Şimdi Ara

ING BANK INTERNET HAVALE EFT ÜCRETSİZ Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • # ING Bank İnternet Şubesinde fatura ödeme, havale, EFT, yatırım işlemleri ücretsizdir.

Sitelerinde böyle yazıyor, tecrübesi olan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: overclockcu

# ING Bank İnternet Şubesinde fatura ödeme, havale, EFT, yatırım işlemleri ücretsizdir.

Sitelerinde böyle yazıyor, tecrübesi olan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim.

bilmiyorum maaş hesaplarından para kestigine göre ondanda alır. çünkü ingiliz bankası para kazanması gerek.
    http://www.akmar-007.tr.gg/FORUM-ANASAYFA/thema-1-maa%FElara-bir-y.ue.k-daha.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akmar007 -- 10 Ağustos 2009; 19:00:20 >

• hiç bir bankada internet üzerinden yapılan havale /eft işlemlerinde para kesilmez. Şubeden ya da bankamatikten yaparsan çok keserler. Ben ing banktaki hesabımdan her ay eft ile iş baknasına para yollarım internetten, 5 kuruş bile almadılar şu zamana kadar.
  • garanti bankasında havale 0,8 eft 2,5 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corleone™

garanti bankasında havale 0,8 eft 2,5 lira

Evet +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmar007

quote:

Orijinalden alıntı: overclockcu

# ING Bank İnternet Şubesinde fatura ödeme, havale, EFT, yatırım işlemleri ücretsizdir.

bilmiyorum maaş hesaplarından para kestigine göre ondanda alır. çünkü ingiliz bankası para kazanması gerek.
    http://www.akmar-007.tr.gg/FORUM-ANASAYFA/thema-1-maa%FElara-bir-y.ue.k-daha.htm

Hayır ücretsiz benimde ing internet bankacılığı aktif bilyonere veya nesine.com'a havaleden alıyor ufak bişeylerde eft veya şahıza havaleden para almıyor.

• Teşekkür ederim arkadaşlar.
    Duyarlı insanlar görmek güzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.