Şimdi Ara

İnceleme MSI Katana 15 RTX 4070

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar DH ailesi, cihazı yeni aldım. Hemen bir inceleme videosu çekmek istedim.

Cihaz özellikleri: i7 12650H - 16 GB DDR5 RAM - RTX 4070 - 1 TB SSD - 144Hz Full HD IPS Ekran

Artıları

+ Hafiflik

+ Fiyat

+ Fiyatına göre oldukça yüksek bir performans (GPU + CPU + RAM + SSD özelinde)

Eksileri

- Ekran renk doğruluğu aman aman yüksek değil.

- IPS glow mevcut.

- Ses yeteri kadar tok ve yüksek değil.

- Malzeme kalitesi olarak zayıf. Her yeri plastik.

Sonuç: Marka ve donanım düşünüldüğünde 40-45 bin TL bandından alınabilecek en uygun 4070'li laptop.

Umarım hoşunuza gider:

D. Ekin Serinyoutube
    x1.5 hızla izlemeniz tavsiye edilir :) Cihaz linki ve kendi kullandığım ürünler şuradadır: https://app.hb.biz/brhH0DT5PLtW 00:02 - Giriş 02:13 - Tasarım 07:31 - Teknik Özellikler 08:59 - Ekran Yorumum - IPS Glow 11:17 - Teknik Özellikler - Ekran kartı 12:18 - Teknik Özellikler - İşlemci - SDD 16:05 - Ekran ve Ses Testi (Desibel ölçüm cihazım olmadığı için bu şekilde yapabildim mazur görün) 18:44 - Ekran ve Ses Testi - Yorum 19:45 - İncelik 22:00 - Laptop Soğutucu - Zalman 23:46 - Ekran - 180 Derece Açılabilirlik 24:37 - Oyun Testleri - Cyberpunk 2077 (2.0) 26:23 - MSI Center Uygulaması ve overclock olayları 32:34 - Oyun Testleri - Hogwarts Legacy 40:28 - Oyun Testleri - Starfield 44:08 - Oyun Testleri - SpiderMan Miles Morales 52:14 - Oyun Testleri - League of Legends (Bonus) 56:22 - Sonuç - Neden Aldım? İnceleme videolarına başlamışken bir yenisini daha çekeyim dedim. Karşısınızda MSI KATAN 15! Cihaz özellikleri: i7 12650H - 16 GB DDR5 RAM - RTX 4070 - 1 TB m2 SSD - 144Hz Full HD IPS Ekran Artıları + Fiyat (40-45k lar kulağa yüksek gelebiliyor ama bu rakama RTX 4070 bedava resmen) + Hafiflik + Fiyatına göre oldukça yüksek bir performans (GPU + CPU + RAM + SSD özelinde) Eksileri - Ekran renk doğruluğu çok yüksek değil ama gündelik açıdan yeterli. - IPS glow mevcut. - Ses yeteri kadar tok ve kaliteli değil. - Malzeme kalitesi olarak zayıf. Her yeri plastik. Sonuç: Marka ve donanım düşünüldüğünde 40-45 bin TL bandından alınabilecek en uygun 4070'li laptop. Haricinde test yapmamı istediğiniz oyun veya program olursa belirtirseniz müsaitlik durumuma göre bakıp dönüş yapabilirim. Forza'yı atladım video çok uzun olacaktı diye RTX 4070 Mobile ın hangi oyunda hangi fps değerini verdiğini görmek için şu siteyi kullanabilirsiniz : https://www.notebookcheck.net/Computer-Games-on-Laptop-Graphics-Cards.13849.0.html Valorant testi yapamadım ama en yüksek ayarlarda 400-500fps alabilirsiniz. Cihazdan genel itibari ile memnunum. Yine de eksi yanlarına değinmekten çekinmedim. Umarım keyif alırsınız, iyi seyirler ^^ Not: Kapak fotoğrafındaki fiyat Kasım ayı sonu indirimlerindeydi. Güncel fiyat değişkenlik gösterebilir. Videoyu yayınladığım tarihte RTX 4070 barındıran bir cihazı 43-44 bin tl bandında bulabilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?si=lUBxL_uL0oXctr_O&v=jWB5mKCH7Rs&feature=youtu.be

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.