Şimdi Ara

İncelemelerimden çıkan ses sistemi tavsiyesi yardım eder misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 10 yıllık emektar hoparlörümü değişterme vakti geldiğini düşünüyorum :) Acaba bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz ? Bilgisayarda yaptıklarım oyun+film+müzik hepsini eşit miktarda yapmaktayım. Forumdaki arkadaşların yaptıkları yorumları tavsiyeri okudum birkaçını ve arlarından bazı ses sistemlerini çıkardım. 2+1 için genellikle müzik için iyi performans veriyor diyorlar. 5+1 içinde film ve oyun için iyi performans veriyor diyorlar. 5+1 satın almak istiyorum ama iyi ses verirse 2+1 de alabilirim. Bu arada sisteme verebileceğim miktar max 200 TL dir arkadaşlar.

1.EDIFIER X600 2+1
    2.EDIFIER M3200 2+1
    3.LOGITECH X530 5+1
    4.microlab m-200
    5.MICROLAB FC55
    6. creative hakkında önerilen pek sistem bulamadım ama kendimin baktıklarını koyuyorum.
    7.Logitech Z-506 5+1 (Bu istisna önerirseniz 2. el temiz bulabilirim diye düşünüyorum)
    8.Creative SBS A320 2+1
    9.Creative SBS A520
    10.Creative SBS A550 5+1 Gaming Speaker
    11.Philips SPA5300 2+1

Bunlar hakkında iyi kötü her türlü yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Yukarıdaki ses sistemleri haricinde başka tavsiyelerede açığım. Yukarıda yanlış bişeyler söylediysem veya bilmeyerek yanlış bişey yazdıysam özür dilerim. Herkese iyi günler ve kolay gelsin.

• X600 kullaniyorum gayet memnunum. Ama philips spa5300 i merak ediyorum iyiye benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serce5

X600 kullaniyorum gayet memnunum. Ama philips spa5300 i merak ediyorum iyiye benziyor

Evet piyasada çok ses sistemi var insan hangisini almakta kararsız kalıyor peki siz oyun oynarken veya film seyrederken performansı nasıl buluyorsunuz
  • Edifier x600
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.