Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.553
Cevap
130
Favori
569.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: voodoo child

bu eft ucretinden kurtulmanin bir yolu var mi? azicik bir birikim var enpara'da degerlendiriyordum diger bankalara gore cok iyi, memnunum fakat yuzde 1 fark var... Tek sorun eft ucretinin olmasi... surekli kira, aidat vs eft yapiyorum... EFT ucretsiz yapabiliyorsak ben de bir adet hesap acacagim...

E turuncu da eft havale ücretsiz. Ben kredi kartı ödemesi bile yapıyorum başka bankalara bedava.yalnız eft yi 16.30 dan sonra yaparsanız bir miktar ücret oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rush10 R kullanıcısına yanıt
    anladim.. Tesekkurler.. O zaman basvuruyorum hemen...
  • Simdi arkadaslar bisey soracagim bugun itabariyle birikmis 60.000 tl param var ing bank yatirsam bu hesaba parayi 6 ay sonra 63.000 kusur aaylik 535 kusur diyolar parami alicam bi sikintisi yok demi 6 ay sonrada arac alacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: ZehirliYilan

Simdi arkadaslar bisey soracagim bugun itabariyle birikmis 60.000 tl param var ing bank yatirsam bu hesaba parayi 6 ay sonra 63.000 kusur aaylik 535 kusur diyolar parami alicam bi sikintisi yok demi 6 ay sonrada arac alacagim

Yüzde 12 vermeye devam ederse bu tutar geçerli. Faiz düşerse verdiği para da düşer. Yüzde 12 gecelik hesaplanıyor parayı 6 ay bağlamıyorsunuz istediğiniz zaman para çekebilirsiniz 63 bine her gece yaklaşık 18-20 lira para verir.3 aylık 6 aylık faiz e sabit yüzde 12 ile yaptırmıyorsunuz

• garip bu banka. aylar önce eturuncuya geçtim. dün ibanınız bu diye mesaj geldi. bugünde hoş geldiniz, hesabınız açıldı. 12 ay boyunca yararlanacaksınız. iban no xxx gibi tanıtım amaçlı email gelmiş. insan şüpheleniyor, dolandırıcılıkmı nedir bu diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

garip bu banka. aylar önce eturuncuya geçtim. dün ibanınız bu diye mesaj geldi. bugünde hoş geldiniz, hesabınız açıldı. 12 ay boyunca yararlanacaksınız. iban no xxx gibi tanıtım amaçlı email gelmiş. insan şüpheleniyor, dolandırıcılıkmı nedir bu diye

Aynı mail bana da bugün gelmiş.

ve bunun üstüne internet bankacılığımdan hesabıma da giremedim.

Bir şeyler oluyor ama bilmiyorum artık, bir güvenlik açıkları falan mı oldu acaba!
  • codred kullanıcısına yanıt
    bana da sms ve e-mail geldi, mobil uygulamadan hesabıma girdim herhangi bir değişiklik yok ama.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    bendede anormallik yok ama bu mesajlar anormal zaten. o insanı kuşkuya düşürüyor.

• Hesap cüzdanlarınızı banka şubesinden alın arkadaşlar. Yasal olarak hesabın dayanağı cüzdanlar.
  • bugun netten basvurmak istedim sistemsel hata verip durdu.. Neyse aradim birinci kisi de acamadi ikinci kisiye yonlendirdi. Pegasus kredi kartim oldugu icin ingden, direk hesap acip kullandim.

Parayi transfer ettim. Transfer ettigim ve acilan hesap direk turuncu hesap degil mi? ( enpara'da vadesiz hesap acili sonra kendimiz vadeli yada birikime gondeririz) Yani farkli sanirim enparadan...

Bir de israrla sigorta yapmak istedi adamlar calinmaya dolandiriciga karsi red ettim.. Umarim sorun cikmaz...
  • Merhabalar,

Ben de e turuncu için başvurdum, ertesi gün kartım geldi.

Ancak vadesiz hesaptan aylık 10 Lira gibi bir hesap işletim ücreti alındığını söyledi bankadaki müşteri temsilcisi.
    Hatta alınmıyor artık galiba dedi.
    Ya alınıyordur, ya alınmıyordur ortası yok bunun dedim.
    Eğer öyleyse ben daha hesap açılmadan iptal edicem. Vereceği zaten 15 TL faizin 10'unu işletim ücreti mi vereyim yani
  • işte o bendim kullanıcısına yanıt
    Hesap acilisinda 2 tane hesap aciyorlar.
    1.yi sen iptal edemiyorsun ve onda hesap isletim ucreti var.
    MH'ni arayip e'turuncu haricindeki diger vadesizi iptal etmek istedigini soyle iptal ediyorlar.

• işte o bendim kullanıcısına yanıt
    1 mayıs 2016 itibarı ile e turuncu hesap kullanmaktayım.vadesiz hesabımdan şimdiye kadar yaklaşık 6 ay oldu 1 krş masraf ödemedim(hesap işletim ücreti) ayrıca bazı ödemelerimi vadesiz hesabımdan yapmama rağmen hiç bir masraf almadı...
  • eturuncu, enpara vs dijital bankacılık türevleri hiü, eft gibi masrafların bedava olması üzerine kurulu. yoksa normal hesap olurdu adı. masraf yok.şube yok. internetten rakamlarla oynamak gibi zaten.
    masraf alsınlarda hesapların içi nasıl boşalıyor, nasıl kötü reklam oluyor bi görelim. özür dileyerek geri öderler. millete çip takana kadar en ucuz, cazip bankacılık bu.

• Bugün kartımı kuryeden teslim aldım fakat sistem hala kartınız yok diyor şifre alamıyorum. Kart ne zaman açılır? Acaba sorun mu var yoksa bu durum normal mi?

• SoldaTr kullanıcısına yanıt
    Gayet normal. 1 gün sonra açılacak, telefonuna şifre geliyor. Ben şifremi aldım, şimdi ne yapacağım bakalım!
  • SoldaTr kullanıcısına yanıt
    Yarin falan sifre gelirse normal, gelmezse bankaya gidip ugrasman lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogormek O kullanıcısına yanıt
    Peki internet bankaciligina girince 2 hesap olarakmi gozukmekte yoksa tek hesap mi ? Bence bu bankacinin bir oyunu gibime geliyor yani sizden habersiz vadesizde aciyor ki hesap isletim ucreti alabilmek icin

• 2 gün önce başvuru yaptım. bugün kartım geldi. gün içinde kartımı aktif hale getirdiler. Yarın e-turuncu hesaptan eft gönderme - alma denemesi yapacağım. Eğer sorun çıkmazsa standart vadeli hesabı kapatacağım, sadece e-turuncu kalsın.
    İNG Pegasus Plus kartını kullanan var mı? Memnun musunuz kampanyalarından falan?
  • Arkadasim e turuncu hesap acti fakat internet bankaciligina girince e turuncuya donustur secenegi var acaba neden boyle diger e turuncu hesap kullananlardada boylemi ? Yoksa e turuncu degilde turuncu hesapmi acildi

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.