Şimdi Ara

İndirim bitti. 250 TL 250 TL Üzerinde 100 TL İndirim 'İLK MESAJDA FIRSATLAR'(newegg.com) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
23
Favori
56.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marxx

Senin gibi dusunen ve seni +layanlarin sahane super mubarek cuma konularini gezmesi asil ironi hocam :)
    nedenmiş o ?
    ben sizi düşündüğüm için söyledim ,çünkü ilerisi bilinmiyor ,şimdi harcadığınız çok gerekli olmayan teknolojik aletlere yatırdığınız paraları çok arayabilirsiniz ,demek istedim

yoksa bana ne milletin yaptıklarından
  • EVGA PSU'lar nasıldır, bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya her üründen 100 tl düşmüyormu
    yoksa tek tek mi sipariş vermemiz gerek?
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    bende aldım intelin uluslarası garantisi var diye biliyorum.427 tl ye nvme 512 gb ssd bence çok iyi samsung 860 evo dan daha f/p olduğu kesin
  • Hann- H kullanıcısına yanıt
    toplam 100 tl, kod 1 kere kullanılıyor.
  • Arkadaşlar buradan patır patır sipariş geçiyorsunuz herşey iyi güzel fiyatlar 100 tl promo indirimiyle uyguna geliyor hatta ben de buradan RAM almak istiyorum fakat burada ince bir husus yok mu?

Sorum şu : sizler daha önce bu newegg sitesinden sipariş geçtiniz mi? Siparişler gümrük sıkıntısı olmadan ekstra gümrük vergisi çıkmadan mı elinize ulaştı? Eğer bu siteden daha önce alışveriş yapmadıysanız biraz fazla cesaretli davranmıyor musunuz? Çünkü nette gümrük sorunu olduğunu dair postlar mevcut...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Yahu bende biliyorum fazla tutacağını ama üründen fazla kargomu olur. Kargoları aşırı yüksek zaten. Çük kadar ssd ye nerdeyse 100₺ istiyor. Gönderimi kapatsın o zaman. Birde aon ekranda ekstra fazla bir ücret çıkıyor onu hiç anlamadım zaten. Neyse zamanla oturur inşallah.

• kargolar normal abartmayın ssd+ram var 72 lira kargo çıkıyor, 13$ yapıyor. sorun sadece ne eklerseniz ekleyin kargonun bu fiyatlardan başlaması, 1den fazla üründe avantajlı daha çok. fedex ile geliyormuş normal o da 2-3 gün de gelecek sonuçta. belki yavaş kargo seçeneği eklerler amazon gibi o daha uygun olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Yahu bende biliyorum fazla tutacağını ama üründen fazla kargomu olur. Kargoları aşırı yüksek zaten. Çük kadar ssd ye nerdeyse 100₺ istiyor. Gönderimi kapatsın o zaman. Birde aon ekranda ekstra fazla bir ücret çıkıyor onu hiç anlamadım zaten. Neyse zamanla oturur inşallah.
    Demekki bunlarda sistem böyle; alıp almamak bizim elimizde aman gönderimi kapatmak ne demek! Sizin işinize gelmedi kapatalım oh ne ala! Ben bir kaç parçada faydalandım baya da ucuza geldi hele indirim kodu mis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam eyvallah ben de newegg in gümrük vergisini baştan aldığını biliyorum. Fakat buna rağmen ekstradan gümrük vergisi ücreti çıkartmışlar geçmişte... Bu sorun düzeltildi mi mesele o...

Şuraya bir göz at istersen...

https://www.technopat.net/sosyal/konu/newegg-siparis-macerasi.468072/

• mckoy kullanıcısına yanıt
    bunu ben de gördüm buraya da attım hatta ama 1.5 sene öncenin konusu, bu sene haziran da yazılmış mesajda sorunsuz geldiğini söylemiş biri son sayfalarda. bu kodu türkiye'ye vermediler sadece birsürü ülkeye kod vermişler böyle avrupa/asya'da satışları artırmak için yapıyorlar hazırlıklarını yapmışlardır yani.
  • https://www.newegg.com/global/tr-en/Product/Product.aspx?Item=N82E16834944341&ignorebbr=1
    bu laptop refurbished ürün 2450 ye geliyor bütçem 2700 almaya değer mi grafik kartı hakkında hiç bir bilgi vermemişler nereden öğrenebilirim?
    datasheet de 3 opsiyon gösteriyor
    • AMD FirePro M5100 Mobility Pro with 2GB GDDR5 dedicated memory
    • NVIDIA Quadro K1100M with 2GB GDDR5 dedicated memory
    • NVIDIA Quadro K2100M with 2GB GDDR5 dedicated memory
    bunlardan biri mi var acaba yoksa internal mı kullanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mckoy

Hocam eyvallah ben de newegg in gümrük vergisini baştan aldığını biliyorum. Fakat buna rağmen ekstradan gümrük vergisi ücreti çıkartmışlar geçmişte... Bu sorun düzeltildi mi mesele o...

Şuraya bir göz at istersen...

https://www.technopat.net/sosyal/konu/newegg-siparis-macerasi.468072/

Alıntıları Göster
    bende gördüm bunu 200küsür ücret çıkarmışlar ama son zamanlarda bir iki kişi yazmış youtubeda videoda var sorunsuz geldiğine dair. ben 200lira ücret çıkarsa diye onuda ekledim aldıklarıma yine daha karlı :D

• Fa$o AĞA F kullanıcısına yanıt
    Laptop refurbished alınmaz.Nerden tamir gördüğünü nereden bileceksin...
  • aldım bende. cepteteb sanal kart ile 3d şifresini girdikten sonra kabul etmedi ödemeyi, normal kredi kartı ile aldım. 1344 çekmiş

İndirim bitti. 250 TL 250 TL Üzerinde 100 TL İndirim "İLK MESAJDA FIRSATLAR"(newegg.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 25 Kasım 2018; 14:53:23 >
  • adoni kullanıcısına yanıt
    Hastamısınız oğlum siz kim dedi gönderimi kapat diye. Ben kasalar için dedim sadece. Bi gidin işinize.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.