Şimdi Ara

iNew V3 / Quatro F1453 inceleme, root, imei değiştirme, recovery, firmware, custom rom vs.. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
17
Favori
57.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açık havada 1-2 saat civarında tüm uyduların kitlenmmesini beklemelisin. Daha sonra sıkıntı olmadan 2-3 sn içinde konum bulunabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 9 uydu aktif oluyor. Şu sayfada birkaç değişiklik yapmış arkadaş onu okuyun isterseniz.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=92435251&p=22#93205514

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaz suan balkonda bekliyor, 1-2 saat oradamı kalsın?Ayıca ekranı kapatırsam sorun olurmu şuan %60 şarj 1-2 saat açık kalmaya dayanamayabilir @adimavi

oradaki mesaja göre düzenledim şuan tekrardan deniyorum @kasai
  • Ekran açık kalacak bu önemli. Saatte gerek yok bende en uzun 3 5 dakika da tamamladı. Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Ekran açık kalacak bu önemli. Saatte gerek yok bende en uzun 3 5 dakika da tamamladı. Kolay gelsin.

Neredeyse 45 dk ekran acik bekledi ama sadece 1 tane uydu bulabildi bende kapattim.sen denerken balkondami yaptin yoksa açık alandami?

• sorunu halletim, yabancı kaynaklarda aratınca alüminyum folyodan anten yaparak sinyali güçlendirenleri gördüm.Bende aynısından yaptım ve neredeyse %40-50 civarı artış oluyor sinyallerde.Folyo takılı iken en az 6-7 uydu sinyali sarı-yeşil görünüyor.Anteni çıkarınca 3-4'e düşüyor
     iNew V3 / Quatro F1453 inceleme, root, imei değiştirme, recovery, firmware, custom rom vs..

iNew V3 / Quatro F1453 inceleme, root, imei değiştirme, recovery, firmware, custom rom vs..

• merhaba arkadaşlar inew v3 miu rom kurup deneyen varmı need rom miu rom kuracam ama cesaret edemedim :-)

• arkadaşlar gps sorunsuzca bağlanıyor ama devamlı kopuyor.Dün uzun uğraşlar sonucu uyduya bağlanmayı başardım fakat bugün araba ile test etmeye çıktım sürekli kopmalar yaşanıyor.Arabaya bindiğim anda sorunsuzca tarif aldım fakat sonrasında koptu ve 10 dk bağlanamadı.daha sonra 5-10 sn yine bağlı kaldı ve tekrar koptu, bir dahada bağlanamadı.Boyle bir sorun yaşayan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ommemo

arkadaşlar gps sorunsuzca bağlanıyor ama devamlı kopuyor.Dün uzun uğraşlar sonucu uyduya bağlanmayı başardım fakat bugün araba ile test etmeye çıktım sürekli kopmalar yaşanıyor.Arabaya bindiğim anda sorunsuzca tarif aldım fakat sonrasında koptu ve 10 dk bağlanamadı.daha sonra 5-10 sn yine bağlı kaldı ve tekrar koptu, bir dahada bağlanamadı.Boyle bir sorun yaşayan varmı?

hangi rom kurulu sizde?
    1.0.8 kurmanızı tavsiye ederim.
  • hangi romun kurulu olduğunu nasıl anlarım? ayarlardan bakınca sadece android 4.2.2 yazıyor, derleme numarasında cxq_v3_inew_v1.0.9 yazıyor.1.0.9 romumu kurulu? veya öyle bir rom varmı
  • 1.0.9 u sizmi kurdunuz yoksa üstünde mi geldi? 1.0.8 gps fix romunu ve üstüne Tsunami romunu tavsiye ederim. En stabil bu gözüküyor şimdilik.

• quote:

1.0.9 u sizmi kurdunuz yoksa üstünde mi geldi? 1.0.8 gps fix romunu ve üstüne Tsunami romunu tavsiye ederim. En stabil bu gözüküyor şimdilik.

Aldigimda boyleydi hic rom kurmadim

• quote:

quote:

1.0.9 u sizmi kurdunuz yoksa üstünde mi geldi? 1.0.8 gps fix romunu ve üstüne Tsunami romunu tavsiye ederim. En stabil bu gözüküyor şimdilik.

Bende de 1.0.9 romla geldi gps ayarlamak için kafayı yedim.
    Daha sonra 1.0.8 gps fix rom kurdum gps diye bir sorunum kalmadı
    O üzerindeki rom sıkıntılı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasim535

quote:

quote:

Bende de 1.0.9 romla geldi gps ayarlamak için kafayı yedim.
    Daha sonra 1.0.8 gps fix rom kurdum gps diye bir sorunum kalmadı
    O üzerindeki rom sıkıntılı...

Sanirim bende oyle yapacagim buyuk ihtimal 2-3 gun sonra kurarim.rom kurma sirasinda telefondaki kisisel verilerin kaybolmamasi icin kolay bi yedekleme sistemi varmi yoksa tek tek kopyalamammi gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: rasim535

inew v3 1.1.5 rom
    https://docs.google.com/file/d/0B4Dek_AyAlgOQ1hmakJmZ3BUZ2M/edit

resmi rommu bu? sen kurdunmu?
  • Resmi rom değil hocam. Offical 1.1.4 kitkat olarak gelecek onu bekliyorum. Çıkınca burada paylaşacağım.
  • quote:

Resmi rom değil hocam. Offical 1.1.4 kitkat olarak gelecek onu bekliyorum. Çıkınca burada paylaşacağım.

kitkat tarihi bellimi? sence 1.0.8 mi kurayım (gps sorunu düzelmesi için) yoksa kitkat'mı bekleyeyim?Ayrıca bataryaları inew v3 bataryasımı yoksa thl w8 bataryasımı sipariş ettin? Büyük ihtimal bende 1-2 tane batarya alacağım, umarım gümrükte takılmaz mağlum batayalarda yasaklı ürünler içerisinde...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.