Şimdi Ara

[İNCELEME] VR Shinecon Sanal Gerçeklik Gözlüğü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
16.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    vr box tavsiye edilmiyor genelde, vr shinecon daha iyi. Gerçeklik hissi istiyorsanız FiitVR yi araştırın aynı fiyata daha iyi 102FOV açıya sahip
  • Ben gözlük kullanıyorum gözlük numaram baya büyük sol 5 sağ 5.25 numara bu sanal gerçeklik gözlüğünü kullanabilir miyim? Gözlüğümün üstüne takabilir miyim?
  • Mart Teknoloji olarak Ankara da Sanal gerçeklik gözlüğü imalatı yapmaktayız.

konuyla ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz

http://mart.tc/sanal-gerceklik-goezluekleri.html
  • ertelemiştim 50 tl görünce Shinecon dayanamayıp aldım ama alet pek hoşuma gitmedi.
    telfondaki lg g3 videoları yada internetteki dizileri birrine geçmiş halde görünüyor .
    yanlış bir şeymi yapıyorum ekradakini video düz izlemek için ne yapmam lazım.
    sadece büyük ekran hissi versin yeter 3d falan istemiyorum.
  • normal video playerla olmaz. vr video player yuklemeniz lazım. ya da 3d sbs formatında video açın. youtube da da vr modunu açarsanız ikili görüntü veriyor. vr player örnek:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abg.VRVideoPlayer&hl=tr
  • EFDynamics kullanıcısına yanıt
    pazartesinden beri deniyorum ama pek umduğum gibi değilmiş bana herhalde ekranlı lazım onlarda çok para verilmez.
    bi yazılımla düzeltilecek şeyler esasında demek başka bahara kaldık.

youtube da özelliklerde var esasında orda fena olmuyor ama benim derdim film ve dizi indirmden izlemek .

teşekkürler @EFDynamics

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 11 Ağustos 2016; 23:16:05 >
  • Arkadaşlar bende kumandalı vr shinecon var ama youtube de cardboard video seçimi yaptığımda siyah ekranda tekrar ortalamak için tıklayın hatası veriyor ve video çok küçük ve başka köşelerde duruyor google cardboard programı yüklü gözlüğü tanıttım ama çözemedim varsa bilen link vs verirse syg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smiyrna -- 25 Ağustos 2016; 23:27:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye den orjinal satan(sarı kutu) neresi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 15 Eylül 2016; 4:14:34 >
  • Son zamanlarda benimde dikkatimi çekti bu gözlükler. n11 gibi sitelerde vr box ürününü çok görüyorum ve fiyatıda gayet uygun. Kumanda ile birlikte 20 lira civarında satılıyor. Birde Vr shinecon var sanırım. Cihazım iPhone 6 ve f/p olarak hangi ürünü tercih edersiniz? Genel olarak film ve dizi için kullanabilirim. Tabi duruma göre oyun felanda olabilir

• Beyler gm5 plusu takip pc den gta 5 oynayacağım. 150 tl ye kadar gözlük onerirmisiniz ? Vr box almam çünkü en ucuzlarindan tatmin etmez sanırım. Tünel etkisi yapmayacak ve rahat olcak. Cevapla rinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 12 Kasım 2016; 21:54:50 >
  • Sinema hissini en iyi hangi gözlükle hissedebilirim, keskinlikte önemli, bobo vr z4 siparişi verdim, yeterli midir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa ya gittim,bi sanal gerçeklik gözlüğü aldım.arkadaş bi tanesi sağlam okşa dişimi kıracam...😠😠😠

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam vr shinecon unda sürümleri var. (m.shinecon.com).

Mesela benimki 110° lik. Ve bir sorunum var programlarda, oyunlarda ekranda iki normal oluyo (bu normal) fakat soldaki ekran, görüntünün biraz sol tarafını veriyo. Cardboard uygulamasına qr code girince ekrandaki görüntü şekli değişiyo. Bana benim gözlüğün qr code u lazım. Babamın telefonu (galaxy s6) görüntü normal.
    Benim telefonum huawei p9

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havacılık bağımlısı -- 4 Nisan 2017; 20:12:9 >
  • Hocam s4 5.0" telefona sahibim. Vr almayı düşünüyorum. Vr gözlüğünü kullanma amacım bilgisayardaki oyunları oynamak olucak. Shinecon düşünüyorum tünel etkisi film için daha iyiyse oyun için de daha iyi olur. Bilgisayardan oyunu açıp usb ile telefona aktarıcam görüntüyü. G sensörlerini kullanmicam sadece bilgisayardaki görüntüyü gözlüğe aktarıp imax etkisi yapıcam ve oyunun içine gömülmüş olucam isteğim bu. Yinede sorayım dedim başka bir öneriniz var mı?
    Birde trinus vr kullandınız mı hiç?
  • Asusu Zenfone 2 laser 5.5 için BoboVR Z4 önerir misiniz? yoksa ekran çözünürlüğü 1280x720 olduğu için çok kalitesiz bir görüntü mü olur? aynı ekran çözünürlüğüne sahip telefonda kullanan oldu mu?
  • arkadaşlar google cardboard'ı kullanmaya çalıştığım zaman gözlüğün üzerinde bir düğme olmadığı için uygulamaları seçemiyorum. önceden uygulamanın üstünde beklediğimde giriyordu diye hatırlıyorum. şimdi nasıl yapıyoruz? yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugra35

note 4 ile kullaniyorum. 360 videolarda basarili degil fakat filmde basarili. forumda cok urun deniyerek bilgilerini paylaşan arkadaslar vardir. herkesin ortak noktasi beklentilerdir. konforu ile film için ideal shinecon. cmoar vr cinema programınida kurdun mu sinema salonunda tek film izlersin :)

Bende almayı düşünüyorum başlangıç olarak. Bs ekranından daha mı büyük gözüküyor orada sanal olarak film izlersem falan ?
  • BRO EAGLE B kullanıcısına yanıt
    Onu nasıl yapacaksınız ya da yaptınız ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.