Şimdi Ara

510 tl. İndirim! Satılık WD Red 2TB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhabalar,

Sıfır olarak n11.com dan aldığım ve toplasan 10 gb veri yazmadığım wd red wdefrx 2tb disk satılıktır.

İstediğim fiyat 510 tl.

Takas makul olan her şeyle olabilir.

Tüm teklifler için pm lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcus83 -- 27 Aralık 2022; 10:25:13 >

• Alıcılara bilgi: ev kullanımınız için değildir, enterprise bir üründür, özel amacı vardır. Alıp içine resim müzik koymaya kalkarsanız, Allah korusun steam kütüphanenizi falan koyarsanız kanser olursunuz:)
    hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

Alıcılara bilgi: ev kullanımınız için değildir, enterprise bir üründür, özel amacı vardır. Alıp içine resim müzik koymaya kalkarsanız, Allah korusun steam kütüphanenizi falan koyarsanız kanser olursunuz:)
    hayırlı satışlar
    "Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyenden uzak dur"."

1. Red'e resim, müzik neden konmuyormuş? Tam olarak amacı bu.

2. Red enterprise disk değildir.

3. Enterprise olsaydı kötü değil, daha iyi olurdu.

Enteresan olan, biri de upvote etmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red serisi 4 tblık 2 adet diskim var. Bu diskler Nas sürücüler için 7/24 çalışsın diye üretilmiş dayanıklı ve performanslı disklerdir. Green, blue, purple serilerinden daha performanslıdır. Yukarıda kanser falan ne sayıklamış arkadaş anlamadım. 4K film, flac müzik ve oyun arşiv için kullanıyorum, eski 2şer tb disklerim greendi, performans katlandı desem yeridir.
  • Yaz sil yaz zannetmişim diski o zaman. Yaz sil yaz değilmiş, özür diliyorum.
  • PM
  • Cevaplandırdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne zaman alındı garanti durumu nedir...şubat 2019 da alınma samsung 860 evo ssd var temiz az kullanılmış konusunu açmıştım takas düşünürsen
  • Hala satılık mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm attım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.