Şimdi Ara

İng tory extra kart ile 1000 TL e-ticaret %20 nakit iade (kişiye özel veya bildirim alanlara)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
7
Favori
860
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İng troy extra kart ile ing extra programına katılarak 1000 TL e-ticaret harcamasına %20 200 TL nakit iade alabilirsiniz. Hemde parça parça harcama yaparak 1000 TL tek seferde harcama gibi bir şartı yok. Detaylar resimler de..

İng tory extra kart ile 1000 TL e-ticaret %20 nakit iade (kişiye özel veya bildirim alanlara)

Bakalım n11 den alışveriş yaptık nakit iade gelecek mi. Sadece mobil de n11 i hizmet sektörü olarak yazmışlar umarım gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C4H1T -- 24 Ocak 2024; 22:12:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Harcama yapınca sms geliyor mu?

• Kişiye özel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ing Troy kartı nasıl alcaz mobilden mi başvurdunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pisst0n kullanıcısına yanıt

Hayır SMS bildirimi yok Aralık ayında 500 markete 250 nakit veriyordu harcamayı yaptım 5 ocakta 250 nakit geldi. Bu kampanya da 12 Şubat'ta hesabınıza yatar yazıyor. Bütün detaylar yazıyor kampanya şartların da önce extra kart sahibi olacaksınız. Katılmadı iseniz ing mobilden ing extra programına katılacaksınız. Bana kampanya bildirimi geldi hedef kitleye yönelik bir kampanya. Mesela ing extra kartınız var ama extra programına katılımınız yok katılabilir ve hedef kitleye dahil olabilirsiniz.

• yaver_ Y kullanıcısına yanıt

Evet ing hesabınız varsa mobilden talep edebilirsiniz.

• C4H1T kullanıcısına yanıt
    Troy seçme ekranı geliyor mu son adımda adres seçiliyor sanki

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt

Bende isimsiz normal kart vardı e turuncu hesabı açtığım da gelmişti. Sonra bu turuncu extra ya başvurdum kendileri troy gönderdi. Yani ben özellikle seçmedim troy kartı yazın almıştım baya oldu yani.

• Normal de dün %20 nakit iade gelmiş olmalıydı ama gelmediği için bugün MH ile görüşmem sonucu gün sonunda %20 nakit iade almış bulunuyorum. Kampanyaya katılıp iadesi gelmeyen varsa MH ile görüşerek %20 nakit iadelerini alsın. Belki unutmuş olanlar varsa konuyu hortlamış olayım.

Bilgilendirme: Kampanyamiza katilarak ING Karti'nizla yaptiginiz alisveristen kazandiginiz 195 TL vadesiz hesabiniza yatirildi. SMS iptali icin RET yazin, 2230'a ucretsiz gonderin. Iletisim: 08502220600 MERSIS: 0876004224300365 B016

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.