Şimdi Ara

indüksiyon ocak mı yoksa cam seramik ocak mı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
67.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: djfancy07

henüz fatura gelmedi. gelince paylaşırım.

Sabırsızlıkla bekliyorum bende yakın bir zamanda indüksiyonlu bir ocak almayı düşünüyorum... Önereceğiniz modelleri bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karbukan

quote:

henüz fatura gelmedi. gelince paylaşırım.

Sabırsızlıkla bekliyorum bende yakın bir zamanda indüksiyonlu bir ocak almayı düşünüyorum... Önereceğiniz modelleri bekliyorum..

Alıntıları Göster
    arkadaslar aldığım bosch marka ocağı herkeze tavsiye ederim. bu devirde tüplü ocak kullananın aklına şaşarım
  • quote:

..bu devirde tüplü ocak kullananın aklına şaşarım

Bu dediğine @cames123 de dahil mi ?

Not : yedekte bulunmasında mahsur yok.
    Elektrikler kesilse çaysız mı kalacağız yani , yok canım daha neler kan çıkar be.
    Diğer elektrikli aletlerin çoğu çalışırken sistem tam yüklü durumda iken de hani olmaz ya , olursa yani , lazım olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musallim

quote:

Elektrikler kesilse çaysız mı kalacağız yani , yok canım daha neler kan çıkar be.
    Diğer elektrikli aletlerin çoğu çalışırken sistem tam yüklü durumda iken de hani olmaz ya , olursa yani , lazım olabilir.

evet haklısın.

arkadaslar. yeminle söylüyom teknolojiye ayak uydurmak lazımmış

Dar bi evde doğdum büyüdüm . dar evi bilen bilir rezillik. güneş görmez sıcak su olmaz rutubet olur vs vs....

gittim 2014 model 250 milyar civarında ev aldım

hiç kameralı telefonum bile olmadı sadece telefondan alo derdim

gittim iphone5 s aldım sıfır manyak bi olaymış meğerse. sosyalleştim bir anda.

gittim arabamı saatım scirocco model volkswagen aldım. yani arkadaslar bir anda hayata bakış açım değişti. bütün bunları nasıl mı yaptım. işte onu söyleyemem . aslında para kazanmak hemde çok kazanmak çok kolaymış. ben bunu yıllarca nasıl düşünememişim dedim kendi kendime. inşallah sizde bulursunuz bu yöntemi. işte o zaman bakış açınız değişecektir. parası olmayanlar için söylüyorum kazanmak çok kolay değişiklik şart...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musallim

quote:

evet haklısın.

arkadaslar. yeminle söylüyom teknolojiye ayak uydurmak lazımmış

Dar bi evde doğdum büyüdüm . dar evi bilen bilir rezillik. güneş görmez sıcak su olmaz rutubet olur vs vs....

gittim 2014 model 250 milyar civarında ev aldım

hiç kameralı telefonum bile olmadı sadece telefondan alo derdim

gittim iphone5 s aldım sıfır manyak bi olaymış meğerse. sosyalleştim bir anda.

gittim arabamı saatım scirocco model volkswagen aldım. yani arkadaslar bir anda hayata bakış açım değişti. bütün bunları nasıl mı yaptım. işte onu söyleyemem . aslında para kazanmak hemde çok kazanmak çok kolaymış. ben bunu yıllarca nasıl düşünememişim dedim kendi kendime. inşallah sizde bulursunuz bu yöntemi. işte o zaman bakış açınız değişecektir. parası olmayanlar için söylüyorum kazanmak çok kolay değişiklik şart...

Alıntıları Göster
    Davlumbazın içerisinde fan şart.
    Yoğun dumanda sıradan fanlar çekemez.
    Radial fanlar var.

http://www.imesamekanik.com

• quote:

Beyaz eşya almaya bayram sonunda başlıyorum soru şu

indüksiyon ocakmı alyım yoksa cam seramik ocakmı ?

arasındaki farkları bilen varmı acaba ??

hangi marka model aldınız? elektirik faturasına kaç tl eklendi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parmen

quote:

Indiksiyonlu Ocak aldım kesinlikle teknoloji harikası tavsiye ederim 7 ayda toplam 517 tl geldi
  • djfancy07 kullanıcısına yanıt
    önce ki ve sonra ki faturaları karşılaştırdınız mı? mesela önceden 50 tl geliyordu şimdi 70 geliyor gibi.
  • quote:

önce ki ve sonra ki faturaları karşılaştırdınız mı? mesela önceden 50 tl geliyordu şimdi 70 geliyor gibi.

Öncesi yok . Bina 0 km . Ama şunu söyleyebilirim . Tüplü ocaktan kat ve kat daha ucuz ver Güvenli. Örnek vermek gerekirse ilerde Çocuğunuz ocağı açık unutsa belli bi süre sonra otomatik kapanıyor . YadA evde Ufaklık varsa elini yakmaz. Acil yemek pişirecek olsanız anında pişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djfancy07 -- 18 Mayıs 2015; 14:05:52 >
  • quote:

quote:

Markası Bosch modeli eve gidince bakar yazarım . Zaten resmi sitesine girip bakın 4tane model var altı üstü 😎
  • parmen P kullanıcısına yanıt
    ben siemens EH611BA18E/01 aldım ve taktırdım, eve henüz taşınmadığımdan sarfiyatını söyleyemem şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meti****

ben siemens EH611BA18E/01 aldım ve taktırdım, eve henüz taşınmadığımdan sarfiyatını söyleyemem şimdilik.

sizden rica etsek fatura gelince önce yaktiğinız ve yeni değerleri buraya yazar mısınız
  • djfancy07 kullanıcısına yanıt
    temizliği nasıl.daha önce franke vitroseramik elektrikli ocak kullandım. tavadan sıçrayanlar dökülen şeyler kızgın yüzeyde iz yapıyordu. bunda öyle bir sorun var mı?
  • quote:

temizliği nasıl.daha önce franke vitroseramik elektrikli ocak kullandım. tavadan sıçrayanlar dökülen şeyler kızgın yüzeyde iz yapıyordu. bunda öyle bir sorun var mı?

Iz yapmıyor . Zaten temizleme kelinizde satın alırsınız servisten . Dediğim gibi maximum 3 - 5 lira oynar. Tüp işi bitti artık . Bu devirde tüplü Ocak almak akıl işi değil.
    bunda "kızgın yüzey" oluşmuyor. sadece ısınan tencerenin tabanı camı ne kadar ısıtabilirse. o yüzden dökülen/sıçrayanda sıkıntı olmaz.
    gelen fatura değerini yazarım ama ev yeni, elektrik de yeni açıldı. daha önceki faturası yok yani. ancak şu andaki evin faturasıyla karşılaştırabilirim ama ne kadar anlamlı olur bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkal -- 20 Mayıs 2015; 14:55:11 >
  • Bende merak ediyorum indüksiyon ocak aylık elektrik tüketimini ?

1adet büyük tüp 70 tl
  • szm428 S kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar, yaklaşık 8 aydır indüksiyon ocak kullanıyorum. önceki evimde aylık elektrik faturam 110-120 tl iken şimdi ise 120-130 tl civarı. yani fark 10 tl kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meti****

arkadaşlar, yaklaşık 8 aydır indüksiyon ocak kullanıyorum. önceki evimde aylık elektrik faturam 110-120 tl iken şimdi ise 120-130 tl civarı. yani fark 10 tl kadar.

Aynen kardeşim indüksiyon ocak bir harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: szm428

Bende merak ediyorum indüksiyon ocak aylık elektrik tüketimini ?

1adet büyük tüp 70 tl

Aylık 30 kira felan geliyor hergün yemek pişen bir evde
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.