Şimdi Ara

İNFİNİTİ & NİSSAN MAXİMA KULÜBÜ (NASIL,TEKNİK BİLGİ,SORUNLAR) (90. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.783
Cevap
47
Favori
154.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selamün aleyküm arkadaşlar herkese kolay gelsin bende maxima 98 model var bu araca obd cihazı bağlanıyormu baglaniyorsa nerede ve nasıl bağlandığını soylerseleniz çok sevinirim bide araçta eyiebag lambası yanıyor sonruremedim yardım cinolirsaniz sevinirim saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam&Selam

98 model maximalar obd2 bağlantısına sahiptir... motor kaputunu açtığımız mandalın hemen 10-15 cm üzerinde yanında çevresinde diyelim yeralmakta....

airbag lambasını söndürmek için adımları takip ediniz...

1. Sürücü koltuğuna oturun ve kontağı açın gösterge ışıkları yanıyor vaziyette...
    2. Kontak açık halde Elinizle kapı üzerindeki swich'e 7 veya 8 kere saniyede 1 kez olmak üzere aç kapa yapın....
    3. 8. kezden sonra kapı açık halde marşa basın ve arabayı çalıştırın...
    4. Bu işlemleri lamba sönene kadar birkaç tekrar yapın...
    5. Eğer bu işlemlerden sonra lamba sönmüyor ise kablolarda sigortalarda herhangi bir kopukluk varmı onu araştırabilirsiniz..
    6. Koltuk altındaki bağlantı noktaları,sigorta bölümü kontrol edebilirsiniz.....

bu işlemleri deneyin sonucu bizimle paylaşırsanız birlikte başka çözümler geliştirmeye çalışırız...

• kıllıoğlu kullanıcısına yanıt

Selam&Selam

aracımı sahibinden.com ilanı incelemek isteyenler ve düşünenler için: ilan no :1159508103

ilan süresi 7 mart - 7 nisan 2024 tarihleri arasında geçerlidir....

NOT: Arkadaşlar tanımadığım numaralara cevap vermiyorum bu aralar seçim anketi için çok arıyorlar.... önceden mesaj atın aksi halde direk spamlara kaydediyorum bilginiz olsun.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıllıoğlu -- 11 Mart 2024; 15:40:37 >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.