Şimdi Ara

INDESIT BUZDALAPLARI NASIL SİZCE.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
8.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar INDESIT marka buz dolapları nasıl sizce.? kampanyası varmış

NO-FROST buz dolabı 599TL. sizce nasıl arada kaldım karar verirsem yarın almayı düşünüyorum....

lütfen kullanan yada yakını kullanan varsa yardımcı olsun...

• lion kardeş bende buzdolabı alacaktım ve çok araştırma yaptım. sanada araştırmalarımdan edindiğim bilgiler sonucu vereceğim tavisiyeyi söyleyeyim. bunlar sadece tavsiye uyup uymamak sana kalmış. bosch, profilo ve siemens aynı fabirikanın malı. zaten içlerine kasasına bakarsan sende anlarsın. ve bunlardan fiyatı en uygun olanı profilo. yani daha ekonomik kesime hitap ediyor ama kalitesinden hiçbir taviz vermeden. sadece digital göstergeleri yok. A sınıfı nofroslarıda 750 ytl civarında oynuyor.model olarakda ben bd4305 modelini 750 ye aldım. akıllı nofrost ve a sınıfı.yararlı olabildiysem ne mutlu
  • Evlere ırak.
  • ucuz etin yahnisi yavan olur derler.

adamların internet sitesine bil giremiyorsun.

enerji tüketimi nasıl ve servisi nasıl bilmek lazım.
  • maddi durumun zayıfsa elektrik tüketimide uygunsa alınabilir ben 10 senedir 8 ev 4 il değiştirdim hala saat gibi çalışıyor çok memnunum fazla lafa bakma herkes kesesine göre hareket etmeli
  • cok sagolun arkadaşlar bilgiler icin bugun cıkıp bi daha bakcam kafama yatarsa alcam artık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lion35

cok sagolun arkadaşlar bilgiler icin bugun cıkıp bi daha bakcam kafama yatarsa alcam artık...

Hocam Bendede ariston var 2004 te aldık tabi bilmeden sormadan ilk 2 sene iyi çalıştı sonra 3 defa bozuldu ve enson olarak motor gitti 200 TL ye mal oldu benden sana tavsiye Ariston ve indesit uzak dur...
  • Bulaşık makinesi,buzdolabı,fırınını işyerinde kulllanıyoruz bir kaç yüz kere bozuldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.