Şimdi Ara

ING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
7
Favori
56.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blank42

Sistemsel bir sorun nedeniyle işleminizi gerçekleştiremiyoruz.

Lütfen tekrar deneyiniz.

sürekli böyle hata alıyorum

ödeme tarihini değiştirmeden deneyin.

• Direk kredi basvuru adimini takip edince oluyor mu yoksa ilk hesap acmak mi gerekiyor ?
  • bende faiz çıkıyor 😂
  • Hayat sigortasını iptal edebilen oldu mu ?
  • hayat sigortasını iptal etme yöntemi var mı?

• Az önce bankadan ayrıldım. Tabi ki krediyi kullanarak..

Dün akşam başvurmuştum bugün gelin imzaları atın dediler attım ve krediyi çektim. Bordro ve kimlik haricinde birşey istemiyorlar.

Sigorta için birşey sormadım bir mail atarak şansımızı deneyeceğiz artik
  • banka müşterilerine faizsiz cıkmıyormuş bankadan aranınca söylediler

• Hayat sigortası hakkında net bilgi lazım, konuda biri faizi olmayan bir kredide sigortadan muaf olamazsanız yazmış. Deneyimli arkadaşlar cevabınızı bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Sistemsel bir sorun nedeniyle işleminizi gerçekleştiremiyoruz.

Lütfen tekrar deneyiniz.

sürekli böyle hata alıyorum

Ödeme tarihini değiştirince böyle hata verdi bende değiştirmediğim zaman sorun çıkmadı

• Avukat bir arkadaşıma sordum hayat sigortası iptal edilir dedi. Ancak birinin test etmesi şart
  • Muhtemelen sigorta iptal edilmiyor. Az önce enparayi aradım oradan da kredim var dedim iptal istiyorum malesef iptal edemezsiniz krediyi çekerken bunun zorunlu olduğunu size imzalatiyoruz dediler ki 645tl gibi bir para çekmişler.

Enparadan çekmiş iade alabilmiş biri nasıl geri alınacağını anlatırsa çok memnun olurum.
  • telefona gelen sms bankaya yönlendirdi fakat başvuru bitimi şubeye gitmenize gerek yoktur dedi.Sanırım şubeye gitmek gerekiyor.

• Oix kullanıcısına yanıt

Aegondan yaptır orya gönder istersen aegonu iptal edebilrsin

• turkay23 kullanıcısına yanıt

tam bunu yazacaktım.  

• ing müşterisiyim, 0 faizle vermeyince iptal etmiştim, bankadan aradılar. İng müşteri olmayan ve ilk 5 bin kişiye olduğunu söyledi
  • Müşteri değilim ama bana 1.59dan veriyor. Ben de almadım.
  • Bankayı aradım. Daha işlemi bugün yaptığım için hayat sigortasının yapılmadığını ve olmayan bir şeyin de iptal edilemediğini (şu an için) söyledi. 3 iş günü içinde tamamlanıyormuş işlemler. Çarşamba günü tekrar arayıp şansımı deneyeceğim olmazsa da e devlet tbb üzerinden başvuru yapacağım. Düşük bir ihitimal ama uğraşmaya değer.
  • Bu sekilde kredi cekince kredi puani olumsuz etkilenmiyor mu, bilen birisi aydinlatabilir mi?
  • smhuygun S kullanıcısına yanıt
    Düşük ihtimal değil hocam iptal ediliyor. Ama önce bankaya başvurup size verdiği yanıtı hakem heyetine sunmanız lazım. Ben iptal etmek istedim etmediler böyle yanıt verdiler vs şeklinde başvurup sonuçlanınca bankadan iptal talep ettiğiniz tarih itibari ile primi iade ediyorlar
  • karasac K kullanıcısına yanıt
    7700 yazdım sonuç aynı zaten
    Çoook eskiden hesabım vardı halen aktif mi bilmiyorum 8 ay önce falan denemek için bankamatik kartı taktığımda müşteri değilmişim gibi işlem yapmıştı diye hatırlıyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.