Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.193
Cevap
230
Favori
1.038.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22.03.2024 tarihli gaming gecesi listesi

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]

valla dayanamadım aldım... inşallah yarın bir gün 15k'ya indirip de insanın içine oturtmazlar...

orjinal fiyatı...

• srkn kullanıcısına yanıt

geldi, sancılı bir kurulumdan(ilk çalıştırma menüsü) sonra iş bilgisayarına bağladım... İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

bayağı heybetli bir şey, display porttan 4k çözünürlük otomatik algıladı, windows fontları %150'ye(önerilen) getirdi. yoksa karınca duası bildiğiniz masaüstü... İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

ben geri 1080p'ye getirdim... ekrandaki yazılar okunaklı oldu, özellikle 24" e göre...

şimdi 9 ay(pun intended) sancı çekicez bakalım... İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn -- 25 Mart 2024; 22:39:24 >

Hayirli olsum hocam iyi gunlerde kullanin :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Knight of Rose kullanıcısına yanıt

teşekkürler, sağ olun yunus bey... İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

r9 270x hala duruyor mu? İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn -- 25 Mart 2024; 23:3:16 >
    Ozelden yazdim :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 6 aydir kullaniyorum ayni modeli, cok memnunum.

Tv gibide kullanabildigimden avatajdı.

Tek sorun ips panel olmasindan kaynakli, local dimming yani bolgesel aydinlatma oled yada va paneller gibi cok iyi degil.

Onun disinda cok iyi monitor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet4428 M kullanıcısına yanıt

valla, gözüm yeni yeni alışmaya başladı.

masanın üstünde fazla mesafe yok maalesef, fotoğraf yanıltıcı aslında, nereden baksanız maksimum 30-40cm. var monitör ile aramda.

yukarı kaldırdım hafif, sinema izler gibi bakınca daha rahat geldi sanki.

ekstra özellikler açmadım(arka aydınlatma vb.), şimdilik iş amaçlı kullandığımdan oyun bilgisayarına henüz bağlayamadım.

kendi odama geçince ona bağlayacağım, mevcut 24" benq tekrar iş bilgisayarına bağlayacağım. İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• genele duyurulur...

arkadaşlar, bu akşamki incehesap gaming gecesi'nin ayrı bir özelliği olacak...

seçimden önceki son "gaming gecesi" olma özelliğini taşıyor, dolayısı ile "insani" fiyatların görülebileceği belki de son şans...

o sebepten ötürü YTD yani "Yatırım Tavsiyesi Değildir" değil, SAT yani Satın Alma Tavsiyesi dir.

bu akşam inşallah düzgün bir ekran kartı (7700xt, 7800xt, 4070 vb.) indirime alırlar da satın alma şansımız olur...

çünkü, "kendi şahsi fikrimce", 01.04.2024 Pazartesi'den itibaren şu an akakçe vb. sitelerde arattığımız en düşük fiyatları bile belki de uzun süre göremeyeceğiz.

bu bilgiler ışığında, bu akşamki "gaming gecesi" ni yakından takip etmenizi öneririm... İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

genele duyurulmuştur...

EDIT: kısaltmayı düzelttim... STD yazmışım, SAT yaptım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn -- 29 Mart 2024; 18:4:6 >

aldık bakalım, hayırlısı olsun inşallah...

bu arada, 14100f geçen haftaya göre 200TL ucuz. bütçe bilgisayar oluşturmak isteyenlerin bir göz atmasında fayda var...

• Şahıs firması adına ürün alamıyoruz, saçma sapan işler. Alacağım hepi topu bir işlemciydi onu da almaktan vazgeçtim, zaten vade farksız taksit de yok.

• Şu 4080 süper Neptüne hallendim, çok cici kart. Napsak:)

• _Suat_ _ kullanıcısına yanıt

Seçim'den sonra taksit kalkacakmış ona göre almak istediğinizi alın. En uygunu şuan'da vade farkı olmasına rağmen incehesap yine ucuza geliyor.

Ben korkum'dan aldım açıkcası. Yarınımızın garantisi yok.

• 13600K aldım bakalım.. Hayırlısı....

• ExodiusS kullanıcısına yanıt

ben de aldığımı 6 taksitle aldım.

17.100 küsür TL'ye geldi. gaming gecesi fiyat açıklamasından önce aldığım ürünün fiyatı zaten 17.010TL ydi.

100 küsür TL'ye peşin fiyatına 6 taksit olmuş oldu benim için...

adamlar zaten bunu bilip, fiyatlardaki indirimi ona göre ayarlıyor muhtemelen...

yani gaming gecesi lansmanından önceki fiyatı indirip 6 taksit eklenince o fiyatın seviyesine gelmesini sağlayıp gaming gecesinde ürünün satışını en azından garantilemiş oluyor...

tabi bu dediğim peşin fiyatına alan için geçerli değil... onlar indirimle(az da olsa) ödüllendirilmiş oluyor... İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• ExodiusS kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun bu arada... İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• Mitra kullanıcısına yanıt

size de hayırlı olsun... İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• Ben de 43 inçlik Samsung Odyssey Neo G7 monitörü aldım. Fiyat bana çok iyi geldi ama taksit yok. Banka uygulaması Allah'tan 4'e kadar bölüyor. Zaten Nisan'dan sonrası ile ilgili mesaj geldi taksit sadece belli sektörlere olacak diye. Neyse aldım geçtim. Umarım sorunsuz gelir. Duvara asmam lazım bunu 43 inç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.