-Mata-Oscar hepsi yedek. Mikel-Lampard-Ramires-Willian-Hazard-Torres hücum hattı. Mourinhoda önce savunma diyor bence bu dizilişle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aleksandar Kolarov -- 23 Aralık 2013; 21:30:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando Hierro

Yaklaşık 40 dakika sonra Londra derbisi start alacak.Yayın Lig TV3 .

Sizce kim yener ?

Ben 1-1 biter diyorum

İngiltere Premier League Takip Konusu

Belliki Mourinho da benim gibi düşünüyor Arsenal güçlü orta sahalara karşı çok zorlanıyor.
  • Berabere biter umarım. Ama içimden Chelsea alacak gibi geçiyor.

Edit: Mourinho'nun kadro seçimi çok doğru olmuş. İkinci yarı oyunu değiştirebilecek çok oyuncusu olacak. İlk yarı top hakimiyetini ele alırsa bu maçı da alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doughnut -- 23 Aralık 2013; 21:49:55 >
  • En fazla takip ettiğim lig. Başka takip etmem arada bi bizim derbiler olursa :)

Sopcast çok güzel ama rusça
  • Chelsea atıyodu. Lampard vurdu çataldan döndü.
  • Lampard direği kırdı resmen.
  • Sağlam atak yemeye başladık.Topun hakimiyeti Chealsea'ye geçti ilk 25 dk. çok iyi domine ediyorduk oyunu toparlanmamız lazım çabucak.
  • Chelsea iyi gaza geldi direkten sonra.
  • Morinyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Knepper

Morinyo

çizgi teknolojisinden medet umdu ama nafile
  • Penaltı.
  • Arsenal ilk yarıyı isabetli şut atamadan bitirdi . 0-0
  • Çok sıkıcı bir maç oluyor. Arsenal oynamak istiyor Chelsea oynatmıyor.
  • Aranizda anlasin 1er puana. Biz de yolumuza bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Porto dönemi de dahil olmak üzere Mourinho'nun son 10-12 senede sahip olduğu en kötü kadro bu Chelsea kadrosu olabilir.
    Chelsea yine de daha iyi oynayan taraf. Arsenal tamamen kilitlenmiş durumda. Üretkenlikleri sıfır ilk yarıda.

Yalnız Mikel'in Arteta'ya yaptığı kesin sarılıktı. Kırmızı da verilebilirdi ama ağır da bir karar olabilirdi. Hemen ardından gelişen pozisyon penaltıydı. Rosicky de sarı görmeyi hakeden bir hareket yaptı Willian'a. Yani bence ilk yarının hakkı Chelsea'nindir ve/veya beraberliktir. Arsenal hiçbir şey oynamadı çünkü. Ama hakem sonuca doğrudan etkiyen kararlar verdi ve vermeye devam edecek gibi.

Arsenal sezon başındaki fikstür avantajından maksimumu çıkartmıştı. L'Pool maçına kadar dişlerine göre tek rakip Tottenham'ı da yenmişlerdi. Liverpool galibiyeti, United mağlubiyeti, Everton beraberliği, City mağlubiyeti. Ligin tepesine karşı karneleri iyi değil. Şampiyonluk için yetmez. Arsenal için bu sezon da kupasız geçecek gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

Porto dönemi de dahil olmak üzere Mourinho'nun son 10-12 senede sahip olduğu en kötü kadro bu Chelsea kadrosu olabilir.
    Chelsea yine de daha iyi oynayan taraf. Arsenal tamamen kilitlenmiş durumda. Üretkenlikleri sıfır ilk yarıda.

Yalnız Mikel'in Arteta'ya yaptığı kesin sarılıktı. Kırmızı da verilebilirdi ama ağır da bir karar olabilirdi. Hemen ardından gelişen pozisyon penaltıydı. Rosicky de sarı görmeyi hakeden bir hareket yaptı Willian'a. Yani bence ilk yarının hakkı Chelsea'nindir ve/veya beraberliktir. Arsenal hiçbir şey oynamadı çünkü. Ama hakem sonuca doğrudan etkiyen kararlar verdi ve vermeye devam edecek gibi.

Arsenal sezon başındaki fikstür avantajından maksimumu çıkartmıştı. L'Pool maçına kadar dişlerine göre tek rakip Tottenham'ı da yenmişlerdi. Liverpool galibiyeti, United mağlubiyeti, Everton beraberliği, City mağlubiyeti. Ligin tepesine karşı karneleri iyi değil. Şampiyonluk için yetmez. Arsenal için bu sezon da kupasız geçecek gibi...

12 yıl td lik yapıcam demiş cehlside ilerki seneler kadroyu düzeltir

• Arsenal gene şaşırtmamaya devam ediyor , orta sahası güçlü olan takımlara karşı zorlanma %100
  • 2.yarı başlıyor bakalım neler getirecek bize 2.yarı
  • Lampard Mesut'u nikahına almaya çalıştı.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.