Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.553
Cevap
130
Favori
569.722
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar e-turunce hesaba internet üzerinden başvurmak istiyorum şimdi başvuru yaptığımda hem vadeli hem vadesiz hesap açılacak sanırım peki ben başka bankadan para yollarken vadesiz mi göndermek zorundayım yoksa direk vadeliye geçer mi ayrıca tekrar birikimimi ayrı bankaya göndermek istediğimde benden eft ücreti alınır mı şimdiden herkese teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ay sonra 1 yil doluyor.ne guzel 14 aliyordum gunluk ve istedigim an parayi baska seylerde degerlendiriyordum.
    Acaba hanimin ufilan mi acsam yeni hesap.
    Ufakta bakiye degil hanim sonra terketmesin beni :D
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten bankacısın sende biliyorsun daha iyisi yok o yüzden aç eşinin üstüne devam et. risk varmı yokmu sen bilcen artık 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çesna kullanıcısına yanıt
    Hiç internetten başvurup vakit kaybetme, herhangi bir şubeye git vadesiz hesap aç ama yok turuncu filan açalım derlerse kabul etme sadece vadesiz hesap açmak istiyorum de. Hemen kart verecekler sana gel internet şubeye gir e turuncu aç sana direkt onun ibanına parayı yollayabilirsin yada buradan başka hesaplara ücretsiz atabilirsin daha sonra..

• Teşekkürler hocam yani parayı direk e-turuncu hesabına gönderip direk e-turuncu hesabından gönderince herhangi bir ücret almıyorlar.

• E turuncu 1 yılim doldu faiz oranı %9a geriledi tekrar konuşsak hiç banka değişikliği yaptirmasak mümkün oluyormu deneyen varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalldeli

E turuncu 1 yılim doldu faiz oranı %9a geriledi tekrar konuşsak hiç banka değişikliği yaptirmasak mümkün oluyormu deneyen varmi

yapacak birşey yok. vakıf halden anlayan 100gün 14 veriyor. devam 12. eft ücretsiz hesap açtırınca hemen kartını da veriyorlar. benım de 7 martta bitecek.
  • sanalldeli S kullanıcısına yanıt
    Teb marifet 3 ay 14,50
    Şekerbank Gece Gündüz 3 ay 14,50
    Denizbank 32 Gün Vadeli 14,25

en iyi oranlar bunlar şu an birde vakıfbank var ama nette hiç açıklaması yok.
  • Şubeden mi açmak gerekir bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyler

Şubeden mi açmak gerekir bunu?

evet. sıra yoksa 5dk sürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nako8

Teb marifet 3 ay 14,50

teb ve şeker vadesizde para tutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 2 Mart 2018; 21:6:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

Teb marifet 3 ay 14,50

Vadesizde para tutmak zorunda bilerek yazmıo ki millet teb ve şeker banka hesap açsın hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

Teb marifet 3 ay 14,50

Vadesizde para tutmak zorunda bilerek yazmıo ki millet teb ve şeker banka hesap açsın hemen

teb yine onun lafını etmiş. Gidip şekere hesap açtırıp denemelik 2500-3000 attım. Ertesi gün 2bine işlem yapılmamış. O anki sinirle hemen tüm hesapları kapattım. Ve Şekerbank daki çalışanlar çok ilgisiz. Hesap açtırmaya gittim adam acele mi diyor

• Benim en iyi hizmet aldığım ve kullanışlı olan banka ing ve finans(Enpara)

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Benim en iyi hizmet aldığım ve kullanışlı olan banka ing ve finans(Enpara)

benim de ing 7 martta süre dolacak. 3.5ay vakıfın hoşgeldinden yararlanırım. 5 senedir enpara kullanıyorum bende ama atm leri genelde kötü ve arıza durumu çok oluyor. cepteteb ve seninbankan da var. Hepsinden faydalanıyorum nerdeyse :D
  • Bişey diyim son 1 yıldır ing ve enpara sayesinde atm kullanmıyorum,herşeyi internet üzerinden bedavaya ve kolaylıkla yapabiliyorum.
    Atm kartı kopyalama,yok kart sıkışması falan filen sorunları bütün atmlerde yaşanabilceği için atm önünden geçemem

• Teb marifet hesap 14,25 veriyor tabloda +0,25 istiyorsan diyor 2500 veya 3500 vadesizde bulundurman lazım dıyor normalda 14.25 tir
  • radko kullanıcısına yanıt
    ee nakit lazım olduğunda nasıl çekiyorsunuz
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Çok nakit kullanmam herşey kartla halloluyor bu çağda mecbur kalırsam girer bankada vezneden alıyorum parayı.

• radko kullanıcısına yanıt
    dışardasınız su içeceksiniz markete girip 50 kuruşluk mu çektiriyorsunuz 5 ten sonra dolmuşa binmeniz gerekirse napacaksınız Vezne için sıra beklemiyor musunuz bu vakit kaybı değil mi Her türlü sıkıntı bana göre ama yaşam tarzına bağlı tabii ki
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.