Şimdi Ara

Ingilizce calisanlar nasil gidiyor / Yks ozetim with Mika (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
15
Favori
1.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    The Apprentice e baslayacagim haftaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trump işine yarar hocam ama more and more lisede okuyan kardeşim de kullanıyor bende biraz inceledim de seviyeniz iyiyse, bence düşük seviye o kitap kullanmamanız iyi olur ama yine de sen bilirsin hocam lise kitabı ya ondan uyarayım dedim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane kitap listesi yaptım, ona başladım bir hafta önce. Bunların dışında elimde dört tane Türkçe kitap var, onları da bitirebilirsem bu yaz çok verimli geçmiş olacak. Kitap okuma alışkanlığım şu ana kadar olmadı ama üniversiteye geçmeden az da olsa oluşturmak lazım.

The Tragedy of Great Power Politics
    Markets and States in Tropical Africa: The Political Basis of Agricultural Policies
    The Effects of Nuclear War
    A Social Basis for Prewar Japanese Militarism: The Army and the Rural Community
    Rural Economic Development in Japan From the Nineteenth Century to the Pacific War (Contemporary Japan)

Amerika'da Demokrasi
    Cehennem Kraliçesi
    Her Gece Bodrum
    Ölüm İlişkileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 14 Temmuz 2020; 13:1:37 >
  • Aklın yolu bir hocam. Binotto kimseyi memnun edemiyordur bence. Macaristanda mercedeslerin aralarına girmeleri lazım en az yoksa sezon sonunu bile göremez. Arrivabene 2. Ken kovuldu sen düşün. Onu kovmak da nasıl bir kafa anlamıyorum takım sürekli gelişiyordu. 2018 de en iyi araçtı hatta ferrari. Tek sıkıntı strateji ve seb in düşüşü oldu o sene. Ama dediğinizde haklısınız hocam bu montezemolo schumacher todt ve brown u kaçırdıktan beri ferrari adam olamadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • phosphophyllite kullanıcısına yanıt
    Politik ve siyasal kitapları ingilizce mi okuyorsun vay be

• suicidalMert kullanıcısına yanıt
    Hazırlık okudum hocam lisede. Bir de çoğu kitabın Türkçesini yahut PDF'sini bulmak çok zor oluyor, ikisini beraber bulmak imkansıza yakın.
  • Sizin muhabbeti okuyunca f1 izleyesim geliyor

• theiceman07 kullanıcısına yanıt
    O kadro efsaneydi hakkinen birakma sebebi bir podcastinde soylemisti neden biraktigi hakkinda Ferrari michael ile birlikte yenilmez bir butunluk olusturdu dedi sonuclar da ortada cok dile getirmese de 99-06 ya kadar 7 sene Mercedes motoru cok zayifti zirpttt patliyordu bakti olmayacak birakti, zaten mika iyi on gordu o kadro bozulmasa fena olacakti da her sey alonsonun on kanadina takilan ufak bir plastik parcasiyla dagildi desem demek istedigim daha once de soylemistim ama reno o yil mclaren, Ferrari denk motoru vardi ama aerodinamide on kanat 2005 de 2006 da da arka kanada takilan ufak plastik sayesinde kanatlar sabit duruyor ve havayi daha iyi yonetiyordu sonucta 2 sampiyonluk geldi orta bloga da 2007 de koymak istedi renault Fia hop birader napiyon diyip yasaklamisti gshaahaj guzel gunlerdi . Ferrarinin o kadro biraz zor gelir hepsi dagildi bir tarafa. Yakit ikmalli gunleri kiminin yakitin kokusuyla yaris kazandigi gunler gelmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Is that GlockGoing Slowly -- 14 Temmuz 2020; 22:16:55 >

• phosphophyllite kullanıcısına yanıt
    Kitap okuma aliskanligi bende lisede vardi bunu surukleyici tarzda kitaplarla ne tarz hosunuza gidiyorsa polisiye, bilim kurgu, tarih vs ile devam ettirebilirsiniz ingilizce dunya klasiklerinden 2 kitap var elimde ama bilmedigim kelimeler cikiyor ve bir yerden sonra kopuyorum turkce gibi olmuyor bunu umarim universitede asarim.

Programiniz guzelmis hocam ben genel olarak sinavi gecme derdiyle calisiyorum bu yil universite gidersem.

• kaç k ile kapatır sence ben de düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.