Şimdi Ara

İngiliz Stereo Amfiler - Naim, Roksan, Cambridge Audio, Arcam vs. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
3.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu markalarin hepsi amfi uretmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngilizler sanatçı yetiştirmede çok önde oldukları gibi hi-fi sektöründe de dünya devi olmuşlar. Son bir buçuk sene önce sistemimi yükseltmeye başladım. Rega Atc derken Sugden ve Harbeth ile noktaladım, pikap dışındaki ürünlerim ingiliz oldu:) Naim cd player alsam mı diye de düşünüyorum şu sıralar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pavuryas

İngilizler sanatçı yetiştirmede çok önde oldukları gibi hi-fi sektöründe de dünya devi olmuşlar. Son bir buçuk sene önce sistemimi yükseltmeye başladım. Rega Atc derken Sugden ve Harbeth ile noktaladım, pikap dışındaki ürünlerim ingiliz oldu:) Naim cd player alsam mı diye de düşünüyorum şu sıralar...

Öncelikle yaptığınız alımlar sonucu oluşturduğunuz sistem hayırlı olsun gule gule kullanın

Yorumunuza istinaden şahsi fikrimi paylaşmak istedim

Üstat İngilizler diye birşey bana kalırsa Yok marka ve hatta model var ve hiçbiri birbirine benzemiyor ve hiç alakasız caliyor

Her ürünün seveni oldugu kadar sevmeyeni de çok fazla

Dunya devi oldular cümlesi çok ucu açık

ABD ve soguk Avrupa ülkeleri ve Avrupa ulkerinin jeponlarin

Yani tum üretici ülkelerin iyiside var kötüsü de var

kişiye modele markaya kurulan sistemin birbirine uyumun dan tutun kablolamasi ve dinlenilen tarza kadar çok bilinmeyenli bir denklemde İngilizler dunya devi oldular söyle güzel böyle iyi demek sadece Sahsi beğeni olur genelleme yapmak ta sadece şahsi bir görüşten öteye geçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

İngilizler sanatçı yetiştirmede çok önde oldukları gibi hi-fi sektöründe de dünya devi olmuşlar. Son bir buçuk sene önce sistemimi yükseltmeye başladım. Rega Atc derken Sugden ve Harbeth ile noktaladım, pikap dışındaki ürünlerim ingiliz oldu:) Naim cd player alsam mı diye de düşünüyorum şu sıralar...

Öncelikle yaptığınız alımlar sonucu oluşturduğunuz sistem hayırlı olsun gule gule kullanın

Üstat İngilizler diye birşey bana kalırsa Yok marka ve hatta model var ve hiçbiri birbirine benzemiyor ve hiç alakasız caliyor

kişiye modele markaya kurulan sistemin birbirine uyumun dan tutun kablolamasi ve dinlenilen tarza kadar çok bilinmeyenli bir denklemde İngilizler dunya devi oldular söyle güzel böyle iyi demek sadece Sahsi beğeni olur genelleme yapmak ta sadece şahsi bir görüşten öteye geçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Sanırım konuyu yanlış algılamışsınız. İngilizler diye bir şey yok derken İngilterede üretilen ürünlerden ingiliz malı olarak bahsetmek neden yanlış olsun? Dünya devi derken kast ettiğim şu; başka hangi ülkede hifi konusunda bu kadar sayıda marka düşünülmüş, üretilmiş, kabul görmüş ve dünyaya pazarlanmış. Ürünleri beğenip beğenmemek kurduğunuz sistemin sinerjisi vs. çok başka bir konu. Tabiki özellikle başka ülkelerden mükemmel ürünler çıkmakta. Benim bu konuda şahsi fikrimi oluşturan kabul görmüş markaların sayısı, müzik endüstrisine kazandırılan sanatçılar gibi konuların sayılabilen, ölçülebilen tarafını görmekten ibaret. Adamlar sadece BBC monitör olarak 6-7 marka çıkarmışlar. Başka hiç bir ülkenin tv kanalının hoparlör yapıp sektörün bunu markalaştırıp dünyaya sattığına ben denk gelmedim. Yoksa ingilizlere özel bir düşkünlüğüm şahsen yok:) Yarın amfimi amerikan pass, japon leben ile hop. Alman Elac ile değişebilirim.

• Ah o değişiklik isi yedi canimizi BitmeZ BitmeZ al al al

• Epos K serisine hangi stereo amfi gider ? Creek sigmada kalmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis1969 -- 18 Kasım 2018; 20:22:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.