Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.553
Cevap
130
Favori
569.722
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eturuncu hesabım var. 1 yılın dolmasına 7 ay var.
    Daha önce eft yaparken hiç işlem ücreti çıkmıyordu.

eturuncu da eft artık ücretli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan515 -- 21 Ocak 2019; 20:58:52 >
  • Bende faiz %22'ye düşmüş gözüküyor arkadaşlar. +2 ile birlikte. hoşgeldin faizi mi bitti acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 22 Ocak 2019; 12:25:31 >
  • Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt
    Beni de %18'e düşürmüşler, artık demir alma zamanı geldi ING'den.
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    tüm bankalarda düşüşler başladı hocam
  • Ek %2 ile yüzde 23 devam ediyorum. Mevduatın %99.4 ü de TL değilken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı borcu ödesek oluyor mu +2 acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: dwho

Kredi kartı borcu ödesek oluyor mu +2 acaba
    olmuyor hocam sadece fatura ödemesi bir çok sitede bu kartla odeme de yapamadım debit kart olduğu için

• Lcw internet alışverişinde de direkt ing kart olmamıştı. Bkmexpress e ing banka kartını kaydedip bkm üzerinden alışveriş yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan515 -- 29 Ocak 2019; 2:47:18 >
  • hoşgeldin bitmek üzere...şimdi ne kadar olacak faiz oranı ? Bir de dolara ne kadar faiz veriyor acaba , bilen var mı?
  • Perşembe günü mobil uygulama üzerinden başvuru yaptım, cuma günü kart kargoya verildi. Pazartesi kartı teslim aldım salı günü tüm kullanım açıldı. Şubeye gitmeye gerek duymadım, millet neyine isyan ediyor neresinde yanlış yapıyor anlamıyorum ben.

%21 e turuncu hesap veriyordu dün akşam 750₺ harcama yaptım ve anında mesaj geldi şubat ayı için +%2 faiz kazandınız diye. Sistem çok basit duruyor gayet pratik, takılan arkadaşları anlamadım valla. Bir sorusu olan varsa yardımcı olabilirim.

• 1 yılı doldurduk. Oranlar tepetaklak düşmüş. 1 yılı dolduran arkadaşlar ne yapacaklar ?

Hangi bankaya geçmek lazım?

• starback kullanıcısına yanıt
    En yakın Vakıfbank Arı hesap %20.25 100 gün süre ile veriyor. Sonrasında Enpara.com geliyor, ayın enparalısı olması durumunda %20.00 veriyor.

Eşiniz varsa 1 sene daha İng üzerinden onun adına hesap açabilirsiniz.

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:49:24 >
  • starback kullanıcısına yanıt
    burgan dijital
  • quote:

Orijinalden alıntı: starback

1 yılı doldurduk. Oranlar tepetaklak düşmüş. 1 yılı dolduran arkadaşlar ne yapacaklar ?

Hangi bankaya geçmek lazım?
    Fiba kiraz 60 gün 23 den bağladım geçen cuma ,kullanmadığım hoşgeldin beşgittin kalmadı en son fiba kalmıştı buda bitince full benjamindeyim yoldaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: JEWJEWPIE

Perşembe günü mobil uygulama üzerinden başvuru yaptım, cuma günü kart kargoya verildi. Pazartesi kartı teslim aldım salı günü tüm kullanım açıldı. Şubeye gitmeye gerek duymadım, millet neyine isyan ediyor neresinde yanlış yapıyor anlamıyorum ben.

%21 e turuncu hesap veriyordu dün akşam 750₺ harcama yaptım ve anında mesaj geldi şubat ayı için +%2 faiz kazandınız diye. Sistem çok basit duruyor gayet pratik, takılan arkadaşları anlamadım valla. Bir sorusu olan varsa yardımcı olabilirim.
    Sizin işlemler çok hızlı gerçekleşmiş. Size gönderilen kart isimsiz kart mi yoksa adınıza özel mi?

• asdfg112 kullanıcısına yanıt
    İsimsiz temassız turuncu bir kart.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar
  • 750 tl harcamayı doldurmak adına, mtv 2 taksit birden ödedim. Fakat, kurum ödemeleri sayılmıyormuş, boşuna nakit ödedim.

• Bende başvurdum, kart hemen geldi, %21 faiz veriyor şimdilik, ama sanırım 1 sene sonunda baya düşecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.