Şimdi Ara

İndirdiğim Crack Program Silinmiyor ve Kendini Sürekli Yeniden Yüklemeye Çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 10 kullanıyorum. Bir proje yarışmasında, hocamız tasarım için SolidWorks'ün crack programını indirmemizi istemişti. Program bilgisayarda açılmayınca kaldırdım, bulabildiğim bütün dosyaları sildim, lisansları kaldırdım vb. ancak ne yaparsam yapayım bilgisayarı açtığımda tekrar yükleniyor diye çıkıyor. Bazenleri bir anda ama çoğunlukla bir dosyaya sağ tıkladığımda veya herhangi bir dosyayı silmeye çalıştığımda oluyor oluyor.

Sırasıyla bunlar çıkıyor:

İndirdiğim Crack Program Silinmiyor ve Kendini Sürekli Yeniden Yüklemeye Çalışıyor

İptal'e bastığımda ise bunu veriyor:

Format atmaktan başka bir çözümü varsa yazarsanız çok sevinirim 🙏🏻

• İndirdiğim Crack Program Silinmiyor ve Kendini Sürekli Yeniden Yüklemeye Çalışıyor
    İndirdiğim Crack Program Silinmiyor ve Kendini Sürekli Yeniden Yüklemeye Çalışıyorreddit
    How can I stop Windows from trying to configure SOLIDWORKS PDM?
    https://www.reddit.com/r/SolidWorks/comments/rdcs94/how_can_i_stop_windows_from_trying_to_configure

adreste microsofttaki uygulamayı kullan solidworks pdm yi sil

• Gökşen PASLI G kullanıcısına yanıt

Çok sağ olun Allah razı olsun, kurtuldum sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adsizkahraman10 -- 19 Temmuz 2022; 21:49:9 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.