Şimdi Ara

İNGİLİZCE BİTMİŞTİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
17.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hayatımda yaptığım en doğru hareketti İngilizce bitmiştir kursuna gitmek. Bence burada yapılan yorumlar çok saçma. Kimse derse gitmemiş ön yargılı. Ön yargıyı kırmak için adamlar bi ödeme sistemi yapmış. Kart senet peşin ödeme yapmıyor. Memnun kaldıkça öde devam et. Adam herkesi de almıyor gruplara. Ben olsam para geliyor der alırdım. Adamlar kayıt siliyor, para alacağın adamı kovar mısın sen ödev yapmıyor diye? Hoca ters cins ama müfredatına diyecek bir şey yok. 1 hoca 700 öğrenciye ders veriyor. Mantığı basit; cümle kuruyorsan konuşursun anlarsın yazarsın okursun. Evet emekliyorum yürüyeceğim koşacağım bu kadar basit. İş yerinde kayıt olan 9. Kişiyim. Önce müdürümüz 2012 de gitmiş, onun tavsiyesi ile başladı herkes. Bırakan da oldu ama ödev yapmadı artist bir tipti diğerleri çok memnun. Sadece zaman ayıracaksın. açıkcası ben de ilk başta ön yargılı yaklaştım ama sonra arkadaşlardaki değişimi görünce zorla yer bulup kayıt oldum. Güzel bir program yaparsanız mantığı kavrarsanız çok faydalı. ha geliştirilebilir mi evet hocayı anladıktan sonra kafanızda programı geliştirirseniz daha da veriminiz artar. Kolaylıklar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kursun fiyatı hakkında bilgisi olan?

• Şuan ingilizce bitmiştir kursuna gitmekteyim. Tavsiye üzerine gidilen bir kurs bende 2 arkadaşım tavsiyesiyle gittim. Tavsiye üzerine gidılen bir yer olduğu için insanlar beğeniyorlar ve memnun kalıyorlarki tavsiye ediyorlar. Eğitim hayatımız boyunca ingilizce bir şekilde görüyoruz ama hala cümle kuramıyoruz çünkü boşluk doldurma eğitimiyle uzun cümleler nasıl kurulabilsin? Kaldiki hiç bir kurs zaten telaffuzu bize öğretemez biz cümle kurmayı öğrenince onu zaten konuşabiliriz. Ama cümle kurmayı ögreten, edat takimi kavraminin aslinda ne kadar onemli oldugunu gosteren ve farkli bir tarzi olan nadir bir kurs bence burasi. Mustafa hoca gercekten bilgisi cok yuksek ve degerli bir insandir. Keza kayit yapan Mehmet Ali bey de bizimle çok ilgilenmekte ve cok değerli insanlar. Ders çalışmayı seven ve gerçekten emek vererek öğrenmek isteyenler bu kursu bence tercih edebilir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.