Şimdi Ara

İndirim bitti. 250 TL 250 TL Üzerinde 100 TL İndirim 'İLK MESAJDA FIRSATLAR'(newegg.com) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
23
Favori
56.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.newegg.com/global/tr-en/Product/Product.aspx?Item=N82E16820232476

G.SKILL TridentZ RGB Series 16GB (2 x 8GB) 288-Pin DDR4 SDRAM DDR4 3200 - 807₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 24 Kasım 2018; 16:32:56 >
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    "SECURE CHECKOUT" yaptıktan sonra düşüyor.
  • divxcimcime kullanıcısına yanıt
    Satıcısı newegg olmayan ürün almayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Ya bende de 120GB + 1.5 TB var ama tam yetmiyor SSD kısmı yazıkki. Dedim bi 240lık alayım 120liği emektar laptop'a takarım. 240lık mı 480lik mi alayım odur budur derken kaçırdık diğer fırsatları. Şimdi bunu alıp almamaklara aradayım geceye kadar beklerim başka bişey çıkmazsa ADAT alacağım gibi.
  • https://www.incehesap.com/480-gb-james-donkey-jd480-ssd-disk-fiyati-38642?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber 480 gb 379 tl. Aklımı karıştırdı bak şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu fırsat bu gece 23.59 da mı bitiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Bende g430 var hocam diğer aksesuarlarda logitech olunca tek yazılımdan rahat kullanım sağlıyor bana gerçekten sizce riske girip 500e wireless corsair alınır mı hayatımda corsair kulaklık kullanmadım birde logitech yurtdışı ürünlerde garantili oluyordu acaba corsairde durum ne

Alıntıları Göster
    Ilk olarak ben kablolu modelini kullaniyorum bu wireless olan model ses seviyesi daha mi dusuktur onu bilemiyorum ben memnunun mikrofon kalitesi guzel sesde guzel hybrid oldugundan dolayi garanti konusunda hicbir bilgim yok turkiyeden almistim

• samsung nvme'de 650-700e gelecek ama stok yok
  • Hpnin nvme m2 sini kullanan var mı alınır mı 250 gb 260 tl ye geliyodu yanlış hatırlamıyosam

• WrathChild kullanıcısına yanıt
    Hocam bence riske girmeyin garanti maranti ile uğramamak için, direk İncehesap tan James donkey alın derim ben arada 50 tl lik farkı garanti diye düşünün ki bence memnun kalırsınız. 1 e 1 değişim garantisi var dediklerine göre.

• https://m.newegg.com/global/tr/product/1VH-000J-000P6

Refurbished g633 350 TL civarına gelir

• Laptop için Gskill 8 gb ddr3L 1.35v 1600 mhz ram ve 64 gb. team microsd kart aldım, 265 lira tuttu. Sadece ram 430 lira civarı TR'de.. SSD'yi de 208 liraya james donkey almıştım mübarek cumadan.. Epey idare eder böyle..Çok teşekkürler...
    incehesap fiyat
  • kampanya son gün belli mi?
  • Kampanya bitiş saati ve günü nedir ? Birden fazla ürün alip indirimden faydalanabiliyormuyuz ?

• DH Newegg Mağdurları Ana Konusu
    (###Loading###)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Use promo code NEWEGG2018TUR for ₺100 off an order of ₺250+. 1 use per customer. Deal ends November 25 at midnight Pacific Time. Exclusions apply.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.