Şimdi Ara

Infinity War Thor vs DCEU Justice League (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
0
Favori
6.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

hocam ne yaptınız şimdi since görcek yeniden gelecek bizde boşuna laf anlatmaya çalışacaz
    Gelsin ne yapalim sirf kanser insanlar var diye yorum yapma ozgurlugumuzu neden kisitlayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Thor'u güçlü göstermek için çok yanlış evreni seçmişsin. Boynuna takılan aleti koy zaten thor pert.
    Öncelikle gelismis bir teknoloji ile yapilmis o seyler kim bilir ne kadar guclu varliklari etkileyecek duzeyde dusun evrenin her yerinden kisiler dusuyor oraya biyoloji diye bisey var belki sinirler aracılıgıyla beynin bazı bolumlerine etki ediyor acı ile gorevli bolume etki ettigini dusun tum vucudundaki sinirler uyariliyor kim dayanabilir tum sinirleri olmus bir kisi dayanabilir anca yani boyle detayları filmde açıklamasalar bile düsünerek bulabilecek kapasitededir cogu insan internette espri amaçlı gordugun seyleri ciddiye almisindir belki

• Karşısında isterse mjolnir artı stormbreaker olsun fark etmez IG'li thanos var. Tamamen Thor'un diğer filmlerdeki sönüklüğünü atması için başka bir şey değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

Karşısında isterse mjolnir artı stormbreaker olsun fark etmez IG'li thanos var. Tamamen Thor'un diğer filmlerdeki sönüklüğünü atması için başka bir şey değil..
    O kadar yazdıgım seye cevabın bu mu cidden? Neden sana laf anlatiyorsam anlamak da gucluk cekiyorsun sanki, sacma sapan argümanlarla cevap vericegine benim yazdıgım seylere gore cevaplar veremiyorsun tabi bana cevap vericeksen yazdıgım seylere karsı gorusunu mantikli sebeplerle yazman gerekmiyor mu? konu hakkinda fikirlerini belirticeksen zaten istedigini yaz benim yazdıgım seyleri açiklamiyor ya da gecersiz olması icin bir sebep sunmuyor bu yazdıgin cevap

Sana gore zaten Living Tribunal bile yenemez degil mi superman i ya da jl yi ? Bu kadar fanboy olma bende seviyorum DC yi ama sen biraz fazla seviyorsun sanki marvel dusmanligi sezdim sende bunlar bos isler ben iki tarafida takip ediyor filmlerini falan izliyorum. Bu marvel vs dc basligi degil burda karakterlerin yapabileceklerini karsilastiriyoruz.

• Arkadaş kimlerle uğraşıyoruz yaşın kaç cidden? Marvel'i siz abartıyorsunuz ben değil ben iki tarafıda izliyorum hatta Marvel sinema evrenini daha başarılı buluyorum ama sizin anlamak istemediğiniz nokta bir taraf ne kadar güçlüyse karşı tarafıda o kadar güçsüz tutmanız neymiş efendim Thor Thanos'a kafa tutmuş yok strombreaker yok bilmem bir filmde yapılan olayı hemen görüp yok Thor şöyle uçuyor yok Thor şöyle kaçıyor diye konu açıyorsunuz. Açılan konuların %90'ı ego tatmini başka bir şey değil herkes benim yazdığım karakter daha güçlü yener modunda takılıyor. Adama diyorum karşısında hız ve refleks olarak açık ara önde birisi var diğer özelliklerini saymıyorum. Thorun tek filmde yaptıklarıyla konu açıyorsunuz bu arada Marvel evreninde daha önceki filmlerde Thora gerektiği özeni gösterilmediğini söyledim kaç kere sırf bir filmle sizin gibi fanların gazını almak için yapılmış bir şeyi gelmiş burada milletin gözüne sokacaksınız neredeyse. IG Thanos yok şöyle güçlü yok bilmem ne yapıyor ne oldu bir Strombreakera mı yenildi şimdi? Tony Stark IG Thanos'a dayanmış neymiş efendim Superman'ı yenebilirmiş bunuda diğer konudakiler söylüyor Supermanda önüne gelen herkesten dayak yiyor zaten öyle boş bir karakter. Bende bir konu açayım New 52 Dr.Manhattan vs Thor diye nasıl size göre Thor yine yener değil mi? Karakter savaşları bölümünün 3'te 2'si ego tatmini başka bir şey değil. Öğrenmek için konu açan kişi çok az.

• quote:

Karşısında isterse mjolnir artı stormbreaker olsun fark etmez IG'li thanos var. Tamamen Thor'un diğer filmlerdeki sönüklüğünü atması için başka bir şey değil..
    JL nin karşısında supo vardı ki JL yi bırak WW tek başına baş edersi o supermanle.. Flash Supermanle dalga geçerdi..

Ama ne oldu Superman ilah o herkesi yener tek atar iş biter.. Bu yani

Supermanı çok abartıyorlar olduğundan fazla güçlü gösteriyorlar Supermanı aslında çok rahat etkisiz hale getirirlerdi.. WW nerdeyse Superman gücünde Flash supermanden hızlı ki zaten New 52 JL serisinde Flash Superman ile dalga geçiyordu. Wonder Woman biçok kez supermanın sinirli haliyle uğraştı ve dayak yemedi tek başına olsa bile.. Başabaş gidiyorlardı burda aquaman var flash vvar ama yine dayak yiyorlar..

Neyse Superman tek atar boşverelim

• quote:

Arkadaş kimlerle uğraşıyoruz yaşın kaç cidden? Marvel'i siz abartıyorsunuz ben değil ben iki tarafıda izliyorum hatta Marvel sinema evrenini daha başarılı buluyorum ama sizin anlamak istemediğiniz nokta bir taraf ne kadar güçlüyse karşı tarafıda o kadar güçsüz tutmanız neymiş efendim Thor Thanos'a kafa tutmuş yok strombreaker yok bilmem bir filmde yapılan olayı hemen görüp yok Thor şöyle uçuyor yok Thor şöyle kaçıyor diye konu açıyorsunuz. Açılan konuların %90'ı ego tatmini başka bir şey değil herkes benim yazdığım karakter daha güçlü yener modunda takılıyor. Adama diyorum karşısında hız ve refleks olarak açık ara önde birisi var diğer özelliklerini saymıyorum. Thorun tek filmde yaptıklarıyla konu açıyorsunuz bu arada Marvel evreninde daha önceki filmlerde Thora gerektiği özeni gösterilmediğini söyledim kaç kere sırf bir filmle sizin gibi fanların gazını almak için yapılmış bir şeyi gelmiş burada milletin gözüne sokacaksınız neredeyse. IG Thanos yok şöyle güçlü yok bilmem ne yapıyor ne oldu bir Strombreakera mı yenildi şimdi? Tony Stark IG Thanos'a dayanmış neymiş efendim Superman'ı yenebilirmiş bunuda diğer konudakiler söylüyor Supermanda önüne gelen herkesten dayak yiyor zaten öyle boş bir karakter. Bende bir konu açayım New 52 Dr.Manhattan vs Thor diye nasıl size göre Thor yine yener değil mi? Karakter savaşları bölümünün 3'te 2'si ego tatmini başka bir şey değil. Öğrenmek için konu açan kişi çok az.
    Bunu diyen arkadaşın yaptıgı yorumlar marvel abartıyor thor o kadar guclu olmaz (superman siker moruq) benzeri yorumlar bilgi içermeyen bos cumleler ya sen bilgi sahibi degilsin ya da yazarak bildiklerini aktaramıyorsun yaptıgın yorumlar anca agir DC fanlarını gaza getirecek yorumlar karakterlerin gucu ve potansiyeli hakkında bilgi vermiyor ama benim ve gerek diger arkadaşların yazdıgı seyler thor un gucu ve yapabilecekleri hakkında bilgi verirken senin gibilerin yazdigi yorumlar hic bir bilgi vermiyor anladin mi? Yani insanlar bu yazıyı tamamen okudugunda thor un gucunu ve yapabileceklerini rahatca anlayacakken sizden ogrendikleri tek bilgi (superman siker moruq) tarzinda sacma sapan yorumlar olucak bu arada dr.manhattan alir diyorum.

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    yav sizin gibilere laf anlatamıyoruz süperman stepanwolfu döverken thor thanosu dövüyor du 2 featten belli oluyor zaten kimin üstün olduğu uzatmaya gerek yok
  • hocam size dedim ben konuyu neden hortlattınız diye etrafımızda since dışında çok fanboy var madem süponun bu kadar seveni var neden dc filmde batmanden dayak yedirdi onuda anlamadım
  • quote:

hocam size dedim ben konuyu neden hortlattınız diye etrafımızda since dışında çok fanboy var madem süponun bu kadar seveni var neden dc filmde batmanden dayak yedirdi onuda anlamadım
    Bak bende bi aralar senin gibi hulk faniydim (forumlarda yorumlarım yokta) zamanla atlattım sende atlattın simdi bakiyorum karakterlerin yapabilecegine guc seviyesine ona gore yorum yapıyorum ayni sekilde sende oyle aşılır zamanla boyle seyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45AE6CBF9 -- 15 Temmuz 2018; 13:53:25 >
  • bazıları açılmaz hocam
    süparmani kendiyle özleştiren arkadaşlarımız var süpermanin featleri ortada iken thoru nasıl alacağını zannediyolar merak ediyorum sorduğumuzda ise konuyu çarpıtıyolar
  • quote:

bazıları açılmaz hocam
    süparmani kendiyle özleştiren arkadaşlarımız var süpermanin featleri ortada iken thoru nasıl alacağını zannediyolar merak ediyorum sorduğumuzda ise konuyu çarpıtıyolar
    Bence mesela sadece mjolnir in guclerini kullanabilen thoru superman alir ayni sekilde sentry icin de oyle dusunuyorum simdi thor bir unvan cekici kaldiran kisi bu guce sahip oluyor ama odinson thor yani skyfather ve elder god in oglu oldugunu fark eden thor çok daha gucludur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45AE6CBF9 -- 15 Temmuz 2018; 14:1:51 >
  • yav hocam thora ig de verseniz fanboylar gelir süperman yener der öyle adamlar boşuna uğraşmaya gerek yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 15 Temmuz 2018; 14:5:39 >
  • quote:

yav hocam thora ig de verseniz fanboylar gelir süperman yener der öyle adamlar boşuna uğraşmaya gerek yok yani
    Zaten Superman yener çünkü çok hızlı.. Ayrıca Thor un elini yumruk yapmasına izin vermez ve Superman alır
  • Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    hocam ciddimi yazdınız
  • quote:

hocam ciddimi yazdınız
    Tabikide hayır

Çoğu kişi bu zihniyette onlara gönderme olarak yazdım
    hocam bende şaşırdım bir ara
    hız neymiş yav gerçeklik taşıyla süpermani yarasa yapıp batmane hediye eder
  • quote:

hocam bende şaşırdım bir ara
    hız neymiş yav gerçeklik taşıyla süpermani yarasa yapıp batmane hediye eder
    doğru
    hocam bu konuyu açtığınızda direk popülere girmişti bir arada konuyu kitlemişlerdi hatırlıyormusunuz
  • quote:

hocam bu konuyu açtığınızda direk popülere girmişti bir arada konuyu kitlemişlerdi hatırlıyormusunuz
    Hatırlıyorum hocam.. Ama çok güzel tartışmıştık bence :D
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.