Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.553
Cevap
130
Favori
569.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1. madde icin bir sey diyemem herkesin beklentisi farkli sonucta, benim istedigim her isi kolayca goruyor acikcasi mobil uygulama.
    2. de fatura odemeyi denemedim ama eft yapilabiliyor eturuncudan.
    3. eft, havale ucretsiz daha bu sabah yaptim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 25 Temmuz 2016; 19:56:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isteyen anlaşmalı ki pink genelde sinemalarda kullanabilir. gişede odeabank kodu ile alıyorsunuz. bazıları müşteri yoksa kıllık yapanilir.
    Tebrikler, Oksijen Hesap'in aktif musterisi olarak ucretsiz 2 adet sinema biletine hak kazandiniz! Temmuz sonuna kadar gecerli biletler icin promosyon edit:kodlariniz: defansagelsenizelan kodları kullacağım dediği için silindi.
    www.odeabank.com.tr/o2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codred -- 29 Temmuz 2016; 15:41:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar mobilden hesabıma girerken sms gelmeden giriş yapıyor.yani tc ve şifremi yazdıktan sonra direk giriyor.sizde de böyle mi bana biraz güvenliksiz gibi geldi...
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    Butun bankalarin uygulamalari oyle zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl bütün bankalarda öyle bonus flash a her girdiğimde sms geliyor aynı şekilde teb ve enpara da da sms geliyor sadece ing uygulamasında gelmiyor bir yanlışınız var
    beni hatirla derseniz gelmez, tlf ile hesap eslestiriliyor cunku.
    ayrica bonusflash ve garanti cep subesinde de her seferinde sms gelmiyor bizzat kullaniyorum.

cepteteb ve enpara'da gelmiyor bana, ayarı var mı falan diye baktım o da yok gibi varsa ilk kurulumda soruyordur.
  • güvenlik olarak sorun yoksa benim içinde sorun yok o zaman ...fakat bonusflash da beni hatırla kısmı aktifken şifremi yazıyorum ve sms ile giriş yap butonu çıkıyor ve sms geliyor.ama enpara da beni hatırla aktifken direk şifremle giriş yapabiliyorum.cepteteb de sms istemiyor.
    mobil olarak kullanmaya yeni başladım banka uygulamalarını tuafıma gitti doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

güvenlik olarak sorun yoksa benim içinde sorun yok o zaman ...fakat bonusflash da beni hatırla kısmı aktifken şifremi yazıyorum ve sms ile giriş yap butonu çıkıyor ve sms geliyor.ama enpara da beni hatırla aktifken direk şifremle giriş yapabiliyorum.cepteteb de sms istemiyor.
    mobil olarak kullanmaya yeni başladım banka uygulamalarını tuafıma gitti doğrusu

Bankanın uygulamasında verileri temizle derseniz, sms şifresini istemesi lazım.
    (ayarlar > uygulamalar > banka uygulaması > verileri temizle)
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

cepteteb ve enpara'da gelmiyor bana, ayarı var mı falan diye baktım o da yok gibi varsa ilk kurulumda soruyordur.

Enparada farklı cihazdan giriş yaptığında geliyor sms şifresi, tanımlı cihaza tekrar gelmez.

• Turuncu hesap sahibi olanlara E-turuncu verilmediği yazıyor. Bu maddeyi delebilme şansı var mı? Turuncu hesapları kapatıp, e-turuncu açılabilir mi?
  • WanDoGa kullanıcısına yanıt
    Daha öncesinde vardı kullandığım turuncu hesabım ancak bakiyesi yoktu. Tesadüfen giriş yaptığımdaa e-turuncu dönüştür seçeneği vardı dönüştürmüştüm. Fibabanka kiraz hesapta 45 gün süreyle 12.50 veriyor bilgine...

• ing şaşırttı, bu sefer çıkarmış 12 yapmış. hemen zıpladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10000 tl kredi cekip %13 faize atip aylik olarak ana paraya dokunmadan bu kredi borcunu odemek sizce mantikli mi arkadaslar.Amac birikim yapmak

• Çok ilginç 12ye çıkarmaları.sanırım yaşanan vahim olaydan sonra insanlar paralarını dovize çevirmeye ya da ellerinde tutmaya başladılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

10000 tl kredi cekip %13 faize atip aylik olarak ana paraya dokunmadan bu kredi borcunu odemek sizce mantikli mi arkadaslar.Amac birikim yapmak

Hesaplayın hocam. 100000 bine gecelik 13 ten yılda 13binlira verir ki bunun vergisi de var sanırım. Ayrıca kredi çektiğinizde ödeyeceğiniz faiz değişmez ama gecelik faiz her an düşebilir turuncu 13 den başladı 11.5 a kadar düşmüştü

• Hayret merkez 25 puan indirime gitmesine rağmen faizin yükselmesi.
  • başvurduk bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cape Agulhas -- 1 Ağustos 2016; 14:45:09 >
  • Helal olsun ingye. 1 yil boyunca guncel hosgeldin faizi verme sozlerinde duruyorlar. Benim de 11.5 tan 12 ye yukselmis.

• Internetten eturuncuya basvurdum. 15 gun sonra kargo sozlesmeyi getirdi. Sozlesme genel merkeze ulastiktan sonra size mesaj gelcek dedi. Sozlesmeyi imzaliyali 18 gun oldu. Bugun aradim bankaya gidip kullanici kodunuz almaniz gerekiyor dediler bende bankaya gittim. Kullanici kodu aldim ve hesap actirdim. Tekrar musteri hizmetlerini aradim evraklar bize ulasmadigi icin eturuncu hesabiniz acilmamistir dedi.
    Ne rezil bi banka ya. 1 ay oldu hesabimi acamadilar.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.