Şimdi Ara

İngilizce Tercume gerekli. KO oyunu için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KO ( Knight Online) ile alakalı olarak bize gelen e-mail'in detayları aşağıdaki resimdedir.

İngilizce bilgisi olan arkadaşlar, bana ne yazdığını söyleyebilir mi? Teşekkür.

İngilizce Tercume gerekli. KO oyunu için

• Malesef istedigin bildigi sana soyleyemicekler.ama bilgilerini kendin sıfırlayip ("forgot user name" yada "forgot password"a tiklayarak) tekrar oluşturaiblirsn.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Layblood

Malesef istedigin bildigi sana soyleyemicekler.ama bilgilerini kendin sıfırlayip ("forgot user name" yada "forgot password"a tiklayarak) tekrar oluşturaiblirsn.

Yanıt için teşekkür.

Şimdi yeğenim bilgilerini sıfırlaması mı ? gerekli ve yeniden mi şifre falan almalı?

KO oynayan veya bu tür mesaj gelen arkadaşlar bi destek verin?
  • koskocaman knıght onlıne bolumu var.forumda en cok msj alan bolumlerden bırı.oraya acsana
  • quote:

Orjinalden alıntı: 34_gurcangurel

quote:

Malesef istedigin bildigi sana soyleyemicekler.ama bilgilerini kendin sıfırlayip ("forgot user name" yada "forgot password"a tiklayarak) tekrar oluşturaiblirsn.

Yanıt için teşekkür.

Şimdi yeğenim bilgilerini sıfırlaması mı ? gerekli ve yeniden mi şifre falan almalı?

KO oynayan veya bu tür mesaj gelen arkadaşlar bi destek verin?

Ancak bu sorularin cevabini bildigi takdirde şifreyi sıfırlayıp yeniden olusturabilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: Tun4

koskocaman knıght onlıne bolumu var.forumda en cok msj alan bolumlerden bırı.oraya acsana

Koskocaman yanıtın için sağol. İnsan gibi yazsana. Madem yardımcı olmayacaksın, uyarı butonuna bas şikayet et, saygı özürlü insan.

Cevap veren veya vermeyen herkese teşekkür ederim.

Konu dışına 40 yılda bir konu açtık ama yardım alamadık.

----------------------------------------------------------------------

+18 desem çiçekli don desem 1500 kişi cevap yazardı.
    ----------------------------------------------------------------------------------------

Konu kapandı. Cevap yazmayın.

• Sorununu tam olarak yazsana.Yegenin gizli sorusunun cevabini mi unuttu,itemlerini mi kilitleyemiyor sorun ne.Bende ko oynamistim yardimci olabilrim.
  • quote:

Sorununu tam olarak yazsana.Yegenin gizli sorusunun cevabini mi unuttu,itemlerini mi kilitleyemiyor sorun ne.Bende ko oynamistim yardimci olabilrim.

Cevabın için tekrar teşekkür. KO pre. nin ilk gelen şifresi yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.