Şimdi Ara

İngilizce’yi hızlı öğrenmek için öneri verebilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar şu anda biraz zor durumdayım hızlı bir şekilde İngiliz’e öğrenmek istiyorum bunun için çabalamam gerekiyor ama nerden ve nasıl başlayacağımı bilemiyorum bu konuda size danışmak istedim düşünüyorum ki daha önce benim gibi bu tarz bir problem yaşayan biri vardır burda ve o yüzden sizin tecrübelerinize ve önerilerinize ihtiyacım var
    İnternetten biraz baktım Ferhat Yılmaz adında bir İngilizce eğitmenine denk geldim kendisine dünyanın en iyi dil bilimcisi diyor ama her hangi bir kantıtı var mı bilemiyorum internetten de her hangi bir sonuç çıkmıyor kendisi hakkında deneyen yada tavsiye eden varsa iyi yada kötü yanlarını bana söyleyebilir mi?
    Sizden ricam bu konuda bana yardımcı olmanız

[NOT: Yurt dışında yaşıyorum o yüzden size soruyorum iyise sipariş vermek istiyorum]

Herkese teşekkür ederim iyi yollar dilerim saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben Özkan çelen ve Özer hocayı tavsiye ederim. Ben 2 aydır günde 3 saat iki hocaninda derslerine çalışıyorum. Ferhat hoca bana biraz şov yapıyor gibi geldi. Tamam ogretiyordur illaki ama bu kadar hep hızlı öğrenmek imkansız. Konu anlatımı nokta com ve Özkan çelen nokta com sitelerini tavsiye ederim. İkisi de 0 dan basliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nadirgoktan

Hocam ben Özkan çelen ve Özer hocayı tavsiye ederim. Ben 2 aydır günde 3 saat iki hocaninda derslerine çalışıyorum. Ferhat hoca bana biraz şov yapıyor gibi geldi. Tamam ogretiyordur illaki ama bu kadar hep hızlı öğrenmek imkansız. Konu anlatımı nokta com ve Özkan çelen nokta com sitelerini tavsiye ederim. İkisi de 0 dan basliyor

Önerileriniz için teşekkür ederim şimdi bir göz atacağım benim bunun haricinde bir problemim daha var ben zAten bir tane dil öğreniyorum şu anda ve gayet iyi gidiyor ama bir taneye daha ihtiyacım var ve ikisini birlikte öğrenmek istiyorum ingilizce ile ilgili kelime bilgim var ama cümle kurma konusunda sıkıntı uluyorum ve bildiklerimi de unutmaya başladım o yüzden he zekamı zorlamak istiyorum hem İngilizce öğrenmek istiyorum hemde diğer dili

Yani demek istediğim iki dili birlikte öğrenmek mümkün mü ?

• İngilizceyi hangi amaçla öğreniyorsunuz? Önereceğimiz çalışmalar bu amaca göre değişiklik gösterir.

Ama hızlı öğrenmek istiyorsan bu işin püf noktası çok çalışmaktır.Ve her gün vakit ayırmaktır.
    İki,üç gün ara vermek bile çalışmanızı etkiler.

Bu seti deneyen bir arkadaş forumda yazmıştı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

İngilizceyi hangi amaçla öğreniyorsunuz? Önereceğimiz çalışmalar bu amaca göre değişiklik gösterir.

Ama hızlı öğrenmek istiyorsan bu işin püf noktası çok çalışmaktır.Ve her gün vakit ayırmaktır.
    İki,üç gün ara vermek bile çalışmanızı etkiler.

Bu seti deneyen bir arkadaş forumda yazmıştı sanırım.

İngilizceye başlama amacım mecburiyet çalıştığım şirket şu anda İngilizceyi mecburi kıldı bu yüzden öğrenmem şart müşerilerimizin %70 ingilizce konulmaya başladı yurt dışından gelmeye başladılar ve bu yüzden benimde öğrenmem şart enazından şimdilik bir kaç kelimede olsada kendimi ifade edebilmem için zAten müşterilerle her gün muhattap olacağım için öğrenmem daha hızlı olacağını düşünüyorum her gün yaklaşık 5 saat yada 6 saat İngilizceye maruz kalacağım o yüzden sizin görüşleriniz ne ?

Ve ayrıca bir tane arkadaş özelden yazdı bir tane adres verdi ona baktım hoşuma gitti setin fiyatını sordum sağ olsun telefonu açan kişiyi sanki zorla koymuşlar oraya döverek konuşturuyorlar gibi konuştu isteksiz sevimsiz sadece küfür etmedi

Yorum ve ilgi için teşekkür ederim 😊

• Pariisien kullanıcısına yanıt
    Look Ahead derslerine çalışın;
    https://forum.donanimhaber.com/3-adim-look-ahead-konusma-dersleri--112832452

Bu dersler sizi orta seviyeye getirerek konuşma becerinizi en kısa sürede geliştirmeye yönelik dersler.
    Bunun gibi hazırlanmış dersler bulmanız çok zor.
  • Özkan çelen hocadan çalışabilirsin. Ferhat hoca biraz şov yapıyor pardon biraz dedim yok bilmem kaç saatte b2 seviyesi ingilizce ögrenmek bu kadar kolay. Dünyanın en hızlı yabancı dil ögreten hocası gibisinden boş vaatler bunlar.

Özkan çelenden çalışabilirsin.
  • Dersimiz ingilizceden çalışıyorum ben. Üstüne sonra Özkan Çelen izliyorum. Daha iyi oturuyor. b2 seviyesine geldiğimde English Grammar in use kitabını satın alıp çalışacağım sonra
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.