Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.553
Cevap
130
Favori
569.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim hocAm , linki açamıyorum şarj az da, oranlar artarsa ilerleyen zamanlarda bu da artar dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu faizin hali ne böyle ya. İlla gidelim dolar mı alalım?

• Songoymatlı kullanıcısına yanıt
    İng diğerlerinden yüksek belki yükseltmez yada biraz geciktirebilir

• İng dolar hesabımı % 0.5 yapmış :) daha önceden dolar hesabımı taşıma yapmamıştım en paraya atayım diyorum. Bu işlemi nasıl yapacağım?

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Swift yapmak lazım, komisyon kesilir

• mesaj geldi , paramara uygulaması bitirilmiş, ing mobil'den qr para çekebilecez artıkın. güzel oldu bu . paramara bitmişti zaten kampanya olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    şubeden nakit olarak çekip şubeden yatırmanız gerekir
  • hoşgeldin faiz sürem bitti %7 alıyorum... bu süreyi uzatmanın bi yolu var mıdır? yoksa hangi bankaya geçmemi tercih edersiniz
  • Katalan! kullanıcısına yanıt
    Ben gram tavsiye ederim 😊

• tüm varlığı eft yapma feyki attım , teklif çıkmadı , son dönemde teklif alan var mı acaba?
  • Hesabı kapatmak için müşteri hizmetlerini mi aramalıyım yoksa şubeyimi?
  • 3 yıllık bir hesabım var %14 veriyor bu yeni üyeliğe verilen ora n degiimi

• 3 farklı günde uygulamaya girince 3 farklı bildirim geldi. Birinde 250 lira harca 50 lira hediye, ikincisi 750 lira harcayınca 50 lira hediye, üçüncüsü vadesiz hesaptan 750 lira üstü başka banka kredi kartı öde 50 lira hediye şeklinde. Hepsine tamam dedim ama hiç bir yerde göremiyorum bu kampanyaları şu an.
  • Turuncu extra kart olan kredi kartı mı bankomat kart mı?

Yarın e turuncu açmayı düşünüyorum.
    Kredi kartı almak istemiyorum, 750 Lira harcamayı vadesizden yapsak oluyor mu?

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Evet oluyor. Banka kartından yapıyosun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana 750tl harca öbür ay hoşgeldin faizinden yararlan diye bildirim geldi 750tl harcamaya çalışıyorum bari şu oranı 500 falan yapsalardı
  • 2artı8 2 kullanıcısına yanıt
    Bildirimlerde görülüyor.Eşime geçen ay, ''750 tl harcayın hem %2 ek faiz kazanın hem 50 tl nakit kazanın'' diye bildirim gelmişti.Gerekli harcamayı yaptık 50 tl nakit hesaba yattı.Bu ay aynı bildirim dün tekrar geldi,bu seferkinde ''20 ekime kadar yapacağınız 750 tl harcamaya 50 tl nakit ve %2 ek faiz kazanın'' şeklindeydi.Şimdi bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Müşteri hizmetlerini arayarak bildirimlerinizi teyit ettirebilirsiniz.Aynı şey daha önce başıma geldi M.H. ile görüşüp kampanyaları onaylatmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalurg

Bu mesaj silindi.
    750 tl harcama yaptığınızın ertesi ayı +%2 alıyorsunuz. Örneğin kasımda +%2 almak için ekimde harcama yapmış olmanız lazım
  • Ing actirmak icin baskasi adina basvurdum dedim ing den gelecekler ama kimse gelmemis daha 1 hafta oldu.
    Kendi hosgeldin bitmis hesabima 500 harca 25 iade kampanyasi geldi.Gittim altungold yaptim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 18 Ekim 2019; 14:49:2 >
  • turuncu ekstradan, başka banka kredi kartı borcu ödersek(mobil uygulamadan), 750ye dahil oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.