Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İngilizce Kursu Devir Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1040 Mesaj
    Merhaba,

Bir cok ingilizce kursu ile gorustum. 1 kur 1300 ila 1600 TL arasında degisiyor. Ancak internette hakkını devir eden ogrenciler var, fiyatları cok daha uygun. Birinden devir almayı dusunuyorum.

Daha once devir ile ingilizce kursuna giden varmı? Herhangibir sıkıntı soz konusu olur mu? Goruslerinizi paylasırmısınız?

|
    |
    ASUS M4A79XTD EVO, AMD PHENOM X4 965 3.4 GHZ, SAPPHİRE HD 5770, Kingston 4GB (2*2GB) KIT Hyperx DDR3 1600MHz CL9 XMP Ram, 1 TB SEAGATE,32MB SATA 7200RPM, Samsung 23" S23N350, THERMALTAKE VI15021W2E M9 500W,
  • Çavuş
    53 Mesaj
    Biraz firmaya baglidir bence, hangi firma? Sorup almani tavsi ederim.
    |
    |
    Bence de firma onemli, egitim kalitesi olarak bi fark olmaz ama ekstra ders hakki vermeyebilir, kur tekrari vs vermeyebilir. Ama yine de onemli olan hangi kurs oldugu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kur devrini yapmak için oturduğumuzda mı kapıdan çıkarken mi neydi parayı verdim (6 yıl oldu) ama kişiden çok devir alacağın firma daha önemli

ayrıntılarım da şu şekilde
    kur devrinde hiçbir sıkıntı da yaşamadım kadıköyde idi bakırköy e aldırdık aynı anda çünkü kur sahibi o görüldüğü için onun imzası gerekiyormuş
    bu yüzden aynı anda hem kuru devretti hemde farklı şubeye alınması için yazılı bir dilekçemiydi neydi onu verdi
    eksi yönü 6 yıl önce aldım 2 kuru ilk kuru aldıktan 1 yıl sonra gittim problem yoktu
    ama 2 yıl önce diğer kuru almaya gittiğimde kuru devralıp 1 kur devam ettiğim halde kur devir işlemi görülmediği için kur sahini aradı onay almak için eğer çocuk numara değiştirse ben dersi alamazdım muhtemelen. ilgili kişide çok fazla zaman olmuş silinmiş dedi sinirlendim ben bir kere geldim hala niye onun adı yazıyor dedim ödeme kim yaparsa onun adı yazıyor dedi. ben kuru aldıktan sonra adam benim yerime devam etse heralde devam ederdi muhtemelen
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.