Şimdi Ara

İngiltere 2-1 Türkiye Hazırlık Maçı (22.05.2016 - 19:15) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
894
Cevap
1
Favori
8.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alan Shearer: "Türklerin 9 numarasında adeta kendi gençliğimi görüyorum."

Cenk tosun 9 numara
  • 'Tarihi Gol' nedir arkadaş ya ? Utanacağımız yerde tarihi gol diyorlar. Adamlara yıllar sonra gol atabildik. Ben utandım ama sizi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 22 Mayıs 2016; 21:53:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerliyim ama Volkan Babacan bizimkinden fazla güven veriyor.Onun kalede kalması daha iyi bence.Pembe Panter

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

"yemin ediyorum bu ülkeye futbol fazla.

takımda eleştirilmeyen kimse kalmamış, golü atan, asisti yapan, rakip hücumu kesen.

maçı anlatan adama kadar herkesi eleştirdiniz.

lig boyu rakipleri eleştirdiniz, işinize gelmedi kendi takımınızı, hocanızı, başkanınızı eleştirdiniz.

hakemleri sezon boyu eleştirdiniz.

izlemeyin lan siz futbol, takım makım tutmayın.

oyun bu a.. sahadaki de türk milli takımı sizin takımınız değil"

alıntıdır haklı buldum yorumu türklerin ruhunda var bu galiba

Ülke olarak eleştirinin kötü bir şey olduğu yanılgısından kurtulmamız lazım esas. Eleştiri iyidir. Eksiklerini görürsün. Aslanız kaplanız süperiz kupanın favorisiyiz mi diyelim ?

eleştiriye tabi ki de gerek varda konuya şöyle üstten bir baksana allahını seversen yasin mal, ozan hayvan kazma ,ismail beyinsiz, imparator sıçtı sıvad,ı defans çöp , arda balon,bunlar eleştiri mi şimdi

Çoğu doğru. Yasin malın önde gideni. İsmail ağır beyinsiz. Terim'in Oğuzhan'ı çıkarması zaten ortasahayı bitirdi ama hazırlık maçıdır deneme yaptı diyip geçelim onu hadi tamam. Ozan bence de çok kötü değildi. Hataları oldu ama ona gelene kadar Selçuk çok daha ağır çöp mesela. Ne defansa katkısı var ne hücumda bir şeyler üretebiliyor. Topal-Ozan-Oğuzhan bence ideal ortasahamız. Topal stoperde sınıfta kaldı. Maç öncesinde de demiştim. Stoper değil ortasahada olsa çok daha faydalı olur Topal. Stoperliğin %90'ı kademe anlayışı. Topal bunu beceremedi. Kesiciliğini ortasahada çok daha iyi kullanır.

• Bu arada oguzhanin oyundan çıkması yanlış felan demiş çoğu kişi. Bence yanlış olan yerine giren oyuncu.

• Ruh yukleniyor...
    Milletin, milli takimimizla olumlu olumsuz yorumlari gorunce seviniyorum . 4 yil onceki halimiz neydi be .Gruptaki maclardan bile haberimiz olmuyordu.

Hazirlik macina gore ,kotu degildik ,,

• fena oynamadık hakem tam alamancı çıktı
  • beyler bu bir hazırlık maçıydı.
    70 den sonrasını saymayın. attıkları golde ofsayttı.
    takım çok iyi gözüktü. resmen yusuf yusuf ettiler.
  • hemen başlamışız asıp kesmeye.
    volkan babacan çık şu pembe formanın içinden renk bulamadın kendine be müslüman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

Alan Shearer: "Türklerin 9 numarasında adeta kendi gençliğimi görüyorum."

Cenk tosun 9 numara

Cenk Shearer

İngiltere 2-1 Türkiye Hazırlık Maçı (22.05.2016 - 19:15)
  • maç izlenmeden haber yapılırmı arkadaş. dişe diş kana kan maç oldu.
    Bilmiyorum maçtan zevk almayan varmıydı.

http://www.hurriyet.com.tr/ingiltere-turkiye-canli-anlatim-40107293?preview=true&date=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskender86 -- 22 Mayıs 2016; 22:03:12 >
  • Valla ben fatih hocayı tebrik etmek istiyorum.Sol bek bölgesine çok iyi tercih yaptı.Gitti sezonun en iyisi HAK almadı ,1 aydır ayağına top değmemiş caner ile bal yapmayan arı ismaili aldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cenk
    Kanatlar Hakan Ç./Volkan/Arda'dan ikisi işte
    Ozzy
    Topal-Ozan
    Caner-Hakan-Ömer-GG
    Babacan
    Benim kadrom bu. Arda forma giremezse kesinlikle ilk tercih olamaz şu takımda. Selçuk vasat. Topal'dan stoper olmaz. Töre'yi almayıp Ömer'i ikna etmemiz lazım gelmeye. Gelmezse, iyileşmesi halinde Serdar Aziz, iyileşmezse mecburen Semih.

• quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

maç izlenmeden haber yapılırmı arkadaş. dişe diş kana kan maç oldu.
    Bilmiyorum maçtan zevk almayan varmıydı.

http://www.hurriyet.com.tr/ingiltere-turkiye-canli-anlatim-40107293?preview=true&date=

neden oğuzhanı caneri çıkarıp maça karıştı şovmen hocamız anlamadım vardy-kane kesilmişti gitti yıldızlaştırdı adamları takımı geri çekerek
  • Millt yine selçuğa sallamış.Bu adam ne yaptı sizeŞu anda ortada oynayabilecek en iyi adam.İzlanda maçında ipten aldı takımı.
  • buraya yazıyorum, milli takım bir balon.. gruptan da çıkamayacak..

hiç kasmayın grup maçları oynanırken rahat olun ve bu takımın kendi sınırlarını geçemeyeceğinin farkında olarak izleyin maçları...

böylece hayal kırıklığınızı en aza indirgeyebilirsiniz..

• Alper var bir de. Kanat yerine şu adamı artık ortasahada görmek istiyorum

• şu tipler euro 2016'da ispanya'ya karşı oynayacak arkadaş şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 22 Mayıs 2016; 22:41:42 >

• Dangalak Terim'den bi cacık olmaz.

• O değil de İngiliz spiker ilk golleri için "Kane biraz şanslıydı çünkü pozisyon ofsayt", penaltı pozisyonu için de "Vardy West Ham maçında da yaptığı gibi ceza sahasına girip kendini yere atıyor, temas var ama temastan önce düşmeye başlıyor." demiş.

Bizim spikerl bu şekilde maç anlatsa olay olur herhalde
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.