Şimdi Ara

İngilizcesi çok iyi olup 4-7k ya çalışacak iş arayan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
2.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aranızda iyi seviyede akıcı şekilde İngilizce konuşabilen ve evden çalışabilecekleri arayan kişiler var mı? Bir startup projesinde iyi maaşlara sigortalı ise girmek isteyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batumatu -- 14 Temmuz 2020; 0:57:10 >

• bölümlede alakası yok, bende onlarca arkadaşımla birlikte turizm işletmeciliği bitirdim. Bitirdiğim bölümün mesleğini yapan sayılı kişilerdenim. Tamamen kişisel ilgi ve alaka ile doğru orantılı. Ben istediğim bir bölümdeydim başarılı oldum, şuan işim var devam ediyorum. Diğerleri öylesine bir bölüm okudukları için açıkta şuanda. Bir arkadaşım liseden terk etti okulu, ama fotoğrafçılığa ilgisi vardı. Şimdi bir şirkette proje tasarlıyor falan. Kimse diplomana bakmıyor yani iş bitirmene bakıyor.

• Hiç mi kimse yok koca forumda?

• bi arkdaşm var. ana dili gibi ing konuşuyor ama iş bulamıyor şuan

• Dille iş maalesef alakalı degil.. Ve ingilizceye gelince artık seçiciliği yok. Japonca Çince olsa neyse. İleri seviye İngilizce biliuorum ama bu dille iş bulmam imkansız. Neden peki? Çünkü kıçı kırık bir fef bölümü bitirdim.. Dil ancak başka şeyler için aracı olabilir.. ama ingilizce için yine zor.. yanına bir iki dil daha koysan daha iyi
  • SM01_VXG kullanıcısına yanıt

Bölüm neydi hocam?

bölümlede alakası yok, bende onlarca arkadaşımla birlikte turizm işletmeciliği bitirdim. Bitirdiğim bölümün mesleğini yapan sayılı kişilerdenim. Tamamen kişisel ilgi ve alaka ile doğru orantılı. Ben istediğim bir bölümdeydim başarılı oldum, şuan işim var devam ediyorum. Diğerleri öylesine bir bölüm okudukları için açıkta şuanda. Bir arkadaşım liseden terk etti okulu, ama fotoğrafçılığa ilgisi vardı. Şimdi bir şirkette proje tasarlıyor falan. Kimse diplomana bakmıyor yani iş bitirmene bakıyor.

• are you kola

• how can i go to taksimmm
  • Gitsin yurtdışında Workaway çalışsın.Avustrulya ya da Yeni Zelanda olabilir.(Parası iyi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trader12

Gitsin yurtdışında Workaway çalışsın.Avustrulya ya da Yeni Zelanda olabilir.(Parası iyi)

Tm

Yanılıyorsun. Elinde bir mesleği varsa ve anadili gibi ingilizce bilen birinin Türkiye'de kalmasi zaten saçma. Yurtdışına giderse rahatça iş bulabilir. Zaten Türkiye'de 10 dil de bilsen alacağın para belli kardeşim.

• Tek özelliği İngilizce bilmek olan insan nasıl iş bulsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsin yemek yicem

bi arkdaşm var. ana dili gibi ing konuşuyor ama iş bulamıyor şuan

Bir startup kuruyorum arkadaşınızı sigortalı olarak işe almak iyi maaşlar vermek isterim bana numarasını mesaj atar mısınız?

• Ben varım ydsden 88.75 aldım
  • Yes,I’m

Salam with pray
  • maastan haber ver dostum :)

• Muhyemelen iyi maaş dediği 3k xd
  • arapaşığı A kullanıcısına yanıt

Amerikalı müşterilerle iletişim kurabilir misiniz?

4k-7k aralığında performansa göre değişiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.