Şimdi Ara

ING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
7
Favori
56.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Basvurdum, krediniz onaylanmıştır dedi, anında kullan, eee bı sürü bilgi doldur, ıvır zıvır, netice kardeşim: %1.59 faiz. İng ve denizbank kadar dandik banka yok zaten. Bı sürü de iletişim bilgisi verdik, zırt pırt arar mesaj atarlar artıkING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Josephanzel J kullanıcısına yanıt

Yok hocam kuryeyle bir işiniz yok, para hesabımda şu an, kurye filan gelmedi.

Zaten işlemlere devam edebilmek için mobil şubeden İNG'li Ol seçip ilerlemeniz gerekiyor, oranın sonunda int bankacılık bilgilerini veriyor.

• Teşekkürler

Kredi başvurunuzu sonuçlandırmak için ek bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Başvuru belgeleriniz ile sizi en yakın şubemize bekliyoruz.

Bende böyle dedi olumlu mu şimdi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanaksin

Ben 5000 TL kullandım, sigorta 280 TL kesildi, sonrasında mobilde veya webde online işlemlerde İptal işlemleri altından sigortayı iptal edebiliyorsunuz. Ordan iptal da ettirdim.

Tek sıkıntı iptal sonrası iade tutarı 0 TL yazdı, sigorta şirketine sordum, aynı gün olduğu için şuan öyle görünüyordur 1 2 güne kesilen bedel hesabınıza iade edilir dediler.

Bende de sizin gibi oldu hocam. Bakalım bekliyorum:)

• kimlik no ve doğum tarihi uyuşmadı hatası alıyorum devamlı.

• chest_mike kullanıcısına yanıt

Evet mobilden iptal ettim 0 TL dedi ancak diğer arkadaşların dediği gibi bir kaç güne çektikleri tutar yatar diye düşünüyorum

• yasincalis kullanıcısına yanıt

Hocam bende aynı hatayı alıyorum, bir çözüm bulabildin mi?

• Ciom92 kullanıcısına yanıt
    Hayır bulamadim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dün sigorta iptal ettim bugun tekrar gözüktü bi daha iptal talebinde bulundum bugun geri iptali dönen varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lord3

Bende de sizin gibi oldu hocam. Bakalım bekliyorum:)

Alıntıları Göster

Merhabalar, az önce bu krediden yararlandım. Ingbank ta hesabım yoktu. Hayat sigorta ücreti kesildi. Bunun iptali icin bu işlemi yapabilir miyim? Bende sigorta iptal işlemleri altında NN Hayat ve Emeklilik - Poliçe iptal işlemleri ve Zurich Sigorta - Poliçe iptal işlemleri şeklinde iki seçenek geldi. Bunun ikisinide mi iptal etmeliyim? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.arslan -- 8 Haziran 2021; 11:0:8 >

• mobil bankacılga gir profil resmi var ona tıkla iptal işlemleri var oraya tıkla işlem grubu seçin var sigortayı tıkla ordan sonra 2 sigorta çıkıyor nn hayat ve emeklilik iptal tıkla ama ben 2 dir iptal ediyorum geri geliyor iptal işlemi iptal etmiyorlar sigortayı şuan 305.14 tl iade edilecektir diyor

• Ben iptal ettim şu an gözükmüyor sigorta sayfasında. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alın bence

Düzeltme: şimdi bir mesaj geldi. Sigortanız yapıldı diye. Sonra peşine iptal edildi diye mesaj geldi. Uygulamaya girdim sigorta gözüküyordu. Tekrar iptal ettim. Sonuç şöyle
    ING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahin1001 -- 8 Haziran 2021; 11:9:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 3 defa iptal ettim 20 dk sonra poliçe yine çıktı takip edin iptal olmadan geri yolluyorlar

• Bana sms geldi , poliçeniz talebiniz üzerine iptal edildi diyor. Hesaba 5 iş günü içerisinde yapılacağını söylemiş. Dün mobilden iptal etmiştim.

• Sanırım oldu bu sefer iade yok diyor ilginç
    ING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akman64 -- 8 Haziran 2021; 11:12:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.arslan

Merhabalar, az önce bu krediden yararlandım. Ingbank ta hesabım yoktu. Hayat sigorta ücreti kesildi. Bunun iptali icin bu işlemi yapabilir miyim? Bende sigorta iptal işlemleri altında NN Hayat ve Emeklilik - Poliçe iptal işlemleri ve Zurich Sigorta - Poliçe iptal işlemleri şeklinde iki seçenek geldi. Bunun ikisinide mi iptal etmeliyim? Teşekkürler.

Alıntıları Göster

Selamlar, ben nn olanı iptal ettim oradan 280 tl para iade oluyor. Diğerinde bir şey yok benim anladığım. Bende sizin gibi iptal ettim.

• Arkadaşlar merhaba, mobil uygulamadan selfie onayı yaptıktan sonra uygulama çöküyor bir türlü hesabı açamadım aynı sorunu yaşayan var mı?

• Teyit ettim sigorta iptali oldu paralar 3 4 güne kadar yapacakmış sigorta şirketinin aradım hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: dark67

Teşekkürler

Kredi başvurunuzu sonuçlandırmak için ek bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Başvuru belgeleriniz ile sizi en yakın şubemize bekliyoruz.

Bende böyle dedi olumlu mu şimdi bu?

???

• quote:

Orijinalden alıntı: dark67

???

Alıntıları Göster
    Hayır olumlu değil şubeye gel maaş bordrosu falan getir demek istiyor sonra olumlu olumsuz belli olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.